Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupxo7
Dupxo7

Dupxo7

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3428
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 3418
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
  • Dodane (121)
  • Komentowane (637)
  • Plusowane (2660)

KiroNiro
KiroNiro
02.06.2026, 05:16:01
  • 677
XDDD Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jesteś p---a. Jeszcze każecie księżniczce dokładać się do pizzy. #pieklokobiet #kukoldystan #logikarozowychpaskow
KiroNiro - XDDD  Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jes...

źródło: 1000016392

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KiroNiro
KiroNiro
Autor
02.06.2026, 05:17:16 via Wykop
  • 189
Dla zainteresowanych, post z którego są te komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KiroNiro - Dla zainteresowanych, post z którego są te komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000016394

Pobierz
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
02.06.2026, 05:48:37 via Wykop
  • 1308
@KiroNiro: no tutaj ewidentnie babka ma rację. Rozumiem dokładać się do opłat typu woda/prąd/ jedzenie. Ale spłacać czyjś kredyt ? To jak tak to niech ją potem wpisze jako współwłaściciela.
W tej sytuacji babce zdecydowanie lepiej wejść w związek gdzie facet nic nie ma i wspólnie wziąć mieszkanie. A nie takie głupie fikołki jak spłacanie mieszkania wziętego przed ślubem. Znam takie pary to potem chłop po ślubie trzyma to mieszkanie
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
02.06.2026, 00:02:03
  • 243
Afrobiker

źródło: 1000006718

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
02.06.2026, 10:11:29 via Wykop
  • 24
@Afrobiker: 4 stany skupienia starego
  • Odpowiedz

okoski
okoski
01.06.2026, 20:29:55
  • 87
niby czerwiec a temperatura ledwo 20 stopni przekracza
#przegryw
okoski - niby czerwiec a temperatura ledwo 20 stopni przekracza
#przegryw

źródło: 1780328111748978

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
01.06.2026, 20:33:02 via Wykop
  • 58
@okoski: ale pierdziawa
  • Odpowiedz
FFFFUUUU
FFFFUUUU
01.06.2026, 20:33:28 via Wykop
  • 64
srarajevo

@DalaCiLama: a ja bośniacki snajper
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
01.06.2026, 20:17:40
  • 123
blahajo

źródło: 88c010a990c9e3313f7e02f7e5345faf0f6a243f3f7e43741556f4298d6872df

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FFFFUUUU
FFFFUUUU
01.06.2026, 20:26:58 via Wykop
  • 15
@blahajo: gdzie tag ciemiezco?
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
Autor
01.06.2026, 20:29:47 via Wykop
  • 71
@FFFFUUUU: tagi są dla słabeuszy niezdolnych do ludobójstwa
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
02.06.2026, 03:21:03
  • 2204
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
02.06.2026, 03:27:58 via Wykop
  • 1405
@Sterax33: kurde ale clickbajtowy tytuł, trzeba od razu było napisać że chodzi o wodę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
77adam
77adam
02.06.2026, 03:46:56 via Wykop
  • 666
@Sterax33: Sam Kwaśniewski pisał te przepisy. ;-)
  • Odpowiedz
licencja-na-plusowanie
licencja-na-plusowanie
01.06.2026, 19:37:23
  • 155
Jakoś nie potrafie przetworzyć że ci uśmiechnięci dwudziestolatkowie, studenciaki to nie są moi rówieśnicy a zamiast nich jestem równy wiekiem mariuszom i madkom ze zmarszczkami.
Mam 29 lat.
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ff99plpowrot
ff99plpowrot
01.06.2026, 19:37:52 via Wykop
  • 34
@licencja-na-plusowanie: natura
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
01.06.2026, 19:37:57 via Wykop
  • 8
@licencja-na-plusowanie: nie strasz tak
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
01.06.2026, 07:06:24
  • 665
#memy #rozowepaski
HardWax - #memy #rozowepaski

źródło: ooeikm89vqoesijjk0btje0k6hd9vzmv

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arinkao
arinkao
01.06.2026, 08:24:25 via Wykop
  • 153
@HardWax: Umywalka w łazience jest ostatnim miejscem na którym powinny się znajdować bibeloty do make upu czy suszarki. Wygląda to fatalnie, łatwo zniszczyć, zamoczyć kosmetyki czy urządzenia elektryczne. Po drugie, makijaż dzienny wykonywany w łazience przy sztucznym świetle zawsze będzie wyglądał źle.
Po tym poznać plebejuszkę.
Właściwym miejsce na to jest inne, dzienne pomieszczenie gdzie powinien być urządzony buduar. Toaletka najlepiej blisko źródła światła dziennego. Jeśli brak toaletki a mieszkanie
arinkao - @HardWax: Umywalka w łazience jest ostatnim miejscem na którym powinny się ...

źródło: toaletka-kosmetyczna-blanco-loft-z-lustrem-i-oswietleniem

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
01.06.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 331
@HardWax: kto żył lub żyje z różowymi paskami ten wie, co jest pięć. Generalizując - kobiety to prawdziwe syfiary.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
01.06.2026, 02:02:58
  • 447
sraken pierdaken, idę na ophut!!ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
zazdrosny - sraken pierdaken, idę na ophut!!ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

źródło: 1000039609

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
01.06.2026, 02:03:40 via Wykop
  • 213
@zazdrosny: umysł normalnego heteroseksualnego mężczyzny po prawej
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
Autor
01.06.2026, 02:39:50 via Wykop
  • 19
@tyrytyty: jeszcze jak!!ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1676
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
01.06.2026, 03:47:35 via Android
  • 1154
@jest_agrest-nie_ma: od kiedy dwudziestokilkulatki chcą rodzic dzieci
Dla wykopków to wszystko można dosłownie napisać i przejdzie xd
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
01.06.2026, 04:46:30 via Android
  • 100
@jutronaobiadznowuryz: xD. No właśnie potwierdziłeś to co pisałem. Zastanów się przez chwilę dlaczego.
  • Odpowiedz
sokool
sokool
31.05.2026, 19:02:55
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
31.05.2026, 19:17:53 via Wykop
  • 3
@sokool: jaki ten #wroclaw miedzynarodowy
  • Odpowiedz
Polished_RAW
Polished_RAW
31.05.2026, 19:39:01 via Wykop
  • 7
@sokool:
Polished_RAW - @sokool:

źródło: 99d06a39b75b5d47cc7a798abbf8609a92f20c8d0ac4cbecc2b4df620484afb6

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.05.2026, 11:36:23
  • 36
#heheszki #humorobrazkowy #alternatywkaboners
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #alternatywkaboners

źródło: temp_file1387541227756320840

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soviel
Soviel
31.05.2026, 13:28:35 via Wykop
  • 13
@Famine: sama się związała to niech się sama rozwiąże, rozwiązłe gotki najlepsze
  • Odpowiedz
piekuo
piekuo
01.06.2026, 06:04:04 via Wykop
  • 0
rozwiązłe


@Soviel: rozwiązane*
  • Odpowiedz

RomanKarburator
RomanKarburator
31.05.2026, 14:48:07
  • 37
#chemitrails #szury
RomanKarburator - #chemitrails #szury

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andandand
andandand
andandand
31.05.2026, 20:36:51 via Wykop
  • 0
@RomanKarburator: widziałem dziś!!11
  • Odpowiedz
Defined
Defined
31.05.2026, 19:14:54
  • 48
dobra j---ć robię # pokazmorde #przegryw
Defined - dobra j---ć robię # pokazmorde #przegryw

źródło: HJjBrUdWYAA1xz_

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
31.05.2026, 19:15:28 via Wykop
  • 67
@Defined: Chuop powinien zacząć grać w WoW i streamować z takim wyglądem
  • Odpowiedz
JustTheDude
JustTheDude
31.05.2026, 19:16:32 via Wykop
  • 50
@Defined: Wyglądasz jakbyś miał w pokoju karaluchy, a także jakbyś na ścianę w tymże pokoju strzelał krwią z dziąseł.
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
31.05.2026, 18:23:30
  • 37
#przegryw

Muszę więcej podjadać, żeby było co
Mechamaru - #przegryw 

Muszę więcej podjadać, żeby było co

źródło: 1000239976

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
Autor
31.05.2026, 18:32:51 via Wykop
  • 4
@Dequstator: Jest jak jest ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
31.05.2026, 18:58:51 via Wykop
  • 16
@Mechamaru:
fornson23 - @Mechamaru:

źródło: artworks-yHfbqspd8QRZY5ZM-r0ANfQ-t500x500

Pobierz
  • Odpowiedz
luki10022000
luki10022000
luki10022000
31.05.2026, 16:47:59
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
31.05.2026, 16:50:39 via Android
  • 91
@luki10022000: jak Oskar z Klaudiuszem wylądują na tym czole to wróci
  • Odpowiedz
piratestorm
piratestorm
31.05.2026, 16:51:50 via Wykop
  • 51
@luki10022000: wyskacze się to wróci
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
31.05.2026, 12:11:16
  • 250
Ale co skisnąłem pod wąsem, że lekarz został z------y własnym argumentem "to trzeba było iść na medycynę" xd

#zarobki #praca #heheszki
Czoso - Ale co skisnąłem pod wąsem, że lekarz został z------y własnym argumentem "to ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
31.05.2026, 17:31:35 via Android
  • 47
@Czoso: bym dał 10 plusów gdyby się dało
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
31.05.2026, 21:10:56 via Wykop
  • 15
@23kulpamens: a na koniec się okaże ze to 50 letni przegryw 120kg
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
31.05.2026, 12:42:22
  • 54
#przegryw jutro na przerwie
dzikikowal - #przegryw jutro na przerwie

źródło: IMG_8105

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
31.05.2026, 12:44:24 via Wykop
  • 32
@dzikikowal: a u majstra było co w weekend? *cisza* *zmiana tematu*
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
Autor
31.05.2026, 12:45:27 via Wykop
  • 17
@game_changer: po majówce juz mnie na parkingu spytali xd
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 10:56:29
  • 580
najgorzej
#heheszki
splinter96 - najgorzej
#heheszki

źródło: 1000029086

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
31.05.2026, 10:58:05 via Wykop
  • 128
@splinter96: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-webp-as-png-or-jpeg/ polecanko
winsxspl - @splinter96: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-webp-as-p...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
NocnyAtakPterodaktyla
NocnyAtakPterodaktyla
31.05.2026, 12:53:38 via Wykop
  • 190
@sebusik: Po prostu jpeg było zbyt dobrym formatem więc zaczął komuś przeszkadzać.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.05.2026, 05:14:55
  • 844
Polska zapłaci wysoką cenę za niechęć do związków zawodowych i wieczny "kac po górnikach". Kiedy globalne korporacje szukają cięć, najłatwiej zwalnia się właśnie u nas. Brak silnej reprezentacji pracowniczej sprawia, że bez oporu przyjmujemy uderzenie i wypełniamy limity zwolnień za inne rynki Europy.

#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
31.05.2026, 05:38:06 via Android
  • 239
@jerry-snow

@Famine


Kto konkretnie zaplaci 'wysoka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
31.05.2026, 05:57:46 via Android
  • 495
@gorzki99

Sam właśnie podałeś idealny przykład z tym niemieckim korpo. W Niemczech czy Francji funkcjonuje zupełnie inny system – mają tam potężne rady pracowników oraz silne związki zrzeszające całe branże (jak IG Metall). Kiedy przychodzi kryzys i centrala w Monachium czy Frankfurcie decyduje, że trzeba zwolnić 5000 osób globalnie, zaczyna się prosta kalkulacja. W Niemczech zwolnienia oznaczają miesiące ciężkich negocjacji ze związkami, ustalanie kosztownych planów socjalnych i odprawy. Gdzie więc najłatwiej ściąć
  • Odpowiedz
wnukfranka
wnukfranka
31.05.2026, 07:01:31
  • 1121
Z okazji urodzin życzę 100 lat w pierdlu
#wypadek #majtczak
wnukfranka - Z okazji urodzin życzę 100 lat w pierdlu 
#wypadek #majtczak

źródło: 1000003382

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wnukfranka
wnukfranka
Autor
31.05.2026, 09:25:14 via Wykop
  • 114
@dobry-informatyg: wydaje mi się, że bardziej za bezczelność i ohydną gębę
  • Odpowiedz
betonowa_klata
betonowa_klata
31.05.2026, 09:37:07 via Android
  • 443
@wnukfranka: a ja mu życzę żeby się usmażył w aucie. Żeby go spotkał taki sam los jak ta rodzinę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 134
  • Strona 5 z 134
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking