Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Freshness

Freshness

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3243
  • Znaleziska 1646
  • Mikroblog 1597
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
  • Dodane (7)
  • Komentowane (36)
  • Plusowane (1554)
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
21 godz. i 19 min temu
  • 73
#gielda #gieldowegownowpisy

Stołówka w kołchozie to magiczne miejsce, można się tam dowiedzieć np. tego, że Stany są tak zajebiście zadłużone, że jedyną opcją dla nich jest rozyebanie własnej waluty i zastąpienie jej nową
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 37
@nie_umiem_inwestowac: raz zapomniałem słuchawek na siłownię i przysłuchiwałem się rozmowie dwóch Mariuszy o NASDAQu i stopach procentowych w USA, niesamowite doświadczenie. Ich główną tezą było to, że obie te rzeczy "zawsze lecą w górę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rps861
rps861
rps861
20 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 14
@nie_umiem_inwestowac: ostatnio gosciu na silce gadal do kumpla ze dla facetow z jajami tylko CFD( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
03.06.2026, 10:59:20
  • 1115
Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis
nervous_breakdown - Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis

źródło: 2026-06-03_12-58

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
03.06.2026, 11:00:18 via Android
  • 1063
@nervous_breakdown: sama posrod Orków jak Frodo w Mordorze
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
03.06.2026, 11:31:26 via Wykop
  • 680
@nervous_breakdown: a co to? Reprezentacja planety ziemia? Czemu w ogóle ktokolwiek wpuszcza tych orków do siebie jak oni tak uwielbiają swój mordor
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
03.06.2026, 09:33:36
  • 37
#gielda taka sytuacja na siwym

Ja peroniage i się z tym utożsamiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - #gielda taka sytuacja na siwym

Ja peroniage i się z tym utożsamiam ...

źródło: 1000023820

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bratkuu
Bratkuu
03.06.2026, 09:36:05 via Wypiek
  • 4
@ProfesorP1ZDAN wsiadaj i bzikaj z nami
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
03.06.2026, 09:41:34 via Wykop
  • 5
@ProfesorP1ZDAN: JA z tym
NimooZysku - @ProfesorP1ZDAN: JA z tym

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 113636

Pobierz
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
03.06.2026, 09:40:14
  • 264
#gielda
jatutylkonamoment - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milanek93
Milanek93
03.06.2026, 09:42:22 via Wykop
  • 75
@ja_tu_tylko_na_moment: hahaha uśmiałem się. Akcjomariusz dino aktualnie minus 35.2%.
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
03.06.2026, 10:27:31 via Wykop
  • 15
@ja_tu_tylko_na_moment: portfel na okres od Adama i Ewy do Apokalipcy
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
03.06.2026, 06:03:02
  • 130
Czyż miłość do zwierząt bo kochają pieski psiarzy nie czyni z nich wyjątkowo empatycznych i dobrych ludzi za co uważają się za lepszych?

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wegetarianizm #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Czyż miłość do zwierząt bo kochają pieski psiarzy nie czyni z nich wyjątk...

źródło: 1000131308

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv
03.06.2026, 06:45:38 via Wykop
  • 43
@arapv: Nie mówiąc już o tych wszystkich sytuacjach w lesie i na plaży, kiedy może intencjonalnie nie chcą krzywdzić dzikiej przyrody, ale puszczając psa luzem ją na to narażają a potem ON NIGDY WCZEŚNIEJ TAK NIE ZROBIŁ!!1!
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
Autor
03.06.2026, 06:48:38 via Android
  • 119
@arapv: nom, zobacz jakie śmieszne.
WielkiNos - @arapv: nom, zobacz jakie śmieszne.

źródło: 1000120562

Pobierz
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
02.06.2026, 13:23:53
  • 157
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005257

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walokid
walokid
02.06.2026, 14:02:30 via Wykop
  • 114
@JaNieGejJaPapiesz: kutacze z frytkami
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
02.06.2026, 14:14:40 via Wykop
  • 32
@walokid: tak i udaje fellatio
  • Odpowiedz
ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
01.06.2026, 12:10:54
  • 34
#kononowicz #patostreamy

Krośno bo udaru dostaniesz.
ZaczarowanyLump - #kononowicz #patostreamy

Krośno bo udaru dostaniesz.

źródło: 1000017392

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
01.06.2026, 12:21:04 via Wykop
  • 22
@ZaczarowanyLump: aż z nerwów schabowego w hokus-pokus opierydoli
  • Odpowiedz
kader88
kader88
kader88
01.06.2026, 12:22:14 via Wykop
  • 10
@Dundes2136: malpy szalejooo
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
01.06.2026, 12:01:30
  • 35
Jak myślicie czy Nadredaktorzy: Makarewicz i Kozłowski po fonoskopii opiszą sprawę wysyłanych donejtów przez prytka? Będzie sławny na całą Polskę? Oni mocno zaangażowani w sprawę Konona, a prytek w donejtach też się nad nim znęcał.
#kononowicz #patostreamy
MilaKa88 - Jak myślicie czy Nadredaktorzy: Makarewicz i Kozłowski po fonoskopii opisz...

źródło: IMG_1814

Pobierz

prytka donejty będą opisane w Radiu Zet?

  • Tak! 35.7% (25)
  • Oczywiście, że tak! 25.7% (18)
  • Onet i WP zaraz po Radiu Zet o tym napiszę. 38.6% (27)

Oddanych głosów: 70

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
01.06.2026, 12:07:19 via Android
  • 15
@MilaKa88: daj boże żeby surowa kara była wyciągnięta
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
01.06.2026, 12:19:59 via Wykop
  • 3
@MilaKa88: mam nadzieję, że dojadą tego zwyrola od donejtów
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
01.06.2026, 12:31:42
  • 70
Ładnie teraz nowakowi musi palić się pod dupą. Sprawa zrobiła się medialna, więc wyrok będzie raczej z górnej półki, żeby pokazać jemu i innym nietypowym kleszczom, że nie ma przyzwolenia na taki biznes ¯\(ツ)/¯

#kononowicz #patostreamy
CrazyZdzich - Ładnie teraz nowakowi musi palić się pod dupą. Sprawa zrobiła się media...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-1 o 14.15.52

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierzgalski_2003
Pierzgalski_2003
01.06.2026, 12:34:32 via Wykop
  • 42
@CrazyZdzich: I jeszcze to zdjęcie z Ksiekiem jako gigachadem wybrali XD
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
01.06.2026, 12:49:27 via Wykop
  • 23
@CrazyZdzich: Co jak co ale zdjęcia prezydenta wybierają eleganckie 😅
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
29.05.2026, 08:12:21
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
29.05.2026, 08:14:35 via Wykop
  • 45
@winsxspl: niech to wleci w Google
lubiewachacstopy_siostrze997 - @winsxspl: niech to wleci w Google

źródło: 1000012738

Pobierz
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
Autor
29.05.2026, 08:16:03 via Wykop
  • 10
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: wszystko zależy od ilości plusów dodatnich i plusów ujemnych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
27.05.2026, 13:12:26
  • 582
Jak miałam 15 lat to mi się wydawało, że jak ktoś ma 33 lata to jest stary
Teraz mam 33 lata w sytuacjach towarzyskich to kit
Ale jak w pracbaza trafię na kogoś z mojego rocznika to co się zastanawiam czemu mnie dali do jednego pomieszczenia z dorosłymi
#pracbaza #90kids
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LuznaPusi
LuznaPusi
27.05.2026, 13:49:16 via Wykop
  • 140
@ANONIMOWYczlonekwykopu_1992: 33 to nowe 23 xd rówieśnik here
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
27.05.2026, 14:52:28 via Wykop
  • 692
@ANONIMOWYczlonekwykopu_1992:
Też mam 33 lata i czasami dysonans w pracy jak ktoś mi daje coś odpowiedzialnego do roboty. Przecież ja mam siano w głowie i konto na wykopie no ludzie.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
25.05.2026, 19:40:17
  • 218
XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat
Mikuuuus - XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat

źródło: 1000012517

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spioszeq
Spioszeq
25.05.2026, 19:44:51 via Wykop
  • 357
@Mikuuuus:
Takie drony można kupić w każdym sklepie z dronami
  • Odpowiedz
Kantarek
Kantarek
25.05.2026, 20:43:42 via Wykop
  • 204
@Mikuuuus: O tej porze roku młode drony migrują znad bałtyku, więc niech się ruscy tak nie sapią. Natura.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
25.05.2026, 18:54:39
  • 481
Prokurator zrobił byłemu rektorowi Uniwersytetu Przyrodniczego test z wiedzy, jaką powinien posiadać absolwent studiów MBA - wynik był katastrofalny. Z kolei rektor Politechniki Wrocławskiej przyznał, że dostał dyplom, choć żadne zajęcia się nie odbyły.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

W jakim kraju my żyjemy, że dyplomy uczelni kupują rektorzy? No ale dajce 3% PKB na naukę i 100% podwyżek to na pewno będzie lepiej xD
#wroclaw #studia #chlewobsranygownem #polska
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyloe
kyloe
25.05.2026, 19:14:34 via Wykop
  • 161
Prokurator zrobił byłemu rektorowi Uniwersytetu Przyrodniczego test z wiedzy, jaką powinien posiadać absolwent studiów MBA


@nowszyja: XD przecież spokojnie mógł odmówić także inteligencją też raczej nie błyszczy
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.05.2026, 19:42:03 via Wykop
  • 172
@nowszyja: Kiedy te pisiory w końcu zostaną odsunięci od władzy i zaczną rządzić ludzie z kwalifikacjami? A nie czekaj
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1341
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:56:30 via Wykop
  • 647
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dobrze napisał
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
25.05.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 798
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zwyczajne sekciarstwo p0lactwa połączone z biedackim virtue signallingiem, w moim otoczeniu najbardziej tymi patozbiórkami jarały się ameby typu korpoanetki i rodziny mops-u xd
  • Odpowiedz
Nigarun
Nigarun
Nigarun
24.05.2026, 20:17:33
  • 923
Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #referendum #polityka
Nigarun - Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #r...

źródło: 1000082793

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
24.05.2026, 20:18:15 via Wykop
  • 271
@Nigarun: piękne XD
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
24.05.2026, 20:45:49 via Wykop
  • 393
@Nigarun: przydałby się jeszcze taki pod pałacem w Warszawie
  • Odpowiedz
Nigarun
Nigarun
Nigarun
24.05.2026, 19:07:02
  • 884
Majchrowski na antenie Polsat News: "Nie mówię, żeby nie zatrudniać znajomych. Mówię, żeby byli kompetenti"

xDDDDDDDDDDDDDD

#krakow #referendum #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
24.05.2026, 19:09:28 via Wykop
  • 799
@Nigarun: No i prawdę powiedział. Tymczasem Miszalski zatrudniał w ratuszu 19-latki z partyjnej młodzieżówki i Szczęsnego Filipiaka bez wykształcenia 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
24.05.2026, 19:09:56 via Wykop
  • 1139
@Nigarun: ale w zasadzie powiedział prawdę: jeśli kompletujesz ekipę to w pierwszej kolejności szukasz wśród osób, które znasz najlepiej.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
23.05.2026, 04:26:53
  • 1154
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.

Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.


#ruskapropaganda #ukraina #wojna #rosja #ciekawostki #kabaret
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sarin88
sarin88
23.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 663
@bombastick: swołocz ze wschodu rozumie tylko język siły. Gdyby Ukraina nie miała silnej armii Putin nigdy by się do nich nie zwrócił.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
23.05.2026, 06:09:24 via Wykop
  • 542
@bombastick: XD
kyloe - @bombastick: XD

źródło: FTNzDh-X0AAT9Bq

Pobierz
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
23.05.2026, 07:25:21
  • 375
Mam nadzieje, ze mieszkancy #krakow pojda jutro i odwolaja Miszalskiego. Nie chodzi tutaj pis vs po, nawet nie wiem czy ten kto ewentualnie zastapi Miszalskiego zrobi jakas roznice. Bardziej chodzi o idee, pokazania rzadzacym, ze to lud ich wybiera i moze odwolac.

Mysle, ze jezeli uda sie odwolac Miszalskiego to kazdy inny prezydent w kazdym innymi miescie bedzie miec ta mysl „moze nie warto robic czegos wbrew mieszkancom bo jeszcze
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
23.05.2026, 07:30:08 via Wykop
  • 27
Bardziej chodzi o idee, pokazania rzadzacym, ze to lud ich wybiera i moze odwolac.


@dlugijohn: lud wybiera i może ich nie wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
23.05.2026, 07:36:31 via Wykop
  • 162
lud wybiera i może ich nie wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyWoody: różnica jest taka - wybory są co 4 lata, trzy lata mozna sie o--------c a w ostatnim roku coś tam zrobic akurat na wybory i udawać wielkiego włodarza
z widmem referendum za plecami trzeba cały czas pracować, trzeba myslec o kazdej decyzji
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.05.2026, 13:35:44
  • 1029
#krakow
Lardor - #krakow

źródło: 1000092657

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 14:15:41 via Android
  • 461
@Lardor: powodzenia życzę. Staracie się. Takie historie później pomagają też w innych miejscach w Polsce, bo ludzie wierzą że można. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
21.05.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 225
@Lardor: Kicia Kocia jest z Gdańska, jak zwykle najwięcej do powiedzenia w sprawie Krakowa mają ci, co w nim nie mieszkają...
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
20.05.2026, 11:50:32
  • 314
największa beka to jest z michaua biauka

typ utrzymuje serwery, opłaca moderację, opłaca studentów kodoklepaczy żeby mu przemycili chociaż jedną reklamę przez adblokerowe sito i doklada do interesu tylko po to żebym mógł tutaj przyjść i napisać że zrobiłem kupę

ten wpis stworzyłem siedząc na kiblu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
20.05.2026, 11:52:17 via Wykop
  • 19
@Teuvo: a ja siku
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
20.05.2026, 11:52:59 via Wykop
  • 54
@Teuvo: ten komentarz stworzyłem siedząc na fotelu, mokro troche w dupe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 78
  • Strona 1 z 78
  • >

Piotrek

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking