Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Howsitgoing
Howsitgoing

Howsitgoing

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13697
  • Znaleziska 10674
  • Mikroblog 3023
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
  • Dodane (21)
  • Komentowane (1726)
  • Plusowane (1276)
kastrator2
kastrator2
kastrator2
18.05.2026, 07:18:39
  • 145
No, zapraszamy do okopu faceciku, a jak jakiś cudem przeżyjesz to z---------j aż do śmierci na księżniczki

#p0lka #polska
kastrator2 - No, zapraszamy do okopu faceciku, a jak jakiś cudem przeżyjesz to z-----...

źródło: screenshot

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
18.05.2026, 07:27:30 via Wykop
  • 172
@kastrator2: a 100% z tych 68% chce brać emerytury wcześniejsze
  • Odpowiedz
a665321
a665321
a665321
18.05.2026, 08:38:36 via Wykop
  • 70
@kastrator2: ciekawa konstrukcja zdania, bo w te 68% wliczone są też te kobiety które już mają dzieci xD
  • Odpowiedz
jestemzmeczony1
jestemzmeczony1
17.05.2026, 18:21:45
  • 92
Coraz bardziej mnie dobija fakt, że zmarnowałem życie. Ludzie ja nic nie robię przez całe dnie.

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feeling-of-justice
feeling-of-justice
17.05.2026, 18:23:36 via Wykop
  • 44
@jestemzmeczony1: a mnie coraz mniej. Okradziono mnie ze świata, to nie moja wina że nie zaadaptowałem sie do tego żałosnego pajacowania współczesnych ludziąt, wiele rzeczy żałuje, ale tego nigdy nie bede żałował.
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487
17.05.2026, 18:25:36 via Wykop
  • 27
@jestemzmeczony1: ogarnij chociaż jedną małą rzecz i przerwij ciąg bezczynności. może to da pierwszy punkt zaczepienia.
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
17.05.2026, 13:18:13
  • 54
#konfitura #samochodoza

Dlatego nie jeździmy po chodnikach
Anoniemamowy - #konfitura #samochodoza

Dlatego nie jeździmy po chodnikach

źródło: IMG_3515

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anoniemamowy
Anoniemamowy
Autor
17.05.2026, 15:02:02 via Wykop
  • 9
@Rad-X: nie, to tir na plac budowy jechał i tak rozwalił
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
17.05.2026, 16:05:00 via Wykop
  • 13
@Anoniemamowy: jeżeli tir po jednokrotnym przejeździe zrobił taką sieczkę z chodnika to spytaj zarządcy ile wydał na firmę która to robiła xD - a jakby straż pożarna tak musiała przejechać to co chodnik do remontu po 1 interwencji?
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
17.05.2026, 16:07:16
  • 435
samo gęste w komentarzach
#przegryw #blackpill #emerytura
GoldenJanusz - samo gęste w komentarzach 
#przegryw #blackpill #emerytura

źródło: 1000032679

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
17.05.2026, 16:11:20 via Wykop
  • 529
@GoldenJanusz: Uprzywilejowanej grupie ciężko rozstać się z przywilejem, który ma od lat. Klasyka gatunku
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
17.05.2026, 16:49:29 via Wykop
  • 444
@GoldenJanusz: hahahahah nie no wielka BOLKA MA MIEC TAK SAMO JAK FACECIK?
1-1-1-1 - @GoldenJanusz: hahahahah nie no wielka BOLKA MA MIEC TAK SAMO JAK FACECIK?

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.05.2026, 11:02:13
  • 60
Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #wojsko #swiat
Mikuuuus - Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #wojsko #swiat

źródło: 1000010938

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
17.05.2026, 11:14:24 via iOS
  • 9
@Mikuuuus: ten o jakiś bajkach pisze zamiast głosować na Polskę na Eurowizji
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
17.05.2026, 11:29:25 via Wykop
  • 21
@KOLEGAMAMY: problem wyborcy pis na niedzielę.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
17.05.2026, 13:08:57
  • 291
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
Autor
17.05.2026, 13:09:48 via Wykop
  • 169
Jeśli chcesz zapisać się do newslettera i dostawać nowe wpisy/mirrory z mojego tagu #jegertilbake na PW zaplusuj ten komentarz
jegertilbake - Jeśli chcesz zapisać się do newslettera i dostawać nowe wpisy/mirrory ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Kapiusek
Kapiusek
17.05.2026, 13:32:38 via Wykop
  • 42
@jegertilbake:
-> Branie grzyba (legalne w polsce) - BAD
-> Zasranie naziolskim treściami codziennie na głównej - GOOD
  • Odpowiedz
beconase
beconase
17.05.2026, 07:36:55
  • 22
Za "giń człowieku" sanki dla emerytki.
Za "kula w łeb" umorzonko.
Uśmiechnijcie się.
Czego nie rozumiecie?
#zurek #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
beconase - Za "giń człowieku" sanki dla emerytki.
Za "kula w łeb" umorzonko.
Uśmiechn...

źródło: 1000036995

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
17.05.2026, 07:41:48 via Wykop
  • 17
@beconase: byle tylko Owsiaka nie obrazić
  • Odpowiedz
SamurajPszemeg
SamurajPszemeg
17.05.2026, 07:59:18 via iOS
  • 35
@Bill_Kilgore: to trzeba być pisowcem, żeby porównać dwie takie sytuacje XD Porównaj poszczucie psami, do zatrzymania przez policję XDDD to tylko pisowcy takie głupoty potrafią pieprzyć XD
  • Odpowiedz
Ignas1415
Ignas1415
17.05.2026, 07:59:10
  • 140
K---a 3mld złotych idzie na ten ściek TVP. Na onkologię zabrali kasę. Szpitale mają gigantyczne długi. Ważne że jest propaganda. #polityka #tvp #eurowizja
Ignas1415 - K---a 3mld złotych idzie na ten ściek TVP. Na onkologię zabrali kasę. Szp...

źródło: 9A058BC8-9EA8-4947-B654-8AC6BA130244

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
17.05.2026, 08:05:08 via Wykop
  • 14
@Ignas1415: zmień pieluchę prawusku
  • Odpowiedz
Ignas1415
Ignas1415
Autor
17.05.2026, 08:08:25 via Wykop
  • 63

Komentarz usunięty przez moderatora

paramedix
paramedix
paramedix
17.05.2026, 04:56:47
  • 354
Podpowiadam... ¯\(ツ)/¯

#eurowizja #izrael #zydzi #zbrodniarzewojny
paramedix - Podpowiadam... ¯\(ツ)/¯

#eurowizja #izrael #zydzi #zbrodniarzewojny

źródło: 729

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
17.05.2026, 06:02:37 via Wypiek
  • 54
@paramedix swoje macki mają w prawie każdej dużej firmie
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
17.05.2026, 07:01:51 via Android
  • 65
@paramedix: 7+2+9=18 a 18=6+6+6, przypadek?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
15.05.2026, 08:23:04
  • 36
Czyli jeśli czytasz 1984 albo Władcę Pierścieni to jest to złe bo możesz stać się "prawicowym ekstremistą".

Lewica sama przyznaje, którą stroną byłaby w tych konfliktach, bo podobnie do wielkiego brata uwielbiają ograniczać wolność słowa i cenzurować treści niewygodne (tak jak to się robi z nazywaniem niektórych chorób po imieniu) ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #polityka #heheszki #lotr
greedy_critic - Czyli jeśli czytasz 1984 albo Władcę Pierścieni to jest to złe bo moż...

źródło: image_picker_98223661-6045-41E4-8827-E729B2698539-12966-000001E802C22E52

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
15.05.2026, 08:30:38 via Wykop
  • 16
@greedy_critic: @galicjanin Raczej to jest przykład tego co się dzieje, kiedy lewackie oszołomy mają władzę
  • Odpowiedz
Dejvidek25
Dejvidek25
15.05.2026, 11:16:34 via Wykop
  • 10
Partia Konserwatywna to też banda lewaków, może nieco mniej radykalna


@Pomorski_Wilk: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
mieczyslaw_kopec
mieczyslaw_kopec
12.05.2026, 06:19:57
  • 91
#uniaeuropejska #codzienneprzypomnienie
mieczyslaw_kopec - #uniaeuropejska #codzienneprzypomnienie

źródło: 1000011029

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheTostu
TheTostu
12.05.2026, 06:53:50 via Wykop
  • 33
@mieczyslaw_kopec: Typ, któremu międzyrasowe małżeństwa mieszkają w głowie i nie płacą czynszu
  • Odpowiedz
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 12.05.2026, 07:18:22 via Wykop
  • 65
@TheTostu: są też typy którym to nie przeszkadzało i pewnego dnia obudzili sie w skundlonych rasowo społeczeństwach, gdzie ich sasiedzi nagle maja iq o 15 punktów nizsze niz jeszcze 40 lat temu.
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
12.05.2026, 06:11:35
  • 123
Ale manifest dziś Onet dowalił na głównej. Sam prezes Akselaszpringera musiał się pofatygować
LINK
#zydzi #izrael
nervous_breakdown - Ale manifest dziś Onet dowalił na głównej. Sam prezes Akselaszpri...

źródło: Screenshot_2026-05-12-08-10-12-38_d365b52accad0f47adbc08c16219827d

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
12.05.2026, 06:25:53 via Wykop
  • 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
12.05.2026, 06:43:31 via Wykop
  • 72
@CarlChryniszzswics:
gbsh - @CarlChryniszzswics:

źródło: 2026-05-12_08-43-00

Pobierz
  • Odpowiedz
WakacjeNiemcy2000
WakacjeNiemcy2000
WakacjeNiemcy2000
12.05.2026, 05:07:09
  • 9
https://x.com/lukasz____1/status/2053931127174299734 Fajnopolaki zaczynają łapać bazę i namacalnie dostrzegać konsekwencje zaimportowania do polskich kilku milionowej stepowej elity. Lepiej późno niż wcale #ukraina #polska
WakacjeNiemcy2000 - https://x.com/lukasz____1/status/2053931127174299734 Fajnopolaki ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
12.05.2026, 06:17:58 via Android
  • 50
@WakacjeNiemcy2000: A jak ktoś uważa, że grillowanie zaczęło się od Ukraińców i wcale to a wcale od dekad nie robią tego Polacy to X D. Kto tak uważa to prawdopodobnie mieszka w tej Warszawie krócej od tych Ukraińców bo sam jest imigrantem z jakiegoś Nadpiździa-Kolonia Druga
  • Odpowiedz
Potrkow
Potrkow
Potrkow
12.05.2026, 06:30:08 via Wykop
  • 20
@WakacjeNiemcy2000: dyskusja w czasach dzisiejszych schodzi do my vs oni, jak w afrykańskich plemionach. I wy sie do niej zaliczanie.
Mieszkam obok parku. I tak grilluja. Jest to uciążliwe bo dym i zapachy kiełby. Ale nigdy tez nie robili rozrob, nie robili z parku miejsce niebezpieczne (jak w Kłodzku gdzie patusy przypisany sobie park na wlasnosc).

Wiec zakaz jest spoko, ale nazywanie tego dzicza czy porównywanie do rusków to przesada?
  • Odpowiedz
evolved
evolved
12.05.2026, 00:43:32
  • 468
dobranoc
evolved - dobranoc

źródło: __

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dereg
Dereg
Dereg
12.05.2026, 00:58:13 via Wykop
  • 147
@evolved:
Dereg - @evolved:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
evolved
evolved
Autor
12.05.2026, 00:59:39 via Wykop
  • 10
@Dereg: tak będzie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
11.05.2026, 08:34:12
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
Autor
11.05.2026, 08:46:15 via Wykop
  • 227
@paluszki_rybne: Każdy frajer myśli, że "jego to jest dobra - inna od reszty" kończy tak samo. Przegrywy z wykopu to tak na prawde wygrywy - mają święty spokój
adam-pajac - @paluszki_rybne: Każdy frajer myśli, że  "jego to jest dobra - inna od r...

źródło: marcin

Pobierz
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
11.05.2026, 08:56:26 via Wykop
  • 164
@adam-pajac: to nie są czasy naszych starych, że na dobre i złe zostaniecie do końca. A wszystkie rozwódki są rozwódkami z powodu, a i tak od normików usłyszysz, że pewnie chłop nie interesował się dziećmi
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.05.2026, 09:22:01
  • 852
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
11.05.2026, 09:25:54 via Wykop
  • 1576
@ATAT-2: baba nie zniesie chłopa co odpoczywa :)
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
11.05.2026, 09:26:27 via Wykop
  • 718
@ATAT-2:

czytaj dziś znów zaczęłam gderać

znów zaczęłam gderać

ZNÓW


PS. A i tak w końcu go zdradzi bo "byłam taka samotna ty bez przerwy tylko w pracy" i znienawidzi (bo słaby i popychadło).
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
10.05.2026, 13:23:19
  • 93
Nowa opłata będzie w praktycznie na wszystko, a ekologią to sobie tylko wycierają mordę.

Łatwo policzyć, że 5 mld. zł podzielone na 37 mln. Polaków to 135 zł rocznie na każdego Polaka.

ale to przecież odpowiedzialność producentów, to na pewno oni zapłacą, a nie Polacy XD
#gospodarka #swiat #ekonomia #bekazlewactwa
chigcht - Nowa opłata będzie w praktycznie na wszystko, a ekologią to sobie tylko wyc...

źródło: tko54kto54kto4ko45t4o54o44

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley88
stanley88
10.05.2026, 13:37:42 via Wypiek
  • 77
@darek-jg mordo to jest w groszach a nie złotówkach
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
10.05.2026, 13:40:49 via Wykop
  • 73
@stanley88: fakt, no ulga że hej ;)
  • Odpowiedz
MGTOWPL
MGTOWPL
09.05.2026, 13:46:48
  • 12
Mężczyźni są wyzyskiwani, wyszydzani i spychani na margines. Ich potrzeby nikogo nie interesują, a ich trud jest traktowany jak oczywistość. Ale kiedy trzeba ginąć za kraj, nagle są niezbędni. System zrobił z nas obywateli drugiej kategorii, a społeczeństwo udaje zdziwienie, że coraz mniej mężczyzn chce grać w tę grę. Jak długo jeszcze będziemy traktowani jak jednorazowy zasób?
MGTOWPL - Mężczyźni są wyzyskiwani, wyszydzani i spychani na margines. Ich potrzeby n...

źródło: 3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
09.05.2026, 13:48:41 via Wykop
  • 5
@MGTOWPL: zapomniales o tym, ze gardzi nami polowa spoleczenstwa, czyli kobiety. To jest bardzo silny argument za tym, zeby miec to wszystko w dupie
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 13:51:47 via Wykop
  • 9
@MGTOWPL:
Basiura89 - @MGTOWPL:

źródło: 84bd6a1cc1e192e811a8145c72ced41a9f1707d8b42df1d30bc1cc7400e4ef3c,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
Podcast_Echa_Antyku
Podcast_Echa_Antyku
07.05.2026, 07:23:05
  • 282
Żydowski żołnierz w Libanie po rozpędzeniu chrześcijan z wioski dokonuje profanacji Matki Boskiej. Zdjecie wykonane przez Izraelskie wojsko w ostatnich dniach. Źródło: times of israel.
#izrael #liban #wojna
PodcastEchaAntyku - Żydowski żołnierz w Libanie po rozpędzeniu chrześcijan z wioski d...

źródło: obraz

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spioszeq
Spioszeq
07.05.2026, 07:39:05 via Wykop
  • 71
@Podcast_Echa_Antyku:
Straszne, braunisci oburzeni xD
  • Odpowiedz
Podcast_Echa_Antyku
Podcast_Echa_Antyku
Autor
07.05.2026, 08:09:54 via Android
  • 343
@Spioszeq: żeby nie zgadzać się na profanację matki boskiej trzeba być braunista?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 64
  • Strona 1 z 64
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking