Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupxo7
Dupxo7

Dupxo7

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3425
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 3415
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
MisterMinister
MisterMinister
15.05.2026, 08:03:12
  • 65
Dorosłe baby wróżą sobie z jajec #heheszki #idiokracja
MisterMinister - Dorosłe baby wróżą sobie z jajec #heheszki #idiokracja

źródło: IMG_3878

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 15.05.2026, 11:05:31 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: Ma małe dziecko, czyli sama pewnie nie ma nawet 30 lat. Młoda kobieta, a wierzy w te bzdury. Smutne.
  • Odpowiedz
Turpizm
Turpizm
15.05.2026, 05:00:40
  • 19
#przegryw chrabonszcz majowy
Turpizm - #przegryw chrabonszcz majowy

źródło: 1000004832

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 15.05.2026, 08:55:53 via Wykop
  • 0
@FuriousViking: samiec ma kutasa
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
14.05.2026, 13:13:41
  • 92
ledwo sie wysrasz z tego świata i o 6:00 rano musisz do szkoły czy tam przedszkola chodzić a potem czeka cie 40 lat pracy
#antynatalizm #przegryw
Henson_ - ledwo sie wysrasz z tego świata i o 6:00 rano musisz do szkoły czy tam prze...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 16:53:33 via Wykop
  • 32
@Henson_: Gdzie dzieci i młodzież potrzebują dużo snu, więc codzienne pobudki o 5.30 w nocy do z-------o przedszkola, szkoły, potem uczelni na pewno dobrze wpływają na rozwój młodego człowieka.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 15.05.2026, 08:43:54 via Wykop
  • 5
@su1ik: Nie warto z tobą duskutować. "Ja tak robię i każdy ma tak robić". Gen januszostwa w narodzie silny.
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
14.05.2026, 13:37:20
  • 53
Do mojego domostwa dotarła długo oczekiwana przesyłka z AmiAmi
Postacie ze znanego uniwersum Umamusume
Matikanetannhauser 1/7 oraz Daiwa Scarlet 1/7 w świątecznej edycji, obydwie produkcji Phat! Company
Więcej zdjeć w komentarzach

Wołam @azuanhedonya a także @Ptaahu i @niewiadomocowscenariuszujest (rip) bo to luksusowi
JatuArmy - Do mojego domostwa dotarła długo oczekiwana przesyłka z AmiAmi
Postacie ze...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 16:48:00 via Wykop
  • 1
@JatuArmy: Ale to jest ładnie wykonane, tyle detali i żadnych niedociągnięć. Ile taka jedna kosztuje?
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 17:11:57 via Wykop
  • 1
@JatuArmy: Prawie zgadłem, celowałem w 700 PLN/szt.
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
13.05.2026, 20:20:08
  • 140
#przegryw #blackpill #takaprawda
nie ma znaczenia ile się w życiu nauczysz i narobisz

większość społeczeństwa dzieli się na tych co dostali od rodziców działkę pod budowę domu / kasę na wkład własny i na start oraz na tych co zostali wysłani w świat z nadzieją, że im się uda fartem i jakoś przeżyją

jak patrzę po ludziach co chodziłem z nimi do klasy w podstawówce w rodzinnej
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 06:20:24 via Wykop
  • 18
@Endrula83: To powiedz mu to. Ja taką koleżankę z pracy wyjaśniłem od razu, bo też rzuciła tekstem, że życie na wynajmie do 30 roku życia to nieudacznictwo. Od razu wypaliłem skąd ona wzięła kasę na mieszkanie deweloperskie+wykończenie w wieku 24 lat, skoro zarabia 5000 netto i to dopiero od 3 miesięcy, a jej chłopak tak bardzo nie wie co w życiu robić, że do wojska w końcu poszedł. Mina głupiej
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
13.05.2026, 19:47:46
  • 133
#zupawkropki
mala_kropka - #zupawkropki

źródło: fujka

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 06:12:13 via Wykop
  • 0
@mala_kropka: No ok, ale co w tym dziwnego, że niektórzy wolą przetworzone rzeczy? Takie sosy pomidorowe są też zwykle przyprawiane i są dodatkiem do czegoś, więc smakują inaczej niż goły pomidor. Jakbym miał zeżreć tylko sos bez makaronu lub podstawy do pizzy to też średnio by mi to podeszło. Równie dobrze można wstawić zdjęcie surowego mięsa świńskiego i kiełbasy i podniecać się, że ludzie wolą kiełbasę xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 20:32:07
  • 664
Dwóch chłopców w wieku 9 i 10 lat z Grodziska Wielkopolskiego porysowało kamykami i scyzorykiem około 40 samochodów zaparkowanych przed lokalem, gdzie odbywały się przyjęcia komunijne. Skala zniszczeń była na tyle duża, że na miejsce wezwano techników kryminalistyki.

Straty oszacowano wstępnie na od 30 do 80 tys. zł. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat "to nadzwyczajna sytuacja".
#kryminalne #poznan #dzieci
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.05.2026, 06:02:25 via Wykop
  • 82
@Mehhhhhhh: Jak nieświadome? Zniszcz takiemu 9 latkowi zabawkę lub telefon to zobaczysz jaki jest świadomy co to znaczy "niszczenie cudzego mienia". Nie róbmy z dzieci idiotów i ułomów od razu. Ja i moi koledzy w wieku 9 lat doskonale wiedzieliśmy że obcych samochodów się nie dotyka. Wiedzieliśmy co to znaczy kogoś pobić lub zrobić komuś krzywdę przez uszkodzenie jego rzeczy. 9 latek to nie 3 latek, kuźwa szanujmy się jako
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 13.05.2026, 21:54:37
  • 3
Zacząłem pod koniec szychty zachodzić do pokoju takiej jednej uroczej kobietki, bo jest milutka i ładna, a żaden facet do niej nie zagaduje, siedzi sama i pracuje non stop. O dziwo chyba lubi moje towarzystwo, fajnie opowiada różne rzeczy modulując głos, nie ma tej maniery typowej Polki typu "jak już do mnie przyszedłeś to mnie zabawiaj i nie zanudzaj" tylko angażuje się w rozmowę. Nie strzela fochów jak palnę coś głupiego, a
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czykagobuls
czykagobuls
13.05.2026, 22:01:14 via Wykop
  • 1
@Dupxo7: powodzenia kolego
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
13.05.2026, 12:38:27
  • 20
#przegryw Dlaczego Chad nie wybierze sobie jednej Julki i się z nią nie ożeni, tylko pekluje i bruka setki, jak taki wyrucha przeciętna julkę to ona myśli, że jest no nie wiem 10/10, jeszcze dostanie od tysiąca spermiarzy z aplikacji walidację. To już taką Julką nie zwiąże się z żadnym matim 5/10. NATURA.
@logikarozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 13.05.2026, 21:28:36 via Wykop
  • 1
@Felixu: xDDDDDD, ty to dobry filozof jesteś :D
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
13.05.2026, 08:33:27
  • 31
Była u mnie matka z wizytą
Załamana, że żyję jak stary kawaler i mam szlam na zlewie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
ruskizydek - Była u mnie matka z wizytą
Załamana, że żyję jak stary kawaler i mam szl...

źródło: temp_file595341903212122096

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 13.05.2026, 18:47:57 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: Polecam chusteczki W5 Łazienka oraz Kuchnia. Raz na 2 tygodnie przetrzyj wszystko w łazience i kuchni i gotowe. Chałupa chłopska czysta.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
13.05.2026, 08:33:32
  • 247
Just zbuduj księżniczce zamek incelu xD #przegryw
Holetoanother_universe - Just zbuduj księżniczce zamek incelu xD #przegryw

źródło: 4da50418b83c4cc1bd533443a1340b74

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 13.05.2026, 18:36:41 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: Odpowiadam na ragebait głupiej dziewczynki, ale może przybliżę reszcie ignorantów historycznych jak wyglądało życie kobiety w XIX wieku w Europie. We wspomnianym 1837r. to kobieta wnosiła posag do małżeństwa i nieważne czy to była chłopka czy arystokratka. Wtedy żona chłopa, robotnika lub mieszczanina (łącznie 99% populacji) miała prawo co najwyżej zamknąć mordę, a dostawała nie zamek, ale ciężką robotę do wykonania: kilkoro dzieci do urodzenia i wykarmienia, gospodarstwo do
  • Odpowiedz
Sfont_stont
Sfont_stont
Sfont_stont
12.05.2026, 15:38:12
  • 121
#byloaledobre #humor #heheszki
Sfont_stont - #byloaledobre #humor #heheszki

źródło: 4700

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 12.05.2026, 22:47:33 via Wykop
  • 2
@Menel-san: Lepiej, następnego dnia idzie do domu chada poznanego 3 godziny wcześniej. A potem będzie pierdzielić jak to boi się nowych ludzi, a telefonów to w ogóle nie odbiera bo nawet rozmowa telefoniczna ją przeraża, tylko na SMSy odpisuje xDD. Moje babcie same wszystko same załatwiały, pieszo chodziły wieczorem kilka kilometrów do najbliższego miasteczka, a obecnie pindy ciągle płaczą jak to boją się własnego cienia. Co se deje ziom? Moim
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
12.05.2026, 11:06:11
  • 397
#bekazkonfederacji #polityka
Paradajek - #bekazkonfederacji #polityka

źródło: 1000001514

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 12.05.2026, 18:04:17 via Wykop
  • 2
@wstanczyk: Tak bardzo to. Mniejsze rozwarstwienie płac = mniejsza presja = mniejszy stres = zdrowsze psychicznie społeczeństwo. No ale to trzeba trochę dojrzeć, żeby to zrozumieć. Na razie w Polsce jesteśmy na etapie zakładania małej firmy, żeby wziąć fury w leasing i wybudować chałupę 350 m2, bo co sobie ludzie pomyślą: "ma firmę, a jeździ starą Toyotą i mieszka w bloku, śmiechu warte".
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
12.05.2026, 08:11:49
  • 638
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 12.05.2026, 12:05:25 via Wykop
  • 43
@adam-pajac: Wyobrażasz sobie, że polski facet robi rolkę ze swoją partnerką i podpisuje: "Przyprowadziłem do domu darmową kuchtę" albo "darmową prostytutkę". Ok, anonimowo w internecie to se takie głupoty pewnie piszą dla beki (chociaż nie widziałem tekstów takiego kalibru), ale pisać coś takiego pokazując partnera i swoją mordę to trzeba mieć próżnię we łbie.
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
12.05.2026, 02:36:49
  • 997
I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart chyba.

#kolchoz #antynatalizm
PrzodownikPracyZaGrosze - I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart c...

źródło: 17785533504607411455487980975392

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 12.05.2026, 12:00:45 via Wykop
  • 3
@PrzodownikPracyZaGrosze: Najfajniej byłoby być bytem niematerialnym, a nie że w ogóle nie istnieć. Nie ma potrzeb cielesnych = nie ma 99.99% problemów.
  • Odpowiedz
Crisu
Crisu
11.05.2026, 08:04:12
  • 7
Ej powiedzcie mi ze to jest urban legend xD
Ale czy teraz na komunie rodzice serio kupują gówniakom quady xD
#komunia #rodzicielstwo #dzieci
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 11.05.2026, 16:34:32 via Wykop
  • 1
@Catmmando: Potwierdzam z tym złotem, koledzy z pracy mi opowiadali jak to ich bąbelki dostawały małe sztabki złota na komunię xDDDD
  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
11.05.2026, 06:08:59
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 11.05.2026, 11:06:28 via Wykop
  • 1
@saib75: Dla mnie chaotic good. Wydaje się być dość sympatyczna.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.05.2026, 09:22:01
  • 852
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 11.05.2026, 11:03:40 via Wykop
  • 45
@szmichal: Bez kitu, dobrze napisane. Jak gadam z 30 letnimi koleżankami z roboty to taki właśnie sposób myślenia przedstawiają.
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 11.05.2026, 07:23:59
  • 5
Zauważyliście, że role się odwróciły i teraz faceci zakładający stowarzyszenia na rzecz równouprawnienia mężczyzn są wyszydzani i wyśmiewani jak kobiety ponad 100 lat temu xD? Musimy też słuchać takich samych rzeczowych "argumentów" jakie wtedy padały też od obu płci np. "Zawsze przecież tak było", "No i po co to wszystko", "Nudzi wam się? Za robotę się weźcie", "To nic nie da", "Chcesz walczyć z naturalnym porządkiem?", "Chyba nie jesteście prawdziwymi mężczyznami". Po
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
  • Strona 6 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking