Czuje sie oszukany, kupilem #fallout4 w empiku, z opcja odbioru w salonie co by skoczyc na nocna premiere i zgarnac niczym chytra baba z radomia dzieciom sprzed nosa, dodalem do koszyka, oplacilem czekam na potwierdzenie platnosci i... "przyblizony termin wysylki 12-14 listopada" ( ͡° ʖ̯ ͡°) #smutnazaba #problemypierwszegoswiata #jakzyc

FILEmoniusz

























