Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Mam kilka rożnych sprzętów akumulatorowych od Parkside (niestety nie ten konkretny) i problemem zwykle są:
- sprzęgiełka (ta tarcza obrotowa z numerami)
- jarające się szczotki (niestety nie mam modeli bezszczotkowych)
- w sprzętach zasilanych z sieci "regulacja predkości" - taki kręciołek z numerkami.

Natomiast wielkim plusem są długie i realizowalne gwarancje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: u mnie daje radę rozkręciłem pół auta , wierci w czerwonej cegłe , z wkrętami też daje radę nie licząc długich do drewna bo tam zakretarka potrzebna.mebli bym tym nie składał bo za mocna z dolnych obrotów nawet jak sprzęgło ustawisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: w sensie ze te chińczyki są tyle warte ile bateria które je zasila. Za rok stwierdzisz że wkrętarki nie da się używać bo bateria pada po 1 minucie używania. Za parkside zapłacisz pewnie ze 100zl. Za Boscha 250. Najpierw wywalisz 100 na parkside żeby za rok kupić boscha Za 250. Razem impreza Za 350. Taniej byłoby odrazu kupić coś porządnego
  • Odpowiedz
@ElCidX polecam, jest ze mną od początku budowy domu - mieszanie dysperbitu, wiercenie otworów pod puszki w ytongu, otworów w GK (120mm), mieszanie kleju, itp. Daję radę i myślę, że jeszcze długo posłuży :)
  • Odpowiedz
Zrobiłem kiedyś tym sprzętem remont całego domu, od wiercenia w pustakach i cegłach do przykręcenia tysięcy wkrętów- nawet nie jęknęła.
  • Odpowiedz