Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gdn21
Gdn21

Gdn21

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 382
  • Znaleziska 51
  • Mikroblog 331
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
  • Dodane (27)
  • Komentowane (189)
  • Plusowane (115)
Kapppa111
Kapppa111
14 godz. temu
  • 2
#tenis
Ruud nie wiem jak ale usuń tego fawelarza z turnieju
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 13 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 7
@Kapppa111: oglądaj ciekawy tenis. Enjoy. Zostaw takie komentarze dla siebie
  • Odpowiedz
bihu
bihu
wczoraj, 10:49:28
  • 1
#tenis dawno nie miałem tak zmarnowanego niedzielnego południa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 wczoraj, 10:53:38 via Wykop
  • 0
@bihu: straciłeś zakład?
  • Odpowiedz
chandler-bing
chandler-bing
13.11.2025, 11:13:23
  • 376
Więc chcecie mi powiedzieć, że ludzie płacą w chxj kasy by dostać mix sałat za 5 zł z biedronki, kawałek sera i kilka winogron? Xd
chandler-bing - Więc chcecie mi powiedzieć, że ludzie płacą w chxj kasy by dostać mix...

źródło: G5ld_9YXQAAZQOY

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 14.11.2025, 01:25:18 via iOS
  • 0
@chandler-bing podstawowa potrzeba i przyjemność w życiu na tej pięknej planecie a wy mówicie że jesteście zarobieni i tylko macie czas zamawiać i żreć takie cateringowe odpady plastikowe??!!!
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 14.11.2025, 01:28:16 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 08.11.2025, 01:15:59
  • 1
#intercity jak wygląda sprawa z transportem roweru w IC? Spakowany, złożony w częściach, w standartowy karton rowerowy jaki dostają sklepy rowerowe z fabryki. Przewóz jest bezpłatny?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21
Autor
08.11.2025, 01:35:39 via iOS
  • 0
@Pawulon_Dla_Starych nie ma tego w regulaminie że taki rower w kartonie jest ponadwymiarowy. Nie ma jak w liniach lotniczych w regulaminie jakie wymiary są akceptowane
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21
Autor
08.11.2025, 02:17:27 via iOS
  • 0
@Pawulon_Dla_Starych na aktualnej stronie intercity nie ma wzmianki o wymiarach.
https://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy%20i%20taryfy/Regulamin_przewozu_pociagami_PKP_Intercity_ze_zmiana_1_od_01.09.25.pdf Wkleiłeś stary regulamin sprzed 5 lat
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21
Autor
08.11.2025, 02:30:07 via iOS
  • 0
@Gdn21 tu nie ma dyskusji czy chcę czy nie chcę kupować czegoś tylko co mówi regulamin.
  • Odpowiedz
miszkurkam
miszkurkam
06.11.2025, 09:44:48
  • 545
#motoryzacja #pokazauto #chwalesie

Mirki, pijcie ze mną kompot - udało się kupić nowe autko z salonu.
Jeszcze kilka lat temu nigdy bym w coś takie nie uwierzy, a dzisiaj proszę bardzo.

Pamiętajcie - łapcie marzenia, bo życie jest za krótkie. :-)
miszkurkam - #motoryzacja #pokazauto #chwalesie

Mirki, pijcie ze mną kompot - udało ...

źródło: IMG_3282

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 06.11.2025, 14:50:50 via iOS
  • 0
@miszkurkam ja wolę rower od tego współczesnego złomu który wytrzymuje tyle co iphone albo mniej
  • Odpowiedz
L.....r
konto usunięte 22.10.2025, 09:44:38
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 24.10.2025, 07:07:54 via iOS
  • 0
@Long-Position-Investor : ja sobie chwalę Norwegię. Warto trzymać u nich oszczędności bo nie mają podatku belki i oprocentowanie jest wyższe.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
07.10.2025, 04:55:00
  • 1507
Jakie znacie osoby publiczne, powszechnie znane, które nie mają żadnych hejterów? Ode mnie:
- Tadeusz Sznuk
- Piotr Fronczewski
Jeszcze ani razu nie słyszałem, ani nie widziałem gdziekolwiek jakichś negatywnych komentarzy na ich temat. Fenomen.
#pytanie #polska
Lolenson1888 - Jakie znacie osoby publiczne, powszechnie znane, które nie mają żadnyc...

źródło: polacy

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 07.10.2025, 10:09:36 via iOS
  • 4
@LeVentLeCri przeciez to przemądrzały krakowski buc. Nawet herbaty bym z tym jegomościem nie wypił
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
05.10.2025, 06:40:53
  • 3155
#systemkaucyjny to są jakieś jaja, że @MKiS_GOV_PL i my Polacy będziemy zasilać portfele głównie jakichś Duńczyków, którzy są beneficjentami rzeczywistymi spółki Polski System Kaucyjny S.A... Brawo.

#systemkaucyjny #butelki #ekologia #kaucja #lidl #smieci
kwmd - #SystemKaucyjny to są jakieś jaja, że @MKiSGOVPL i my Polacy będziemy zasilać ...

źródło: G2NB-ifW0AAunm6

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 05.10.2025, 11:34:55 via iOS
  • 3
@kwmd kto mógłby mnie naśladować? Nie kupować ŻADNYCH butelek puszek napojów? Jest ktoś taki na wykopie? Czy wszyscy konsumujecie komentujecie narzekacie tylko? Bycie antysystemowym jest takie trudne????
  • Odpowiedz
JaX92
JaX92
JaX92
04.10.2025, 05:05:18
  • 215
Tak czytam o tych masowych zwolnieniach w krakowskim korpo i w sumie się cieszę. Przez lata korpoludki zadzierały nosa i uważali się za lepszych, bo oni pracują w zagranicznej korporacji. SĄ KIMŚ! Mam nadzieję, że to nie chwilowe tąpnięcie, tylko wyrżnie korpoludki do ostatniego.

Teraz poczujecie czym jest praca i szybko nauczycie się pokory, jak zaczniecie walczyć o minimalna u Pana Janusza Dobrodzieja na trzy zmiany konkurując z nacjami wschodu i Ameryki
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 04.10.2025, 06:20:07 via iOS
  • 0
@CultedelaRaison niekoniecznie, on może był bardziej przezorny i mieszkał z rodziną albo wynajmował mieszkanie i pracował uczciwie w dobrej rodzinnej firmie.
  • Odpowiedz
piotre94
piotre94
02.10.2025, 13:24:22
  • 1503
I wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #bekazhr #rekrutacja #pieniadze
piotre94 - I wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza #bekazhr #rekrutacja #pieniadze

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 03.10.2025, 08:17:09 via iOS
  • 0
@fafak co za szit, widełki 10-20k? Absurd!
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
01.10.2025, 15:47:16
  • 955
Czyli tak
1. Bulisz kaucję
2. Bulisz coraz to większe rachunki za normalny odbiór śmieci z segregacją (plus tylko dla firm odbierających odpady bo będą ich mieli mniej w żółtych/zielonych workach)
3. Musisz jeździć do sklepów z worami nieuszkodzonych w żaden sposób butelek i stać pod automatami wrzucając każdą butelkę po kolei.
4. Zamiast kasy dostajesz bon do sklepu pod którym masz ten automat.
Wszyscy tam zdrowi?
#kaucja #systemkaucyjny
Davvs - Czyli tak
1. Bulisz kaucję
2. Bulisz coraz to większe rachunki za normalny od...

źródło: 000KLTV8MNE36MPM-C322-F4

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.10.2025, 20:50:58 via iOS
  • 1
@Davvs mam dla was wszystkich proste rozwiązanie - nie kupować ( jak ja) żadnych napoi. Woda filtrowana z kranu, domowe soki, ziołowe herbaty.. czemu wy pijecie te straszne plyny z butelek i puszek??
  • Odpowiedz
B.....d
B.....d
konto usunięte 01.08.2025, 11:44:16
  • 597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.08.2025, 14:43:09 via iOS
  • 0
@BoredOfBeingSad nie chcę tych wymodelowanych introwertycznych Azjatek na moim podwórku. Dla równowagi zaprosiłbym za to piękne dziewczyny z Kenii czy Nigerii.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.08.2025, 11:17:51
  • 4
✨️ Jak zacząć inwestować z 600k oszczędności? Ⓘ
#gielda #inwestowanie #oszczednosci
Mam 600k oszczednosci, zarabiam 20k na reke co miesiac. Mieszkanie splacone, nie mam wiekszych wydatkow. Poki co skacze po roznych bankach przerzucajac pieniadze na konta oszczednosciowe lub lokaty i tak co 3 miesiace jak sie koncza to musze zmieniac bank. Przy 600k jest to coraz trudniejsze, a oprocentowania spadaja.

Totalnie nie znam sie na inwestowaniu ale chcialbym co
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 01.08.2025, 14:47:29 via iOS
  • 1
@mirko_anonim : w Norwegii ładnie się korony pomnażają na koncie oszczędnościowym. 4.65% i kilka bezpłatnych przelewów w roku. Od kilku lat i zadowolony. Inna kultura bankowa, prosta i przejrzysta .
Gdn21 - @mirko_anonim :  w Norwegii ładnie się korony pomnażają na koncie oszczędnośc...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdn21
Gdn21
Gdn21 13.07.2025, 18:03:32
  • 0
#tenis. Oglądam na strimie tylko 2-3 gemy każdego seta bo nie da się oglądać i zarazem słuchać tego beznadziejnego komentarza tych nieznanych mi z nazwiska 2 polskich komentatorów. Już wolałbym żeby Janowicz dorwał się do mikrofonu komentatorskiego. Ci dwaj jak z przypadku, z ulicy, amatorzy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21
Autor
13.07.2025, 18:09:12 via iOS
  • 1
@PROponujek gadkę ma nudną, zero analizy zero syntezy ciekawych anegdot.Niech uczą się od Anglików i McEnroe. Już BBC live text jest ciekawszy od tych talking heads.
  • Odpowiedz
harrame
harrame
harrame
13.07.2025, 04:52:12
  • 2241
prosze panstwa, konrad berkowicz zesral sie o to, ze burmistrz miasta ma w swoim biurze flage swojego miasta.

#bekazkonfederacji #polityka
harrame - prosze panstwa, konrad berkowicz zesral sie o to, ze burmistrz miasta ma w ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 13.07.2025, 10:44:25 via iOS
  • 0
@harrame i jak nie nazwać takich idiotów propagandystami Kremla??
  • Odpowiedz
ezekiell0
ezekiell0
10.07.2025, 17:10:31
  • 12
Tylko przypominam, że tu mamy godzinkę spacerku z przypadkową rakietą, co jescze rok temu rodziła bombelka, a chłopy jutro będą pewnie męczyć się minimum 3 h. Ale ta sama kasa im się po prostu należy, ten sam rodzaj widowiska, emocji i poziom gry.
#tenis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 10.07.2025, 17:21:16 via iOS
  • 0
@CudMalina zepsuty przez darcie mordy
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
22.06.2025, 10:13:33
  • 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdn21
Gdn21
Gdn21 23.06.2025, 07:05:26 via iOS
  • 0
@Wwolt jak dobrze mieć takiego przyjaciela, pewne wsparcie. Friends in need.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >
  • Zapytaj to się dowiesz
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia