Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BezMany
BezMany
Profil firmowy

BezMany

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 247
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 193
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
T.....n
T.....n
konto usunięte 08.01.2019, 22:40:57
  • 8
czy fifa 18 na tym pójdzie?
#gry
T.....n - czy fifa 18 na tym pójdzie?
#gry

źródło: comment_JtVcNQ3C4tjV2sGro0uEDJums0dPvLJB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 09.01.2019, 06:21:51 via Android
  • 0
@TheySeeMeBowlin To jest Twój laptop czy mój? Bo już sam nie wiem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

66

Elon Musk odwiedził Szanghaj, by oficjalnie rozpocząć budowę gigabryki w Chinach

Elon Musk odwiedził Szanghaj, by oficjalnie rozpocząć budowę gigabryki w Chinach

CEO Tesli przyjechał do Szanghaju, by oficjalnie rozpocząć budowę Gigafactory. Elon Musk w Chinach mówił o planach na rozpoczęcie produkcji w gigafabryce.

panda404x
z
chinskiraport.pl
dodany: 08.01.2019, 15:24:28
  • 36
  • #
    swiat
  • #
    chiny
  • #
    usa
  • #
    tesla
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
BezMany
BezMany
BezMany 09.01.2019, 06:12:57 via Android
  • 3
@Draakul pewnie powstanie, ale wysypisko :)

671

Faza pojechał z kobietą na koniec świata bez pieniędzy i nie ma jak wrócić..

Faza pojechał z kobietą na koniec świata bez pieniędzy i nie ma jak wrócić..

Półmózg robi zbiórkę na bilety powrotne. Kpina i psucie wizerunku podróży autostopem. Brak odpowiedzialności, gdzie ubezpieczenie? "aaa mam to w d..."

JanParowka
z
wykop.pl
dodany: 05.01.2019, 15:02:43
  • 393
  • #
    polska
  • #
    przezswiatnafazie
  • #
    bezplanu
  • #
    podroze
  • #
    autostop
  • #
    ciekawostki
BezMany
BezMany
BezMany 05.01.2019, 18:11:44 via Android
  • 7
@smyk16 awaryjny tysiąc wydany, ale brakowało jeszcze dwóch jak zbierał XD
BezMany
BezMany
BezMany 06.01.2019, 10:44:12 via Android
  • 14
Dzienki jush mi lebiej, dzienki za syskie wplaty
BezMany - Dzienki jush mi lebiej, dzienki za syskie wplaty

źródło: comment_tgPlrmqAIvPXLI5AosTu00fgbS5qH3z6.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fafik101
Fafik101
05.01.2019, 23:26:50 via Android
  • 1
Najlepsze postacie do otp na mida to...
#leagueoflegends #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 05.01.2019, 23:28:38 via Android
  • 0
Jak dla mnie LB<3
  • Odpowiedz

554

Powitanie Nowego Roku w Wielkiej Brytanii. Inne nacje dorównują w upodlaniu się?

Powitanie Nowego Roku w Wielkiej Brytanii. Inne nacje dorównują w upodlaniu się?

Niektórzy potrafią bawić się do upadłego. I to dosłownie.

Cavaan
z
dailymail.co.uk
dodany: 02.01.2019, 12:30:49
  • 383
  • #
    europa
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
  • #
    anglia
BezMany
BezMany
BezMany 02.01.2019, 20:00:56 via Android
  • 23
( ͡º ͜ʖ͡º)
BezMany - ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_ZoyOPz8b4eu83vP62xmzxpn3vH77Wjtw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BezMany
BezMany
BezMany 03.01.2019, 02:23:39 via Android
  • 0
@kult_cwaniaka Iksde
Jarekness
Jarekness
18.12.2018, 15:09:27
  • 1
Mirasy, mam do wymiany postac 170 sorcerer na Medivii Legacy za jakas ciekawa propozycje na Securze. Zainteresowani pisac priv.
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 20.12.2018, 16:08:23 via Android
  • 0
@karpadoor dam 8 lvl i brass legi.
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany 20.12.2018, 18:31:00 via Android
  • 0
@karpadoor armor też ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany 20.12.2018, 19:14:16 via Android
  • 0
@karpadoor dziękuję, już jadłem.
  • Odpowiedz
EdonKetin
EdonKetin
18.12.2018, 13:30:43
  • 0
Polecicie jakąś fajną gierkę do czilkowego expienia? MMORPG czy coś w tym stylu (。◕‿‿◕。)

#gry #pcmasterrace #gaming
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 18.12.2018, 15:58:15 via Android
  • 0
@marvellouschester
@EdonKetin potwierdzam
  • Odpowiedz
zielona_rzaba
zielona_rzaba
25.11.2018, 15:08:06 via Android
  • 1
Dobra, jako że jutro w końcu przyjdzie mój #pcmasterrace to chciałbym was prosić o podanie wszystkich gier wartych uwagi z lat 2013-2018. Pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 25.11.2018, 15:29:50 via Android
  • 0
Tibia
  • Odpowiedz

377

Największy znany gad ssakokształtny żył na terenie Śląska

Największy znany gad ssakokształtny żył na terenie Śląska

Największy znany dotąd gad ssakokształtny, Lisiowicia bojani, żył na terenie Śląska ok. 210 mln lat temu - informują polscy badacze w publikacji w "Science". Pod względem masy i gabarytów blisko mu było do słoni.

RFpNeFeFiFcL
z
radioem.pl
dodany: 23.11.2018, 07:17:54
  • 57
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    archeologia
  • #
    ewolucja
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
BezMany
BezMany
BezMany 23.11.2018, 08:34:45 via Android
  • 28
Zabiła go ta gadka pewnie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlackWidower
BlackWidower
09.11.2018, 20:52:17
  • 2
Gra ktoś na hexerze? Niedawno zacząłem, mam 36 lvl i niezbyt ogarniam co tam się robi, ale raźniej byloby nie ogarniać z kimś innym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby ktoś chciał zagrać to zapraszam, najlepiej też nowicjuszy, bo do lepszych graczy nie mam startu :D
#tibia #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 09.11.2018, 21:00:34 via Android
  • 0
To global? Czy jakis priv?
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
07.11.2018, 20:44:29
  • 5
Postanowiłem nauczyć się edytora map do gry Spintires Mudrunner (gra o offroadzie w błocie)
Zacząłem od małej mapy o nazwie roboczej "Podlasie"

Podstawy ogarnąłem, teraz uczę się dekorować i sadzić drzewka
(。◕‿‿◕。)

#chwalesie #gry #spintires #podlasie #zalesie
SzubiDubiDu - Postanowiłem nauczyć się edytora map do gry Spintires Mudrunner (gra o ...

źródło: comment_JuajZfSdIJCaeF794mbz9eUAYMYbs5Aj.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 07.11.2018, 20:56:53 via Android
  • 0
Spędziłem w tej grze troszkę czasu, fajna zabawa przez multi ! Poprawili kod sieciowy w tej nowej wersji? Na wersji której grałem koleiny generowały się dla każdego z osoba. Nie ukrywam było to troszkę ujowe. Wiesz może czy zmieniło się coś w tej kwestii?
  • Odpowiedz

449

Odnaleziono kompletny rydwan sprzed 2,5 tys lat

Odnaleziono kompletny rydwan sprzed 2,5 tys lat

Kompletny rydwan odnaleziono w Pocklington w Yorkshire . Zachował się on w całej okazałości wraz ze szkieletami koni i woźnicy. Dyrektor Persimmon Homes w Yorkshire potwierdził, że dokonano odkrycia archeologicznego o znaczącym znaczeniu.

cyberyna
z
nauka.rocks
dodany: 04.11.2018, 18:40:57
  • 63
  • #
    europa
  • #
    nauka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    archeologia
BezMany
BezMany
BezMany 05.11.2018, 17:19:33 via Android
  • 2
Ktoś zaparkował i zapomniał
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

652

Amerykanie wpisali polski serwis na listę pirackich stron

Amerykanie wpisali polski serwis na listę pirackich stron

Amerykańskie Stowarzyszenie Producentów Filmowych MPAA wpisał znany polski serwis streamingowy CDA.pl na czarną listę stron łamiących prawo autorskie - podaje "Puls Biznesu".

m___w
z
businessinsider.com.pl
dodany: 11.10.2018, 09:58:23
  • 188
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    cda
  • #
    filmy
  • #
    kino
BezMany
BezMany
BezMany 11.10.2018, 20:04:07 via Android
  • -2
@arizona5077 to po choy na biorę paszport jak jadę na śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

790

Jeszcze nigdy w historii żadna firma w jeden dzień nie straciła tyle co Facebook

Jeszcze nigdy w historii żadna firma w jeden dzień nie straciła tyle co Facebook

Dzisiejszy dzień Mark Zuckerberg zapamięta na długo. Cena akcji społecznościowego giganta na otwarciu amerykańskiej giełdy spadła o ok. 20 proc. Przekładając to na kapitalizację giełdową, w kilka chwil Facebook skurczył się o rekordowe 124 mld dol.

KrolWlosowzNosa
z
businessinsider.com.pl
dodany: 26.07.2018, 14:55:27
  • 195
  • #
    ekonomia
  • #
    swiat
  • #
    facebook
  • #
    gielda
BezMany
BezMany
BezMany 26.07.2018, 16:41:21 via Android
  • 41
@getin dokładnie i jest głównym serwerem Facebooka. Wygląda jakby coś obliczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
quentorino
quentorino
quentorino
25.07.2018, 18:18:15
  • 1
Ma ktoś do oddania konto w Real tibii z chęcią przyjmę swoje stracilem
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 26.07.2018, 13:12:44 via Android
  • 1
@quentorino jak straciłeś konto w 2018? Xd
  • Odpowiedz

418

Opłakane skutki zabiegu w toruńskiej klinice urody. Oszpecono młodą...

Opłakane skutki zabiegu w toruńskiej klinice urody. Oszpecono młodą...

Zapadł wyrok w sprawie nieudanego powiększania ust, jakiemu poddała się była już studentka psychologii. Zabieg kosztował 500 zł i długotrwale oszpecił młodą kobietę.

fryferykkompot
z
o2.pl
dodany: 25.07.2018, 14:23:56
  • 160
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    zabiegikosmetyczne
  • #
    kosmetologia
  • #
    januszebiznesu
BezMany
BezMany
BezMany 26.07.2018, 07:27:06 via Android
  • 1
@oregon24 złodzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

452

Rozpoznajesz złodzieja, który okrada kościoły?

Pokaż treści 18+

Rozpoznajesz złodzieja, który okrada kościoły?

Aż do pięciu kradzieży doszło w kwietniu i w maju w gdańskich kościołach. Za każdym razem złodziej działał tak samo - po wejściu do świątyni wyłamywał drzwiczki ze skrzynek z datkami i kradł pieniądze.

odyn88
z
m.trojmiasto.pl
dodany: 23.07.2018, 11:53:21
  • 135
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    zlodzie
  • #
    kosciol
  • #
    polska
BezMany
BezMany
BezMany 23.07.2018, 13:29:05 via Android
  • -9
Ja myślałem ze oni po fachu są, cóż za czasy kiedy złodziej okrada złodzieja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BezMany
BezMany
BezMany 23.07.2018, 19:03:00 via Android
  • 1
@Pan_Neutron może pracuje dla Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BezMany
BezMany
BezMany 24.07.2018, 17:08:20 via Android
  • 1
@arturmacho nje mof tak bo katolyky sie buntujooo( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

44

Dzięki przełomowej technice być może uda się ocalić niemal wymarły gatunek

Dzięki przełomowej technice być może uda się ocalić niemal wymarły gatunek

Kilka miesięcy po śmierci Sudana, ostatniego na Ziemi samca nosorożca białego północnego, naukowcy poinformowali o wyhodowaniu embrionów zawierających DNA gatunku Sudana. Daje to nadzieję na uratowanie gatunku, który niemal w całości został wytępiony przez ludzi

konto usunięte
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 23.07.2018, 15:15:55
  • 8
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    nosorozec
  • #
    ciekawostki
BezMany
BezMany
BezMany 23.07.2018, 19:01:24 via Android
  • 1
Trzymam kciuki, mam nadzieję że im się uda! I choy w pupala tym co polowali na nosorożce...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.05.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking