Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko294
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Dogger
Dogger

Dogger

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 150
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 150
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (1)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (147)
Przegrywek123
Przegrywek123
Przegrywek123
02.06.2024, 08:28:49
  • 277
Wiecie za co najbardziej kocham internet i epokę informacji? Bo jak mam fantazję nauczyć się statystyki, to mogę sobie wejść na stronę MIT (w top 5 uczelni na świecie), pobrać sobie cały program zajęć, wszystko czego uczą i się po prostu nauczyć. Jakiś koncept jest zbyt trudny? Hej chatGPT, wytłumacz mi proszę regresję liniową I daj parę zadań. Popełniłem błąd? Fajnie, wytłumacz mi gdzie.

A może jakieś MBA z Harvardu? Jasne, tu masz syllabus, materiały, ucz się.

Może wolisz jakiś tutoring z gościem który robi to 20 lat? Pewnie, na YT masz wykłady i podcasty profesorów stanfordu.

To
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mtsen
Mtsen
Mtsen
02.06.2024, 08:31:14 via Android
  • 807
@Przegrywek123 śmieszne, że topowe uczelnie na świecie udostępniają swoje wykłady i materiały, a stare dziady z polskich uczelni dalej operują z pożółkłych kartek, a na prośbę o udostępnienie swoich materiałów zasłaniają się prawami autorskimi, czy innym gatekeepingiem.
  • Odpowiedz
n.....o
n.....o
konto usunięte 02.06.2024, 08:45:08 via Wykop
  • 372
@Przegrywek123: ChatGPT odpowiada w ogólnikach i zmyśla, a na wytknięcie błędów tam, gdzie rzeczywiście są, to już w ogóle nie ma co liczyć. I z czasem robi się tylko coraz głupszy.
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
Kroledyp
02.06.2024, 07:39:27
  • 314
Kochani nie siedźcie w domu, to już ostatnie takie dni. Lekkie chmurki, wiaterek, cudowne 20 stopni.
Zaraz p----------i 30+ i będzie koniec życia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyszko-z-bogdanca
zbyszko-z-bogdanca
zbyszko-z-bogdanca
02.06.2024, 07:40:26 via iOS
  • 255
@Kroledyp

zaraz p----------i 30+ i będzie koniec życia


no I gdzie wady?
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
paczelok
02.06.2024, 07:40:34 via Wykop
  • 21
@Kroledyp: gotuj rosół opie
  • Odpowiedz
stormi
stormi
stormi
02.06.2024, 06:56:51
  • 461
ja jako matka
stormi - ja jako matka

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acidd
acidd
acidd
02.06.2024, 06:59:40 via Wykop
  • 65
@stormi: dlatego trzeba mówić synu/córko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
02.06.2024, 07:11:35 via Wykop
  • 37
@acidd: i zakladac im konta na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
KingaM
02.06.2024, 07:21:32
  • 2964
#bekazespermiarzy jakaś telewizja powinna zrobić program, w którym dziewczyna będzie czytać żenujące i sprośne wiadomości od facetów, a trzy stojące przed nią matki będą zgadywać, który z tych debili to ich syn.
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wezwoguleicstont
Wezwoguleicstont
Wezwoguleicstont
02.06.2024, 07:24:33 via Wykop
  • 1071
@KingaM: Dobre XD
  • Odpowiedz
bylem_zielonko
bylem_zielonko
bylem_zielonko
02.06.2024, 08:44:20 via Wykop
  • 1050
@KingaM: kokoszka ogolona? odp ważne
  • Odpowiedz
donfallo
donfallo
donfallo
25.03.2024, 00:37:37
  • 211
Wruciłem. Hej nocniki
donfallo - Wruciłem. Hej nocniki

źródło: temp_file4728402035744638892

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theo_Y
Theo_Y
Theo_Y
25.03.2024, 00:41:05 via Wykop
  • 10
@donfallo: history chanel to nie kanaly historyczne
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
AtlantyQ
25.03.2024, 02:15:51 via Wykop
  • 51
@donfallo: Od razu widać, że to photoshop oraz rzuca się w oczy brak zgodności z realiami historycznymi...

  • Odpowiedz
v.....u
v.....u
konto usunięte 25.03.2024, 07:54:52
  • 958
( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki
v.....u - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki

źródło: RwAOnNIyibec1usK7H4pHlh2AmYYV4lr

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomekbezpoziomek
ziomekbezpoziomek
ziomekbezpoziomek
25.03.2024, 08:39:26 via Android
  • 251
@Iandschaft bo tacy oni k---a sprzymierzeni
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
25.03.2024, 09:16:14 via Wykop
  • 240
@vikop-ru: autentycznie kupiłbym i wieszał sobie na płocie. Przynajmniej średnia hawajska dla każdego by była.
  • Odpowiedz
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
25.03.2024, 05:16:30
  • 845
#polska #pieklomezczyzn #heheszki #humorobrazkowy #polityka
120DniSodomy - #polska #pieklomezczyzn #heheszki #humorobrazkowy #polityka

źródło: temp_file3680554397707972984

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korin_
korin_
korin_
25.03.2024, 05:44:09 via Wykop
  • 108
@120_Dni_Sodomy: wiek emerytalny okej - ale różnice ciężarów wynikają z różnic budowy. Korwin lewicy ma wystarczająco idiotycznych wypowiedzi, że można wybrać coś sensowniejszego :)

Zajęła by się 4dniowym tygodniem pracy albo 6h dniem pracy. Bo jak AI faktycznie z-----e tyle roboty to może da się w końcu pracować normalna ilość czasu jak na 21wiek.
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez
Rodriquez
25.03.2024, 06:04:30 via Wykop
  • 740
ale różnice ciężarów wynikają z różnic budowy.


@korin_: skoro różnica budowy ciała to też wypłata powinna się różnic skoro mniej przeniesie
  • Odpowiedz
luca-don
luca-don
luca-don
21.03.2024, 02:56:08
  • 330
luca-don

źródło: GJEKP-dWUAEFzXy

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SHOGOKI
SHOGOKI
SHOGOKI
21.03.2024, 06:59:55 via Android
  • 9
@luca-don hłe hłe, niby jest wcześnie ale Kim też powinien spać już.
  • Odpowiedz
prukfiarz
prukfiarz
prukfiarz
21.03.2024, 10:16:57 via Wykop
  • 1
@luca-don: bo jeszcze w-------i
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
BasTajpan
21.03.2024, 07:43:07
  • 1033
#humorobrazkowy #heheszki #narkotykizawszespoko
BasTajpan - #humorobrazkowy #heheszki #narkotykizawszespoko

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krepak
krepak
krepak
21.03.2024, 07:48:46 via Wykop
  • 236
@BasTajpan: gdyby trzmiele były żulami i prosiły o poratowanie szlugiem albo złotóweczką to bym zbankrutował bo dawałbym wszystkim
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
21.03.2024, 08:42:59 via Wykop
  • 302
@BasTajpan: Uszanowanko, królowo piękna. A czemu mam czerwone oczka? To chyba uczulenie na pyłki...
  • Odpowiedz
lronman
lronman
lronman
21.03.2024, 07:20:41
  • 992
Są dwa typy kobiet:

#depresja #pieklomezczyzn #psychologia
lronman - Są dwa typy kobiet:

#depresja #pieklomezczyzn #psychologia

źródło: temp_file1027457148455297055

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szinako
Szinako
Szinako
21.03.2024, 07:30:02 via Wykop
  • 526
@lronman: Biedne kobiety, musimy im jakoś pomóc.......

W 2023 roku śmierć w wyniku samobójstwa poniosły 5 233 osoby, wśród których było 4 404 mężczyzn (84,1 proc.).


https://demagog.org.pl/analizy_i_raporty/samobojstwa-w-2023-roku-analizujemy-pelne-dane-policji/
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
Marek_Tempe
21.03.2024, 07:40:03 via Wykop
  • 350
@Szinako: A to są liczby dotyczące tylko samobójstw stwierdzonych, masa wypadków komunikacyjnych, w pracy, nagłych "zejść" etc. które są również suicydalne, ale do statystyk nie wchodzą. Optymistyczne estymacje - plus 20 % więcej.
  • Odpowiedz
jakiezycietakiarab
jakiezycietakiarab
jakiezycietakiarab
18.03.2024, 00:03:33
  • 41
polub ten wpis jeśli w końcu pogodziłeś się z tym że będzie już tylko gorzej
jakiezycietakiarab - polub ten wpis jeśli w końcu pogodziłeś się z tym że będzie już ...

źródło: IMG_20240318_010228

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niquatu
Niquatu
Niquatu
18.03.2024, 00:04:31 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

NdFeB
NdFeB
NdFeB
18.03.2024, 00:16:28 via Wykop
  • 4
@jakiezycietakiarab: Bo lepiej już było
  • Odpowiedz
w.....o
w.....o
konto usunięte 17.03.2024, 22:13:38
  • 150
Budda? Ja Wierzę tylko w Jezusa stary, a jeśli chodzi o Kamila to faktycznie kilka razy się gdzieś przecięliśmy ale były to tylko relacje biznesowe i nie byliśmy jakimiś turbo ziomkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
w.....o - Budda? Ja Wierzę tylko w Jezusa stary, a jeśli chodzi o Kamila to faktyczni...

źródło: obraz_2024-03-17_231007432

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
wfyokyga
17.03.2024, 22:31:05
  • 303
#koty
wfyokyga - #koty

źródło: temp_file2812074296331097256

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akumatan
akumatan
akumatan
17.03.2024, 22:31:50 via Wykop
  • 131
@wfyokyga: if no fren, then why fren shaped :3
  • Odpowiedz
Pietruchoowy
Pietruchoowy
Pietruchoowy
17.03.2024, 22:32:41 via Android
  • 17
@wfyokyga fren ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
kaczoor
17.03.2024, 20:52:48
  • 926
Tzw. deadline ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki #humorobrazkowy
kaczoor - Tzw. deadline ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki  #humorobrazkowy

źródło: temp_file5972375864266209844

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....s
P.....s
konto usunięte 17.03.2024, 22:05:23 via Wykop
  • 801
@kaczoor: prośby karalne
  • Odpowiedz
SpasticInk
SpasticInk
SpasticInk
17.03.2024, 22:16:52 via Android
  • 51
@kaczoor ja przeważnie proszę o tzw. late checkout czyli poźne wymordowanie
  • Odpowiedz
MyOwnWorstEnemy
MyOwnWorstEnemy
MyOwnWorstEnemy
13.03.2024, 20:49:18
  • 243
#evangelion #shinjiikari
MyOwnWorstEnemy - #evangelion #shinjiikari

źródło: IMG_1517

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
13.03.2024, 20:51:23 via Wypiek
  • 4
@MyOwnWorstEnemy złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
dr-proktor
13.03.2024, 21:05:49 via Wykop
  • 110
@MyOwnWorstEnemy: tekst z "czy leci z nami pilot"
  • Odpowiedz
Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
10.03.2024, 09:44:52
  • 380
Była u mnie policja w moim rodzinnym domu, nie zastali mnie, polecono mi zgłosić się na komisariat w niedzielę, w godzinach 6:00 - 9:00. Na niedzielę organizuję ze znajomymi wyjazd w góry, dzwonię z zapytaniem czy można moją wizytę przesunąć na inny termin. Słyszę odpowiedź, że nie można. Okej, wyjazd odwołany, przychodzi niedziela, dymam 45 km z mojego miejsca zamieszkania na komisariat w mieście rodzinnym. 8:00 jestem na komisariacie i co? Dyżurny
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
10.03.2024, 09:47:34 via Wykop
  • 341
@Randy_the_Ram: pewnie to nie pomoże, ale możesz zadzwonić do BSWP i spróbować złożyć skargę.
Biuro Spraw Wewnętrznych Policji
  • Odpowiedz
hoodoovoodoo
hoodoovoodoo
hoodoovoodoo
10.03.2024, 10:24:33 via Wykop
  • 247
@Randy_the_Ram: Jak Ci "polecono", skoro Cię nie było? Nie odbierałeś papieru osobiście to miej w dupie.

Słyszę odpowiedź, że nie można.


To brzmi jak ich problem, nie Twój.
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
CalibraTeam
10.03.2024, 16:04:24
  • 507
Ceny mieszkań (czy innych nieruchomości) kosmiczne, ceny samochodów nowych kosmiczne (a ceny używanych chore). Czy też macie wrażenie, że wszyscy dookoła zarabiają po 15, 20k na rękę a tylko Wy jesteście robieni w bambuko?
Jako kawaler 7.5k zł na rękę czuję się jak śmieć i żul, biedak, którego na nic nie stać.

#gorzkiezale #zarobki #pytanie #pracbaza #praca
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
10.03.2024, 16:05:52 via Wykop
  • 1141
@CalibraTeam: 7.5 to i tak dużo
  • Odpowiedz
m.....l
m.....l
konto usunięte 10.03.2024, 17:01:01 via Wykop
  • 901
@CalibraTeam: jesteś w jakichś 8% najlepiej zarabiających ludzi w Polsce. Siedzisz w banieczce z ludźmi tobie podobnymi lub jeszcze lepiej zarabiającymi.
  • Odpowiedz
jarzynka
jarzynka
jarzynka
10.03.2024, 15:59:18
  • 1058
#heheszki #zwiazki
Muszę się wyżalić. Dziś dzień mężczyzn a ja dostałem p--o z żabki za 5 zł. Nie chodzi o cenę ale o sam fakt że żona się nie postarała. Nie zaplanowała tego wcześniej, tylko dzisiaj po pracy wszedła do żabki i kupiła p--o. Tyle. Słyszę od kolegów co robią ich żony i jest mi przykro. Normalnie przykro mi, czuje się "niedoceniony".
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
10.03.2024, 16:04:52 via Android
  • 451
@Felixu wszedła bo blisko miała.
  • Odpowiedz
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
10.03.2024, 16:06:10 via Android
  • 318
@jarzynka spokojnie twoja żona też jest super, uczuciowa, zabawna, zawsze pierwsza inicjuje zbliżenie, zawsze dochodzi... ale kurva nie z tobą.
  • Odpowiedz
AXSIS
AXSIS
AXSIS
07.03.2024, 07:42:12
  • 400
#humorobrazkowy #heheszki #memy
AXSIS - #humorobrazkowy #heheszki #memy

źródło: temp_file4501731188249641110

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
07.03.2024, 07:45:40 via Wykop
  • 76
@AXSIS: leżał facet w śpiączce przez kilka lat, pewnego dnia nagle się obudził tylko po to żeby wyłączyć radio, bo leciała piosenka Taylor Swift
  • Odpowiedz
pimpirimpi
pimpirimpi
pimpirimpi
07.03.2024, 07:46:09 via Android
  • 182
@AXSIS straszna śmierć, gorsza chyba jest tylko Sanah, albo palenie na stosie
  • Odpowiedz
mxala
mxala
mxala
07.03.2024, 06:28:29
  • 357
Jakie są korzyści z #bieganie o 6 rano?
Nic gorszego już Cię dzisiaj nie spotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#garmin #biegajzwykopem
mxala - Jakie są korzyści z #bieganie o 6 rano?
Nic gorszego już Cię dzisiaj nie spot...

źródło: temp_file4738701345769372507

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krachu
Krachu
Krachu
07.03.2024, 07:14:27 via Android
  • 177
@mxala nie mogłaś autobusem podjechać, czy coś?
  • Odpowiedz
aajs
aajs
aajs
07.03.2024, 09:38:41 via Wykop
  • 70
@Dominias: to jest normalne tetno przy takim tempie dla mlodej osoby przy amatorskim bieganiu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.12.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2024

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl