Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Funky666

Funky666

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22379
  • Znaleziska 8708
  • Mikroblog 13671
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 36

435

Masz dość ludzi? Najbardziej oddalona od cywilizacji placówka pocztowa rekrutuje

Masz dość ludzi? Najbardziej oddalona od cywilizacji placówka pocztowa rekrutuje

Poczta mieści się na Antarktydzie, więc raczej nie będzie tam tłoku.

erysipelothrix
z
f5.pl
dodany: 01.03.2020, 07:40:03
  • 64
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
Funky666
Funky666 02.03.2020, 09:11:42
  • 14
@the_red: Panie, cisza, spokój, odludzie straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) To już chyba lepiej wyjechać w Bieszczady.
Funky666 - @the_red: Panie, cisza, spokój, odludzie straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) To już chyba...

źródło: comment_1583140299h5UN30DTT0sIAmqXREkaON.jpg

Pobierz

441

ośmioosobowa rodzina podróżuje przegubowym autobusem przerobionym na kampera

ośmioosobowa rodzina podróżuje przegubowym autobusem przerobionym na kampera

Rodzina przerobiła 5-osiowy przegubowy autobus marki PREVOST na prawdziwy dom na kołach z kuchnią, salonem, mini salą kinową, sypialnią, łazienką. Prezentacja pojazdu.

RoMaN_MiKLaS
z
youtube.com
dodany: 27.01.2020, 14:16:52
  • 111
  • #
    autobusy
  • #
    autobusyboners
  • #
    kamper
  • #
    caravaning
  • #
    podroze
  • #
    ciekawostki
Funky666
Funky666 28.01.2020, 13:22:54
  • 22
@edek_z_fabryki: @DumnyzbyciaPolakiem: Przecież autobus kupili za 5k dolców + drugi na części. Pewnie kolejne 5-10k na wyposażenie i jest zajebiście, żyją w tym jak ludzie, nie rzucają się w oczy i nikogo nie boli d--a, że bogacze.

Kto normalny kupuje kamper za milion dolców? Obstawiam, że ktoś, dla kogo to jest głupia zachcianka i kto równie dobrze może mieszkać w najlepszych hotelach przez całe wakacje.
Funky666
Funky666 28.01.2020, 15:43:46
  • 0
@system_hydroponiczny: Nie rzucają się w oczy przepychem, czytaj ze zrozumieniem. I co, myślisz, że źle się podróżuje takim busem? Obstawiam, że 3/4 osób na świecie chciałoby mieć takie mieszkanie dla swojej rodziny.

629

Z pozoru zwykła kontrola drogowa w Seattle

Pokaż treści 18+

Z pozoru zwykła kontrola drogowa w Seattle

Podejrzany podejmuje próbę ucieczki...

Tapirro
z
youtu.be
dodany: 27.01.2020, 18:59:11
  • 169
  • #
    policja
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
Funky666
Funky666 28.01.2020, 11:10:00
  • 3
Spoko, przeżył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Seattle police and King County Sheriff’s deputies shot and wounded a suspect in a narcotics investigation Wednesday afternoon in Belltown. Officers and deputies were conducting a narcotics operation near 3rd Avenue and Blanchard Street around 2:45 PM in response to community complaints about drug dealing in the area. During the operation, police attempted to arrest a suspect in a vehicle at 3rd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Funky666
Funky666 27.01.2020, 18:33:57
  • 1
#komputery #laptopy #samsung #kiciochpyta

Kurła, Mirki, nie wytrzymię. Stawiam od zera Win 10 Home na laptopie Samsung ATIV Book 2 (NP270E5E-K04PL).

1. Wsadziłem do niego SSD Goodram.
2. Instalacja z pendraka (z Media Creation Tool 1909).
Funky666 - #komputery #laptopy #samsung #kiciochpyta

Kurła, Mirki, nie wytrzymię. ...

źródło: comment_KbVO0b6S4JkqUxOxvXDrqQHWZcRdu7nU.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cysiekw
cysiekw
27.01.2020, 19:56:54
  • 1
@Funky666: walczyłem kiedyś z podobnym przypadkiem nie dało się zainstalować chyba win8, po instalacji łapał bootloop no i niestety musiał iść win 7 potem update, ważny musiał być bo w wususie był nawet i dopiero ponownie 8 lub 10, nie pamiętam czy samsung ale też jakiś egzotyk ;)
  • Odpowiedz
VincentAdultman
VincentAdultman
27.01.2020, 21:08:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Funky666: mi instalator Win8 zawieszał się w momencie dopasowania standardowego sterownika do starej karty wifi na PCI - może spróbuj ją wyjąć? Nie ma chyba innych urządzeń które mogłyby zawieszać
  • Odpowiedz

651

Jak rozwiercić wkładkę zamka w drzwiach? Otwieranie drzwi bez klucza

Jak rozwiercić wkładkę zamka w drzwiach? Otwieranie drzwi bez klucza

Zobacz, jak samodzielnie rozwiercić wkładkę zamka w drzwiach.

forumwiedzy
z
youtube.com
dodany: 25.01.2020, 22:03:45
  • 126
  • #
    technologia
  • #
    wkladka
  • #
    zamek
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    poradnik
Funky666
Funky666 26.01.2020, 18:24:28
  • 22
@DiSorder69: Prawda :)
Funky666 - @DiSorder69: Prawda :)

806

Ojcowie z NY wywalczyli przewijaki w męskich toaletach

Ojcowie z NY wywalczyli przewijaki w męskich toaletach

Są teraz wymagane prawnie. Liczą na zainspirowanie innych społeczności do tego samego. Jak tam wasze kibelki #niebieskiepaski?

csark
z
boredpanda.com
dodany: 20.01.2020, 19:51:32
  • 177
  • #
    swiat
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    prawaojca
Funky666
Funky666 21.01.2020, 07:12:49
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1791

Steven Seagal jako Wiedźmin [wykopowy projekt Deep Fake]

Steven Seagal jako Wiedźmin [wykopowy projekt Deep Fake]

Obiecany przeze mnie owoc obecnego stanu wykopowego projektu rozkminiania technologii Deep Fake. Teraz jak już w miarę ogarnąłem co i jak, jakie następne pomysły? Paździoch jako Geralt Żebrowskiego? Henry Cavill jako Janosik? Piszcie w komentarzach!

Rimfire
z
youtube.com
dodany: 16.01.2020, 09:09:33
  • 125
  • #
    rozrywka
  • #
    netflix
  • #
    wiedzmin
  • #
    witcher
  • #
    seriale
  • #
    deepfake
Funky666
Funky666 16.01.2020, 09:53:08
  • 47
Przecież to Wieśmin ;o #gimbynieznajo
Funky666 - Przecież to Wieśmin ;o #gimbynieznajo

źródło: comment_lheP7lmsksuBZ3RiKKgCql91NkTWbfhc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

718

Kraków: Zapłaciłeś za dużo za parkowanie? Dostaniesz mandat!

Kraków: Zapłaciłeś za dużo za parkowanie? Dostaniesz mandat!

W Krakowie można dostać mandat za to, że za parking zapłacił za dużo... Stało się tak dlatego, że nie wiedząc, w której jest strefie, zapłacił za najdroższą, a stał w sąsiedniej, tańszej.

Szewczenko
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 14.01.2020, 14:08:13
  • 138
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    parkowanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
Funky666
Funky666 15.01.2020, 08:20:02
  • 8
@leglion: Najlepsza jest bodajże Karmelicka, gdzie po jednej stronie ulicy jest inna strefa niż po drugiej xD
Funky666
Funky666 15.01.2020, 11:00:55
  • 2
@atheling-bunghole-unlade: Ja p------ę -_- Dzięki, dobrze wiedzieć.

519

Pijany kierowca tira i jego szarża pod prąd.

Pokaż treści 18+

Pijany kierowca tira i jego szarża pod prąd.

Uszkodzone samochody, zniszczone znaki drogowe i punkt elektroodpadów – to bilans nocnego rajdu, który urządził sobie nietrzeźwy kierowca tira z 3 promilami alkoholu we krwi.

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 12.01.2020, 16:27:20
  • 63
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekaztransa
  • #
    alkoholizm
Funky666
Funky666 13.01.2020, 10:36:46
  • 5
Raczej farciaż co nie miał nic za plecami.


@anallizator: Ale na lewym pasie też było miejsce - zarówno z tyłu, jak i w lewo na pasy, a reakcji zero ¯\_(ツ)_/¯
Funky666
Funky666 13.01.2020, 10:53:56
  • -2
@anallizator: No ja zwykle się nie wypowiadam w takich sytuacjach, ale tutaj serio było w c--j czasu i miejsca na reakcję, a nie nagły manewr, bo coś wyjechało na jego pas z naprzeciwka, nie przesadzaj xD

Poza tym wyobraź sobie (wiem, będzie ciężko, ale muszę zniszczyć Twój światopogląd), że nie każdy bordo mieszka w piwnicy i udaje, że zna się na wszystkim ¯\_(ツ)_/¯
Funky666
Funky666 10.01.2020, 12:32:15
  • 0
Mirki, na grzyba te puste pola po prawej? Usunąłem parę gier i zostało coś takiego :/ Sorry, ja nowy w #nintendoswitch ¯\_(ツ)_/¯
Funky666 - Mirki, na grzyba te puste pola po prawej? Usunąłem parę gier i zostało coś...

źródło: comment_Quciq5mSw9BX8gRyLewKypwgQqKGEvW6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

air-kajda
air-kajda
10.01.2020, 12:34:23
  • 52
@Funky666: żeby cie pustka w-------a i żebyś wydał hajs aby ją zapełnić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
epi
epi
10.01.2020, 12:43:42
  • 16
@Funky666: prędzej czy później i tak będziesz miał więcej gier

potem będziesz pytać, dlaczego nie widać wszystkich od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 09.01.2020, 20:55:26
  • 18
Czy Lite'owi wolno do elitarnego grona #nintendoswitch? ¯\_(ツ)_/¯

#chwalesie
Funky666 - Czy Lite'owi wolno do elitarnego grona #nintendoswitch? ¯\\(ツ)\/¯

#chwa...

źródło: comment_WO5GDUsccT3vrDXrThHzA6bTi6l4Bmjc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lenovo99
lenovo99
09.01.2020, 20:55:50 via Android
  • 11
@Funky666 wolno jemu
  • Odpowiedz
MasterOrzech
MasterOrzech
MasterOrzech
10.01.2020, 16:45:53
  • 1
@Funky666: piękny ten kwiatek, taki jak w makdonaldach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 09.01.2020, 14:27:39
  • 0
Mirki, mogę kupić używanego Switcha razem z kontem? Jeśli od razu zmienię hasło i mail, to jest jakaś szansa na wałek?

#nintendoswitch #kiciochpyta #switch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nokash
nokash
09.01.2020, 16:23:29 via Android
  • 2
@Maciek5000: A to już nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


;) Nie ładnie :(
  • Odpowiedz
Mostar0
Mostar0
09.01.2020, 17:07:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Funky666: śmiało, ja tak robiłem, bo gościu sprzedawał jeszcze z półrocznym opłaconym kontem
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666 03.01.2020, 11:01:59
  • 2
#sportyzimowe #skateboarding + pozwolę sobie zawołać #snowboard #kiciochpyta

Mirki, jeździ ktoś na #snowskate? Znalazłem jeden sklep w Polsce, który ma deski (+ słynny zajebisty dodatkowy grip), ale mam inny problem - co z butami? Dedykowane nie do zdobycia lokalnie, więc zostaje ściąganie w ciemno z zagranicy albo szukanie normalnych butów wodoodpornych. Macie jakieś pomysły? Zwykłe skateboardowe przemokną, a w zimowych może
Funky666 - #sportyzimowe #skateboarding + pozwolę sobie zawołać #snowboard #kiciochpy...

źródło: comment_1U6qbI2oKeK1678o67FFsBkRzxFreTOL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanNocebo
PanNocebo
03.01.2020, 11:15:43 via Android
  • 2
@Funky666 dawaj w kaloszach xD a tak serio to trekkingowe powinny być git, tak mi się wydaje. A gdzie znalazłeś tę deskę do kupienia? Wypróbowałbym chętnie :D rok temu zrobiłem z takiej deski z Auchana i na niej z górki zjeżdżałem xd
  • Odpowiedz
PanNocebo
PanNocebo
03.01.2020, 12:10:40 via Android
  • 1
@Funky666 tym się sugerowałem. Jest podobno oddział w wawie ale chyba tylko rolkowo-łyżwowy
PanNocebo - @Funky666 tym się sugerowałem. Jest podobno oddział w wawie ale chyba tyl...

źródło: comment_NldcIf1TkEm3egLRmxfB3Oi39w0DtK4B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

907

Dlaczego mam akcent i skąd pochodzę? - Zachar Zawadzki

Dlaczego mam akcent i skąd pochodzę? - Zachar Zawadzki

"To pytanie pojawia się w komentarzach od kiedy nagrałem pierwszy film na YouTube, czyli od prawie dekady. No to miejmy to za sobą :)"

Funky666
z
youtube.com
dodany: 02.01.2020, 14:00:03
  • 160
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    zacharoff
Funky666
Funky666 18.12.2019, 09:06:06
  • 1
Co się dzieje z Mi-Home.pl? Umar naraka czy jakiś haxor? ¯\_(ツ)_/¯ Wczoraj wieczorem nie było żadnych komunikatów.

#xiaomi #mihome #kiciochpyta
Funky666 - Co się dzieje z Mi-Home.pl? Umar naraka czy jakiś haxor? ¯\\(ツ)\/¯ Wczoraj...

źródło: comment_mgtM4jX4kTuTVB1ljqPCuPLDYCDNpOqx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K4JT3K
K4JT3K
18.12.2019, 09:25:39
  • 3
@Mostar0: Najlepsze, że promki dopiero od 14 a już strona leży.
  • Odpowiedz
s.....v
s.....v
konto usunięte 18.12.2019, 11:09:27
  • 1
@K4JT3K: w tym że jak kupi w promo na raz więcej niż 1 produkt to trzeba oddać całość zamówienia a nie można 1 rzeczy ;-)
  • Odpowiedz

850

Od forów do platformy Sky-Shop.pl – wywiad autorem phpBB by Przemo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od forów do platformy Sky-Shop.pl – wywiad autorem phpBB by Przemo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego przygoda z programowaniem rozpoczęła się poprzez... grę w Counter Strike'a. Jest autorem skryptu phpBB by Przemo, na którym swoje działanie opierało ponad 20 tysięcy for internetowych w Polsce. #gimbynieznajo

Funky666
z
marketingibiznes.pl
dodany: 17.12.2019, 09:42:49
  • 116
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    php
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    ecommerce
  • #
    technologia
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 10:24:40
  • 40
@defoxe: Ja do dziś pamiętam, jak dużo nauczyłem się np. angielskiego grając w pierwszego Fallouta w wieku 10-12 lat (czyli na etapie, kiedy nie rozumiałem ani słowa - wszystko sam rozkminiałem). Generalnie z gier bardzo dużo się go nauczyłem i dość mocno to wpłynęło na mój obecny zawód, więc popieram Przemka :) No ale wiadomo - wszystko z głową, samo bezrefleksyjne łupanie w tępe gry wiele korzyści nie przyniesie.

Zresztą
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 10:34:55
  • 9
@asdfghjkl: Czy ja wiem? Jak się sam koło domu nauczysz kopać, przy okazji uszkodzisz jakąś rurę i nauczysz się ją naprawiać (ileż to razy kompa rozbierałem na części pierwsze za guwniaka xD), potem Cię może zainteresuje tynkowanie itd. To właśnie w ten sposób zainteresowania zmieniają się w zawód, który sprawia przyjemność, i już na wejściu masz spore obycie w temacie.
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 14:26:02
  • 2
@moby22: Kurła, też mnie to irytowało w artykule, a zapomniałem zedytować jak mi opis wkleiło (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 14:27:31
  • 1
pod warunkiem że to nie jest rura z gazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mus_tang: To wtedy trzeba się szybciej uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 14:40:15
  • 0
@jednorazowka: Prawda :( Irytowało mnie to w czasie czytania, ale jak mi wkleiło opis do znaleziska, to pierwsze wystąpienie było poprawne, co uśpiło moją czujność i w efekcie zapomniałem poprawić :(
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 17:18:48
  • 0
nieogolone, nieuczesany, rozciągnięty stary t-shirt.


@StanislawAniol: I to właśnie dla takich jak on pracują ludzie w garniturach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Funky666
Funky666
Autor
17.12.2019, 17:20:10
  • 3
@ostatni_i_sprawiedliwy: Już nie taki nowy - wywiad ma rok, a platforma sklepowa dziesiątki tysięcy klientów :) Ale rozumiem jak najbardziej Twoje zdanie - wtedy dopiero startowali i może to było sponsorowane.

318

Wizja przyszłości z filmu "Rzeczy, które nadejdą" (1936)

Wizja przyszłości z filmu "Rzeczy, które nadejdą" (1936)

Przedwojenna superprodukcja filmowa sci-fi pokazuje świat na przestrzeni następnych 100 lat. Do 2036 roku. Warto sprawdzić na ile trafna była ta wizja.

yolantarutowicz
z
retronauta.pl
dodany: 16.12.2019, 09:11:05
  • 44
  • #
    scifi
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    starszezwoje
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    nauka
Funky666
Funky666 16.12.2019, 15:39:21
  • 5
Do 2036 roku. Warto sprawdzić na ile trafna była ta wizja.


Kurła, chyba popiłem w weekend, jak się kładłem to był jeszcze 2019 :/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1645

Co tam mordo u ciebie

Co tam mordo u ciebie

Dobre chłopaki pomagają zmęczonemu Panu z taczką.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.12.2019, 06:54:08
  • 131
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Funky666
Funky666 16.12.2019, 12:33:56
  • 103
@zeus_pl: ( ͡º ͜ʖ͡º)
Funky666 - @zeus_pl: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_24yX9tct3MPFCR1n2mI6IBAoJ0vM7sot.jpg

Pobierz

3369

M4K Michu "to jest pierwsze auto w życiu jakie sprzedaje"

M4K Michu "to jest pierwsze auto w życiu jakie sprzedaje"

Jak to szło? patologia polskich autohandli? xD film zmontowany przez [$~817b8c94e44d36f341725df183d4e2a7~$]

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 13.12.2019, 16:34:16
  • 512
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    milosnicyczterechkolek
  • #
    m4k
  • #
    heheszki
Funky666
Funky666 13.12.2019, 18:18:08
  • -1
@Student_AWAS: A może zwyczajnie zmienił zdanie, bo go stać na nowe auto, a wcześniej nie było? ¯\_(ツ)_/¯

Przecież nie nagrywal tego po tym jak już kupił 3008, więc WTF xD

542

Wyłudzili dwa miliony. Nie dla siebie. Dla pracowników

Wyłudzili dwa miliony. Nie dla siebie. Dla pracowników

Trzy lata szefowie Zakładu Wapienniczego w Płazie koło Chrzanowa wyłudzali dotacje z Ministerstwa Rolnictwa. Zaskakujące w tej historii jest to, że nie robili tego dla osobistych korzyści, ale by pracownicy mieli za co żyć.

konto usunięte
z
plus.gazetakrakowska.pl
dodany: 12.12.2019, 11:10:23
  • 40
  • #
    polska
  • #
    malopolska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
Funky666
Funky666 13.12.2019, 08:32:47
  • 5
@kenay: @tgdarek: @Zduping2: Panowie, po co te nerwy, podobno w szkole @Gigamesh zawsze był prymasem, więc chyba wie, co mówi.
Funky666
Funky666 13.12.2019, 08:43:58
  • 1
@Zduping2: A tak serio:

Harnaś – podhalańskie określenie herszta bandy, nadawane przywódcom karpackich zbójników, pochodzący z węgierskiego określenia hadnagy (porucznik, dowódca) za pośrednictwem języka słowackiego[1]. Słynnymi harnasiami byli m.in. Juraj Jánošík, Ondraszek, Tomáš Uhorčík (zob. tołhaj).

¯\_(ツ)_/¯
Funky666
Funky666 13.12.2019, 09:13:16
  • 0
@Zduping2: Wiem, wiem, po prostu warto przypomnieć, że harnaś to nie tylko przysmak melinów ze Zgierza, bo dziś już pewnie nie każdy to wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 29
  • Strona 14 z 29
  • >

Funky666

  • 666
  • PIEKŁO
  • http://www.pieklo.pl
  • diabelskiszatan@pieklo.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 15.07.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.11.2018

    Komentator
  • VIP
    od 23.08.2015

    VIP
  • Kałasznikow
    od 20.07.2016

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 12.08.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.05.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking