Mam do dyspozycji 2500zł, które chcę "zamrozić".
wolę mieć przedmiot, który ewentualnie będę mógł sprzedać.
Biorę pod uwagę monety inwestycyjne (czworak austriacki) lub #zegarki (xicorr lub kieszonkowe). Złoto odpada, bo przy rejestracji klientów, ma niczego co by potem powstrzymało przed nacjonalizacją.















~~ Wszyscy, Pompeje, 24 sierpnia 79 rok naszej ery
#cytatywielkichludzi