Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Eplan
Eplan

Eplan

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6977
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 6911
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
Eplan
Eplan
Eplan 23.07.2021, 09:38:08
  • 0
Jaki używany czytnik ebook warto kupić? Najlepiej jak najtanszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ebook #kindle #ksiazki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
23.07.2021, 09:58:37
  • 0
@Kryspin013: Nie wiem ile kosztuje coś na czym można normalnie funkcjonować rozstrzał widziałem od 100-600 zł - chciałem kupić taki za 100 a znajomy mi powiedział że potrzbuje ten za 600 heh( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
23.07.2021, 09:59:24
  • 0
@Kryspin013: Miałem kiedys jakiś który się strasznie przycinał, niby miał wifi itp ale z czasem wgl nie dało się go używać
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
27.07.2021, 11:18:24
  • 0
@qbrq: @Kaizen_: @antek_akrobata: @Cyfranek: @bialy100k: To na tych czytnikach nie da rady używać pdfa w a4? Kiedyś miałem jakieś tanie badziewie i normalnie mogłem wgrywać w niego pdf a4
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
23.08.2021, 15:45:07
  • 0
@bialy100k: Kupiłem paperwhite 4, skąd zaciągasz ksiazki?
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 18.08.2021, 19:10:24
  • 1
Planuje postawić koparke krypto na 4 kartach RTX 3060Ti na ravencoin z możliwością dokładania kolejnych. Jakieś podpowiedzi? Przestrogi? #kryptowaluty #ravencoin #krypto
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
19.08.2021, 05:49:25
  • 0
lhr


@Popularny_mis: co masz na myśli IHR bo nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
19.08.2021, 05:49:54
  • 0
@Popularny_mis: chce kopać ravencoin i wymieniać na inne krypto
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
19.08.2021, 05:56:31
  • 0
@Popularny_mis: W takim razie to są te karty z blokadą. Czyli lepiej kopać cos innego?
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
19.08.2021, 05:57:32
  • 0
@Popularny_mis: Ale wydaje mi się że w mojej sytuacji jak tak pozno sie za to biore musze juz sie nastawiać na cos innego niż ETH
  • Odpowiedz
Thrandvil
Thrandvil
07.08.2021, 11:20:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Silikon wystarczy na takie pęknięcie? Bo jakbym chciał to wymienić to muszę płytki zrywać a nie mam zamiaru tego robić xD
#remontujzwykopem
Thrandvil - Silikon wystarczy na takie pęknięcie? Bo jakbym chciał to wymienić to mus...

źródło: comment_1628335240f072e0KH01BsD21cRKlQwF.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 07.08.2021, 11:25:25
  • 0
@Thrandvil: ewentualne jakis hamski patent- sklejenie rury np klejem do pcv, dac łatkę i do tego silikon. Ale to rzezba i nie wiadomo czy wyjdzie
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 07.08.2021, 09:35:51
  • 0
Ile zaplace za prefabrykacje z materialem przewodu miedzianego od wlewu do wielozaworu butli lpg? #lpg #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
07.08.2021, 10:07:40
  • 0
@biskup2k: dzieki wlasnie tez doszedlem z yt ze to sie samemy robi :p no nic walcze
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
07.08.2021, 11:23:34
  • 1
@biskup2k: chyba sie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°) musze jeszcze raz podjechsc sie upewnic na stacje czy jak więcej gazu dobije to dalej nie bedzie ciekło
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
05.08.2021, 18:51:17 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje zawód, który gwarantuje pewną pracę i dobre zarobki (min. 4-5k netto na etacie)? Zastanawiam się, czy wybrać medycynę, programowanie (Python? JS?) albo finanse (księgowość, controlling). W co warto zainwestować?

#studia #praca #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 05.08.2021, 19:04:28
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dobry bait
  • Odpowiedz
W.....9
W.....9
konto usunięte 05.08.2021, 09:26:35
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 05.08.2021, 09:29:48
  • 1
@Watykaniarz69: jedz do roboty na półwysep
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 26.07.2021, 10:10:38
  • 2
Ma ktoś saturator sodastream i podzieli się wrażeniami z uzytkowania? :)
#saturator #sodastream
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
26.07.2021, 10:21:43
  • 0
@Dzyndzyb: A nie da rady podłączyć tej dużej butlu na stałe? i schować np pod szafką
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
02.08.2021, 13:25:55
  • 0
@b7kj: Tej dużej butli i przetoczki nie da rady coś taniej kupić?
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
03.08.2021, 10:55:26
  • 0
@b7kj: @RudaBrona: @Dzyndzyb: @a231:
Czy do SodaStream Spirit mozna dopasować jakąś szklana butelke?
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
03.08.2021, 11:09:38
  • 0
@a231: A orientujesz się który to model?? Albo jak wygląda? :P
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
03.08.2021, 11:20:30
  • 0
@a231: eh szkoda
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
03.08.2021, 12:38:54
  • 0
@a231: sodastream duo mozna używać roznych butelek ale naboje co2 maja złącze którego sam nie nabijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
05.08.2021, 05:33:17
  • 0
@Dzyndzyb: @siuxx: @b7kj:
Zastanawiam się nad ta duża butla w domu, w sumie w każdym biurze i zakładzie pracy jakim byłem to stały takie duże maszyny z wielką bulta z gazem od wody. Może nie ma takiego dużego ryzyka? Na audi te butle stały na spawalni :p
  • Odpowiedz
s.....m
s.....m
konto usunięte 04.08.2021, 07:57:28
  • 0
Najbardziej wartościowe kanały YT dot. krypto (codzienne analizy + materiały edukacyjne) to? Głównie PL ale może być też EN
#kryptowaluty #bitcoin
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 04.08.2021, 08:07:30
  • 1
@NieobliczalneZieloneKonto: same shit coiny reklamuje
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 04.08.2021, 08:14:39
  • 2
@sradam: Jak dla mnie instytut kryptografi phil itp to naganiacze, co nie znaczy że naganiacze czasami czegoś mądrego nie powiedza :)
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 04.08.2021, 08:22:27
  • 0
Jak sie j---e to nie nagrywaja bo ludzie przestaja ich subowac
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 04.08.2021, 08:25:17
  • 0
@sradam: ja twraz zazwyczaj ogladsm tych popularnych i tych co po popularnych cisną, masz wtedy na dwie strony widok
  • Odpowiedz
shikalukime
shikalukime
shikalukime
02.08.2021, 13:05:13 via iOS
  • 255
Upiekłem #pizza. Jak na piekarnik gituwa. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pieczzwykopem #gotujzwykopem no i #jedzzwykopem
shikalukime - Upiekłem #pizza. Jak na piekarnik gituwa. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
#pieczzwykopem ...

źródło: comment_1627909512JBu30Ok5lu5nFiEEXe9sn9.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 02.08.2021, 13:06:04
  • 0
@shikalukime: Ile stopni ten piekarnik generuje?
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 02.08.2021, 13:08:28
  • 0
@shikalukime: A ten kamień to faktycznie trzeba godzine wygrzewać? Nie potrafie zrobić takich gepardów jak u Ciebie
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 26.07.2021, 17:46:01
  • 0
Pani mi dzis wjechała w dupe, lekko popekany zderzak. Jak to zalatwic z ubezpieczycielem zeby mnie nie wydymał na kase i auto wrocilo do poprzedniego stanu? Na warsztacie saab wiec nowego zderzaka nie dostane #ubezpieczenia #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
27.07.2021, 09:41:09
  • 0
@ThePPicasso: a nie lepiej kase wyciagnac? Znalalem jakis szwecki portal i faktycznei sa tam jakies czesci od zderzakow nowe.
  • Odpowiedz
npwjsn
npwjsn
21.07.2021, 11:59:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 21.07.2021, 12:02:36
  • 57
@npwjsn: to zadbaj o wentylacje i parkuj tyłem
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 21.07.2021, 13:33:37
  • 4
@npwjsn: nie wiem ile kosztuje lustro, genrlanie jak bedziesz odpalonym autem 5 min w garazu przy otwarrych drzeiach to sie nic nie stanie
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan 13.07.2021, 16:04:01
  • 0
Poleci ktos jakies miejscówki do zwiedzania/snorkelingu w Chorwacji? Laduje w Dubrovik i stamtad bede juz sie poruszac autem. Chciałabym milo spedzic czas z naturą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobrze wspominal rafy koralowe w Jordanii, znajde cos takiego w Chorwacji? #chorwacja #wakacje #podroze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan
Autor
13.07.2021, 16:39:31
  • 0
@kret_w_granulkach: czyli im wieksze zasolenie wody Tym mniej do oglądania? :(
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
13.07.2021, 17:43:25
  • 0
@kret_w_granulkach: no martwe to wiaodmo ale wedlug google zasolenie w srodziemnym i adriatyckim jest podobne. To nie zalezy od syfu w wodzie xD chociaz w Jordanii niezly syf w sumie
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
13.07.2021, 18:42:31
  • 0
@kret_w_granulkach: @cebulandia:
A jakies inne miejscowki mozecie polecić (poza snorkeling)
  • Odpowiedz
Eplan
Eplan
Eplan
Autor
16.07.2021, 08:33:09
  • 0
@kret_w_granulkach: Niee miałem na myśli jakieś górki parki natury czy coś :P
  • Odpowiedz
Renesans
Renesans
Renesans
13.07.2021, 18:45:39 via Android
  • 0
#motoryzacja
#detailing
#autodetailing
#lakiernictwo
#samochody

Ludzie,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 13.07.2021, 18:57:31
  • 1
@Renesans: ja nakladalem sam tylko najtańsza gravon lite- efekt jest na pol roku, butelka starcza na dwa razy.Jak ktos zna jakis produkt w przyzwoitej cenie to wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na nowe auto tak jak wyżej pisali zarzucił bym folie
  • Odpowiedz
ElCidX
ElCidX
13.07.2021, 18:48:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki taka wkrętarka daje radę do domowych zastosowań? #majsterkowanie #lidl #remontujzwykopem #budujzwykopem
ElCidX - Mirki taka wkrętarka daje radę do domowych zastosowań? #majsterkowanie #lidl...

źródło: comment_1626202084CwzBf4HBq3LQkvF6bclY2w.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 13.07.2021, 18:49:30
  • 0
@ElCidX: cos slyszalem ze aku dostsje po dupie jak dlugo lezu nie uzywana
  • Odpowiedz
d.....1
d.....1
konto usunięte 13.07.2021, 18:47:52 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 13.07.2021, 18:49:10
  • 0
@damian19321: perla export
  • Odpowiedz
n.....n
n.....n
konto usunięte 13.07.2021, 13:43:22
  • 17
Ech, Mirki, po 3 latach nie przedluzyli ze mna umowy. Dajcie troche plusow na pocieszenie :/
#pracbaza #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eplan
Eplan
Eplan 13.07.2021, 13:45:19
  • 2
@nuukqn: po 3 latach nie miales umowy na czas nieokreślony?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • Strona 5 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking