Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ignacy_Patzer

Ignacy_Patzer

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9247
  • Znaleziska 1235
  • Mikroblog 8012
  • Obserwujący 29
  • Obserwowane 65
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 18.08.2021, 23:27:59
  • 1
Jak to jest z modą, że kobiety mogą kupić prawie wszystko, a mężczyźni będą mieli problem? Szerokie spodnie, spodnie z wysokim stanem, płaszcz długi do pół łydki są w co drugim sklepie (stacjonarnym albo internetowym). Tymczasem chłop żeby dostać którąś z tych rzeczy musi wyłożyć często spore pieniądze albo szukać w dziwnych miejscach (w rodzaju demobilu).

#modameska #modadamska #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....n
p.....n
konto usunięte 18.08.2021, 23:29:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ignacy_Patzer: laski mają płytsze kieszenie, więc się wyrównuje
  • Odpowiedz
LichoToWie
LichoToWie
LichoToWie
19.08.2021, 09:04:31
  • 2
@Ignacy_Patzer: spodnie z wysokim stanem to najlepsze co może być dosłownie
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 16.08.2021, 19:01:54
  • 41
#afganistan #humorobrazkowy #memy
Ignacy_Patzer - #afganistan #humorobrazkowy #memy

źródło: comment_1629140508UqaBX6mQr5uPuG7gwWZwkQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 09.08.2021, 17:12:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomek7322
tomek7322
09.08.2021, 17:26:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ignacy_Patzer: i ta jeszcze jest w miarę aktywna
  • Odpowiedz
tomek7322
tomek7322
09.08.2021, 17:36:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ignacy_Patzer: chyba że szukasz kogoś kto zejdzie do Twej piwnicy to pewnie grupy lokalne typu rpg warszawa itp
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 07.08.2021, 17:52:46
  • 0
Jak to jest z zasadą neutralność politycznej dotyczącą członków korpusu służby cywilnej? Załóżmy, że chciałbym podjąć pracę w urzędzie (nie samorządowym, ale np. skarbowym). Wtedy nie mogę już publicznie (w pracy i poza nią) wyrażać poglądów politycznych, uczestniczyć w manifestacjach i wiecach, ale mogę za to przynależeć do partii i nawet kandydować do sejmu i senatu (choć życzę powodzenia w prowadzeniu kampanii bez manifestowania poglądów politycznych XD). Czy te zasady są w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer
Autor
08.08.2021, 15:38:02
  • 0
@Al-3_x: Mi chodzi o bardziej prozaiczne rzeczy, czyli na ile mogę sobie pozwolić zanim groziłaby mi utrata pracy i jaka jest szansa, że faktycznie coś mi się stanie.
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
08.08.2021, 15:49:54
  • 0
@Ignacy_Patzer: Możesz zawsze zrezygnować z jawnego propagowania poglądów i wyrażać je w sposób mniej jawny. W internecie albo w gronie znajomych.
  • Odpowiedz

2

Polaku, znajdź banderowca i zabij!

Pokaż treści 18+

Polaku, znajdź banderowca i zabij!

Jak zwykle nacjonaliści chcą się naparzać

SuperDuperHornet
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.08.2021, 22:48:10
  • 3
  • #
    ukraina
  • #
    upa
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    narodowcy
  • #
    nacjonalizm
  • #
    onr
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 02.08.2021, 23:08:39
  • 5
Po cholerę wrzucać informację sprzed sześciu lat?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

516

Strajk w ZUS coraz bliżej. Urzędnicy ostrzegają, że nie będą wypłacać świadczeń.

Strajk w ZUS coraz bliżej. Urzędnicy ostrzegają, że nie będą wypłacać świadczeń.

(...) Niskie wynagrodzenia, coraz więcej obowiązków i nieustająca presja

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.07.2021, 21:01:17
  • 290
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    pracbaza
  • #
    podwyzka
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 31.07.2021, 12:33:08
  • 3
@Korowiov: W ZUS siedzą praktycznie same magistry i jakoś to nie pomaga. Zresztą robota nie wymaga kierunkowego wykształcenia tak naprawdę (jak i wiele innych stanowisk, na których jest ono wymagane).
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 31.07.2021, 12:47:47
  • 3
@Korowiov: Na swoim stażu w ZUS spotkałem nawet panią magister informatyki pracującą oczywiście poza działem informatycznym. Akty prawne i przepisy w zakresie danego stanowiska można ogarnąć samemu lub z większą lub mniejszą pomocą już wdrożonych koleżanek i kolegów z pracy. Taki człowiek nie musi wiedzieć wszystkiego, a jedynie rzeczy związane z jego odcinkiem frontu, którym może być np. weryfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z pobieraniem składek (dział ubezpieczeń i składek).
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 31.07.2021, 15:40:38
  • 0
@Korowiov: Ale to byś chciał tam samych magistrów prawa? Po moim Firze mam wrażenie, że jakoś bym sobie poradził np. w Urzędzie Skarbowym, choć z prawem jako takim (a nie jego bardzo specyficznymi wycinkami) miałem kontakt naprawdę niewielki. Choć to też od stanowiska może zależeć.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 31.07.2021, 16:17:17
  • 1
@Korowiov: Szukają pracy, a urzędy ich przyjmują, bo za te stawki ciężko o fachowców.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 29.07.2021, 20:01:53
  • 0
Mirki, gdzie w Łodzi byłoby najtaniej wydrukować 300-400 stron A4 w kolorze lub czerni i bieli razem ze zbindowaniem? Jakiego rzędu kwotę musiałbym szykować w obu wariantach?

#lodz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

epll
epll
29.07.2021, 22:17:34
  • 0
@Ignacy_Patzer: http://www.ksero-tecza.pl/ksero.htm
  • Odpowiedz
sredni_szu
sredni_szu
30.07.2021, 09:29:39
  • 0
@epll: Tam jest tanio? Jakoś zawsze kojarzyli mi się z najwyższymi cenami, wyższymi niż np. okoliczne punkty przy Politechnice.
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 14.07.2021, 19:34:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....y
konto usunięte 14.07.2021, 19:38:55
  • 5
@Ignacy_Patzer: dzisiaj też tyle wystarczy.
  • Odpowiedz
Brightsider
Brightsider
14.07.2021, 19:39:50
  • 7
@Ignacy_Patzer: Z drugiej zaś strony w dzisiejszych czasach jako singiel odpuszczający całkowicie ten słynny wyścig o tzipę dzięki możliwościom których jest od groma można sobie żyć jak pączek w maśle ;)
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 13.07.2021, 09:31:24
  • 10
Polecam przeczytać tekst.

W rezultacie współczesny człowiek z jednej strony ma dojmujące poczucie kompletnego wykorzenienia, a z drugiej wierzga na samą myśl o poddaniu się jakiemukolwiek ładowi – i, żeby było zabawniej, nie dostrzega pomiędzy tymi faktami żadnego związku.


#revoltagainsthemodernworld
Ignacy_Patzer - Polecam przeczytać tekst.

 W rezultacie współczesny człowiek z jedn...

źródło: comment_1626168698C2jFgv4I4Tinxwq2QkGwVi.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Al-3_x
Al-3_x
13.07.2021, 13:52:09
  • 2
@Ignacy_Patzer: Do tego prowadzi subiektywizm. Człowiek nie uznaje niczego ponad samym sobą. Sam czuje się swoim władcą i bogiem. Jednocześnie zamyka się w sobie na świat zewnętrzny i życie w swojej solipsystycznej twierdzy. Dobrze, że liberalizm uznaje jeszcze wartość drugiej jednostki oraz jakąś wolność jako pewną obiektywną wartość.
Człowiek pozbawiony obiektywnych wartości ostatecznie moze być dobry ale zalezy to raczej albo od jego podporządkowania się prawu i absutylizacji państwa. W
  • Odpowiedz
anonimowy-anon
anonimowy-anon
14.07.2021, 21:41:19
  • 0
@Ignacy_Patzer: To brzmi jak ogromne uogólnienie. Bo właściwie który "współczesny człowiek"? Każdy? Czy zdaniem autora przeciętny współczesny człowiek naprawdę funkcjonuje na takim poziomie mentalnym i pojęciowym, by 1) odczuwać "poczucie dojmującego wykorzenienia" 2) "wierzgać na samą myśl o poddaniu się jakiemukolwiek ładowi"? Z moich obserwacji wynika coś wręcz przeciwnego.
  • Odpowiedz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 09.07.2021, 10:03:08
  • 0
Jak wygląda nauka języków już po okresie szkolnym/uniwersyteckim? Komuś tu się udało jakiegoś nauczyć od zera? W czasach szkolnych i na uczelni udało mi się przyswoić tylko angielski, z pozostałych dwóch pamiętam teraz co najwyżej pojedyncze słowa (no takie życie niestety, nigdy nie miałem talentu i zawsze były ważniejsze/bardziej interesujące przedmioty, którymi trzeba się było zająć). Obudziłem się, że fajnie by było znać jeszcze jeden, ale nie bardzo wiem jak się do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....6
s.....6
konto usunięte 09.07.2021, 10:51:30 via iOS
  • 0
@Ignacy_Patzer: Wszystko zalezy od motywacji i znalezienia odpowiedniego sposobu nauki a przede wszystkim praktyki. Ja np korzystalam z apki, mialam nawet wykupione premium, ale… totalnie mi ta forma nie odpowiadala, bo czulam sie sie jakbym odrabiala zadania domowe i na dlugi czas odpuscilam. U mnie najlepiej sprawdzily sie fiszki, filmy i seriale w danym jezyku + przebywanie w tym kraju.
  • Odpowiedz
R.....d
R.....d
konto usunięte 09.07.2021, 11:04:00
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 06.07.2021, 20:55:17
  • 1
Da się u któregoś polskiego producenta dostać spodnie chino w podobnym (luźnym) fasonie? Nieszczególnie widzi mi się ściąganie takich z Anglii/Stanów albo szukanie po aliexpress, ale na naszym rynku zdają się niepodzielnie królować dość dopasowane spodnie.

#modameska
Ignacy_Patzer - Da się u któregoś polskiego producenta dostać spodnie chino w podobny...

źródło: comment_16256049005x2mScoBmBKznBdBDWSg9l.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meskie-SpodniePL
Meskie-SpodniePL
06.07.2021, 21:00:30
  • 1
@Ignacy_Patzer: ja mam szersze w udach, z wyższym stanem i wąskie dołem. Jeśli takie Ci podchodzą to marka After'ki . https://meskie-spodnie.pl/category/chinosy-meskie-spodnie?horizontal Jeżeli uważasz, że są za wąskie to od jesieni będziemy testować szerszy krój.
  • Odpowiedz
becior5
becior5
06.07.2021, 22:13:10 via iOS
  • 1
@Ignacy_Patzer: Zobacz spodnie marki BRAX, robią bardzo dobre jakościowo chino w luźniejszych fasonach. Marka głównie na Niemcy ale bez problemu można kupić w Polsce.
  • Odpowiedz

732

40% młodych Hiszpanów nie będzie miało dzieci z powodu kryzysu systemu wartości

40% młodych Hiszpanów nie będzie miało dzieci z powodu kryzysu systemu wartości

Pod względem demograficznym Hiszpania zamienia się w pustkowie, a perspektywy nie są zachęcające. Ok. 40 proc. młodych Hiszpanów nie będzie miało dzieci, a połowa - wnuków – powiedział dyrektor Fundacji Odrodzenie Demograficzne Alejandro Macarron.

HaHard
z
wnp.pl
dodany: 02.07.2021, 16:06:22
  • 275
  • #
    hahard
  • #
    hiszpania
  • #
    ekonomia
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 02.07.2021, 18:15:57
  • -30
@Miniu30: Według największych apologetów wolnego rynku przed wojną też mieliśmy socjalizm.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 02.07.2021, 18:23:15
  • 20
@Miniu30: No ja też się skłaniam ku tezie, że to inne kwestie niż system ekonomiczny, ale i tak ktoś by za chwilę wyskoczył z "a sanacja też przecież budowała socjalizm".

543

Za 6 miesięcy PiS „zabierze” 600+ „bogatym Polakom” Nowy Polski Ład

Za 6 miesięcy PiS „zabierze” 600+ „bogatym Polakom” Nowy Polski Ład

Za 6 miesięcy PiS „zabierze” 600+ „bogatym Polakom” Nowy Polski Ład

grzegorzKB
z
hotpoland.pl
dodany: 27.06.2021, 15:32:06
  • 149
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 27.06.2021, 16:14:39
  • -1
@andrzej-paczkowski: Przecież w tej przykładowej Anglii masz progresję podatkową większą niż u nas XD
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 27.06.2021, 16:17:57
  • 1
@andrzej-paczkowski: Nie patrz na kwoty bezwzględne, a na centyle. Przeliczanie wszystkiego na złotówki nie daje zbyt dobrego obrazu sytuacji.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 28.06.2021, 11:48:05
  • 0
@void1984: O tym piszę, że nie ma co przeliczać na złotówki. Sensowne byłoby stwierdzenie "W Anglii w najwyższym progu podatkowym znajduje się X% zarabiających, w drugim Y% itd.". To daje jakiś obraz, który można przełożyć na polskie warunki.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 28.06.2021, 12:00:09
  • 0
@void1984:

To daje fałszywy obraz, bo dusi zarobki. Co z tego że w latach 80-tych mój tata zarabiał powyżej średniej, skoro było to ok. 50USD, które trzeba było kupić u cinkciarza.


Właśnie daje lepszy obraz, bo pokazuje stan faktyczny i różnice wewnątrz społeczeństwa (a nie różnice między zarobkami w krajach, gdzie masz np. różne ceny usług i dóbr). No dalej był w lepszej sytuacji niż większość
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 28.06.2021, 12:20:16
  • 0
@void1984:

Zamiast zarabiać ponad średnią w Polsce wolałbym zarabiać poniżej średniej w Monaco


Do czasu aż się okaże, że po podliczeniu cen wynajmu i towarów/usług okaże się, że kończysz miesiąc w okolicach zera. Idź i żyj w Monako za 2500 euro miesięcznie bez własnego domu i zobaczymy czy faktycznie jest to życie łatwiejsze niż w Polsce z zarobkami powyżej średniej krajowej (szczególnie poza dużymi miastami, gdzie da się za te
Ignacy_Patzer - @void1984:

 Zamiast zarabiać ponad średnią w Polsce wolałbym zarabi...

źródło: comment_1624882738BYsMg2mA48Zsgbxj7Z442u.jpg

Pobierz
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 21.06.2021, 10:26:03
  • 12
Taka wariacja hasła "Bez LGBT+ nie ma Polski"

#lgbt #4konserwy #przepychankiobrazkowe
Ignacy_Patzer - Taka wariacja hasła "Bez LGBT+ nie ma Polski"

#lgbt #4konserwy #pr...

źródło: comment_1624271106297pGFlTihB7UMFvVU4qeI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....l
R.....l
konto usunięte 21.06.2021, 10:45:07
  • 0
@Ignacy_Patzer:

Bo jest pojęciem względnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
F.....k
F.....k
konto usunięte 21.06.2021, 10:48:21 via iOS
  • 0
@Ignacy_Patzer: yyyyy, do tej pory prawica płacze po tych co wyjechali po 2004 i nigdy nie wrócili
  • Odpowiedz

809

Inflacja zżera oszczędności Polaków. Tracimy w bankach miliardy złotych

Inflacja zżera oszczędności Polaków. Tracimy w bankach miliardy złotych

Rekordowo niskie stopy procentowe i wysoka inflacja sprawiają, że trzymając pieniądze w bankach, tracimy najbardziej od przynajmniej 15 lat.

wykopek132
z
bankier.pl
dodany: 18.06.2021, 07:25:56
  • 144
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 18.06.2021, 10:01:05
  • 1
@wykopek132: Stany są w zupełnie innej sytuacji, bo zadłużają się w dolarach.
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 16.06.2021, 11:20:21
  • 2
#muzyka #melancholia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

61

Owoc pracy wolnego człowieka...

Owoc pracy wolnego człowieka...

Św. Tomasz nauczał, że własność prywatna jest wytworem ludzkiego rozumu i gwarantem społecznego porządku. Leona XIII w encyklice “Rerum Novarum” bronił własności prywatnej, ponieważ zapewnia ona autonomię rodziny i chroni przed ingerencją państwa w życie rodzinnej wspólnoty, do której ma...

juzwos
z
pafere.org
dodany: 15.06.2021, 19:12:13
  • 17
  • #
    ekonomia
  • #
    kosciol
  • #
    religia
  • #
    katolicyzm
  • #
    gospodarka
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 15.06.2021, 20:34:30
  • 2
Wykorzystywanie nauczania KK do usprawiedliwiania skrajnego liberalizmu jest dość wątpliwe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

753

Uprzedzenia okazują się dobrymi modelami rzeczywistości

Uprzedzenia okazują się dobrymi modelami rzeczywistości

Nowa publikacja naukowa twierdzi, że stereotypy i uprzedzenia świetnie przewidują rzeczywisty stan rzeczy, taki jak częstość przestępstw wśród róznych grup imigrantów, wybór zawodu przez osoby różnych płci (r=0.94!!!) czy zarobki ludzi pochodzących z róznych regionów kraju.

tenex
z
openpsych.net
dodany: 15.06.2021, 04:13:32
  • 248
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
  • #
    psychologia
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 15.06.2021, 17:20:59
  • 0
@tenex: Ale co jest immanentnie głupiego w "społeczeństwie opartym na honorze", że nazywasz to "dziedziczoną od pokoleń kuturowo matrycę debilinych zachowań"?
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 15.06.2021, 17:43:56
  • 0
@tenex: Kompatybilność zależy mocno od środowiska społecznego i miejsca, nie tylko czasu. Do tego dobrobyt i obecne warunki nie są dane raz na zawsze. Jeszcze może się okazać, że to nasze podejście do życia będzie bardziej przystosowawcze.

327

Polityka władz Chin może zapobiec narodzinom milionów Ujgurów

Polityka władz Chin może zapobiec narodzinom milionów Ujgurów

Chińska polityka wobec mniejszości etnicznych może zapobiec narodzinom milionów Ujgurów - twierdzi niemiecki badacz Adriana Zenza. A wszystko przez sterylizacje, rozdzielanie małżeństw, zmuszanie do aborcji a nawet aresztowania za posiadanie...

Jariii
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 13.06.2021, 10:45:44
  • 97
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    chiny
  • #
    ujgurowie
  • #
    ciekawostki
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 13.06.2021, 19:25:41
  • 2
@Pas-ze-mna-owce:

"Zmuszanie do aborcji" i "sterylizacja" to generalnie są wymysły na kiju rodem z antychińskiej propagandy. Chiny święte nie są, ale nie ma potrzeby, by wymyślac dodatkowe rzeczy. Jedyne co jest faktem, to to, że Chiny BARDZO mocno promują u Ujgurek feminizm, legalna aborcję, wyzwolenie i sugerują, ze nie powinny siedzieć w domu, a się rozwijać. Są pieniądze za posiadanie mniejszej liczby dzieci - raczej marchewka, nie kij. A potem
Ignacy_Patzer
Ignacy_Patzer 12.06.2021, 13:14:43
  • 0
Jak się generalnie zapatrujecie na męski zarost? Czy fakt jego posiadania/nieposiadania wpływa na wasz odbiór danej osoby? Inaczej patrzycie na osobę mającą wąsy albo pełny zarost? Sami nosicie czy preferujecie gładką twarz?

Zdjęcie wąsatego Tuska dla przykucia uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #modameska
Ignacy_Patzer - Jak się generalnie zapatrujecie na męski zarost? Czy fakt jego posiad...

źródło: comment_1623503680xxLqAN1rW5xuli1zxYGJFo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....r
konto usunięte 12.06.2021, 13:16:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ignacy_Patzer: facet bez brody chociaż krótkiej jest jak dziecko imho.
  • Odpowiedz
T.....n
T.....n
konto usunięte 12.06.2021, 13:21:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ignacy_Patzer: Broda spoko, ale gęsta. Wąsy kojarzą mi się z Januszami albo wegedziwakami typu Podsiadło, którzy całe życie będą stać za barem z pędzlem na głowie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 23
  • Strona 16 z 23
  • >

Intolerant economically deprived traditionalist

  • "Non siamo eroi ne santi, portiam la nostra croce ma il mondo avrà domani un'altra voce"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.10.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking