Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fecarbon
Fecarbon

Fecarbon

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 581
  • Znaleziska 287
  • Mikroblog 294
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 20.06.2026, 15:51:20
  • 0
#perfumy Mireczki gdzie można dostać reyane tradition insurrection born to be a king ze sprawdzonego źródła?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 647
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 14.06.2026, 21:12:37 via Wykop
  • 0
@Stitch: gdzie? Który automotive zwalnia ludzi? Mówicie o flexie na pracownikach ATP?
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 15.06.2026, 15:46:23 via Wykop
  • 1
@maciejasty: pewnie, jak sprawia to Tobie radość.

Pytałem @Stitch bo pisał, że z kim nie rozmawia to otrzymuje informację, że zwalniają na potęgę. Myślałem, że poda mi przykłady z życia wzięte, akurat z polskiego automotive.

@gineer: Redukcja pracowników tymczasowych zatrudnionych przez Agencję Pracy Tymczasowej (APT) jako odpowiedź na spadki zamówień.
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 15.06.2026, 17:02:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
D.....x
konto usunięte 11.07.2025, 18:41:51
  • 8
#rebus #heheszki #humorobrazkowy #muzyka

Kto zgadnie?
D.....x - #rebus #heheszki #humorobrazkowy #muzyka

Kto zgadnie?

źródło: 20250711_193925

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 11.07.2025, 18:49:08 via Wykop
  • 0
@DMTx: https://youtu.be/6FEDrU85FLE?si=LtUWSGHljuynmxWv
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
21.06.2025, 05:11:24
  • 13
Może w Ferrari nie wygrywa już wyścigów ale zegarki nadal robi fajne. Z okazji nowego paska robię #kontrolanadgarstkow
kotbehemoth - Może w Ferrari nie wygrywa już wyścigów ale zegarki nadal robi fajne. Z...

źródło: temp_file5980061133232606593

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 21.06.2025, 05:36:20 via Wykop
  • 6
@Altar: "może *W* Ferrari". Podaje hasło: Hamilton
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
22.04.2025, 21:06:07
  • 0
Cześć. Szukam zegarka w cenie do ok. 1000 zł. Co do wymagań to najlepiej gdyby był na skórzanym pasku, był kwarcem oraz miał szafirowe szkło. Może ktoś coś polecić?

#zegarki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 22.04.2025, 23:06:33 via Wykop
  • 1
@Floryda: Casio Edifice
Fecarbon - @Floryda: Casio Edifice

źródło: 17453631363567987014537739885320

Pobierz
  • Odpowiedz

392

Cała prawda o Ukraińcach w Polsce. Zaskakujące dane w raporcie NBP

Pokaż treści 18+

Cała prawda o Ukraińcach w Polsce. Zaskakujące dane w raporcie NBP

Udział osób pracujących lub poszukujących pracy wśród imigrantów z Ukrainy w 2024 r. to 78 proc. Imigranci z Ukrainy są świetnie wykształceni. Blisko połowa ma wyższe wykształcenie. Większość wynajmuje mieszkania i nadal wspiera finansowo swoich bliskich w ojczyźnie.

PiotrSkargarkson
z
money.pl
dodany: 26.11.2024, 03:45:49
  • 151
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 26.11.2024, 20:26:43 via Wykop
  • 0
@kureci_paratko: Elektroniczną bez baterii, jak? Pan też automatyk czy mechatronik?

218

Morawiecki: freak fighty to patologia, przed którą ostrzegam swoje dzieci

Morawiecki: freak fighty to patologia, przed którą ostrzegam swoje dzieci

Według byłego premiera Mateusza Morawieckiego warto zastanowić się nad możliwymi ograniczeniami w dostępie dzieci do transmisji bijatyk organizowanych często przez bogatą patologię.

Poludnik20
z
polsatnews.pl
dodany: 28.10.2024, 11:59:17
  • 96
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polityka
  • #
    freakfight
  • #
    mma
  • #
    mordobicie
  • #
    sport
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 29.10.2024, 05:46:24 via Wykop
  • 13
Patrząc na historyczne wypowiedzi Morawieckego, wygląda na to, że On już zaczął trenować do następnej gali.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
28.02.2024, 05:01:07
  • 852
#kolchoz #januszebiznesu #pracbaza
120DniSodomy - #kolchoz #januszebiznesu #pracbaza

źródło: temp_file7479637811961147265

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 28.02.2024, 06:02:13 via Wykop
  • 563
@120_Dni_Sodomy: ale i tak Ty to będziesz naprawiał.
  • Odpowiedz

653

Firma Polplast Myślenice (Plastiwell) przeciw krwiodawcom

Firma Polplast Myślenice (Plastiwell) przeciw krwiodawcom

Firma Polplast Polska Sp. z o.o. (Plastiwell International Group) wprowadza "zasady" honorowego oddawania krwi łamiąc przy tym szereg regulacji krajowych i jawnie drwiąc z krwiodawców. Bez komentarza...

ye_lo
z
wykop.pl
dodany: 18.01.2023, 07:48:45
  • 92
  • #
    krwiodawstwo
  • #
    krwiodawcy
  • #
    krew
  • #
    wykopefekt
  • #
    januszex
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 19.01.2023, 23:10:48 via Wykop
  • 0
@Rudyzzadupia: A czego się spodziewałeś łamiąc regulamin pracy? Przedstawiłeś, że istnieje tryb zgłaszania, czyli zakładam, że jest to unormowane w regulaminie firmy. Pracodawca nie może Tobie nie udzielić urlopu na czas oddawania krwi ale może narzucić zasady wnioskowania o ten urlop.

778

Część menadżerów Amazona zatrudnia ludzi, tylko żeby ich zwolnić.

Część menadżerów Amazona zatrudnia ludzi, tylko żeby ich zwolnić.

Polityka Amazona zakłada coroczne zwalnianie określonego odsetka pracowników. Prowadzi to do sytuacji, w której amerykański gigant handlowy zatrudnia osoby tylko po to, aby je za jakiś je wyrzucić.

Zlychomikzjecie
z
businessinsider.com.pl
dodany: 23.05.2021, 14:12:01
  • 164
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    amazon
  • #
    ciekawostki
Fecarbon
Fecarbon
Fecarbon 23.05.2021, 22:44:08 via iOS
  • 1
@enten:

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking