Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BezMany
BezMany
Profil firmowy

BezMany

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 247
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 193
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
racjaxe
racjaxe
racjaxe
09.06.2018, 15:09:58
  • 1
Nie rozumiem porównywania piractwa do kradzieży chociażby auta. Kradzież auta wiąże się z tym, że ktoś traci FIZYCZNIE daną rzecz, której nie może odzyskać, podczas gdy pirat pobierze grę i będzie jej używał, gdy tak naprawdę ukradnie coś co nadal się fizycznie znajduje. Nie mówię już o tym, że duży procent piratów zakupi grę, gdy będzie ich na nią stać, nie mówię również o tym, że gry AAA są teraz kreowane czysto
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 09.06.2018, 15:34:59 via Android
  • 2
@racjaxe Usuwając konto fizycznie nic nie stracisz. A tak bez śmieszkowia to dziwny tok myślenia masz. Jeżeli ktoś nie stać na grę to po prostu jej nie kupuje, nie ma usprawiedliwienia. Ktoś poświęcił na to czas i oczekuję za to wypłaty.
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany 09.06.2018, 14:22:35 via Android
  • 2
Witam, orientuje się ktoś jaki PC jest potrzebny do wysyłania strumienia na Twitch.tv? Chodzi mi o sprzęt do samej transmisji, grać planuje na drugim PC. Z góry dziękuję Mireczki #gry #twitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany
Autor
09.06.2018, 14:30:07 via Android
  • 0
@07zglosSie chodzi mi o eliminacje obciążenia na PC do grania, jestem świadomy że internet ma duże znaczenie :)
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany
Autor
09.06.2018, 14:30:39 via Android
  • 0
@travis_ jakaś minimalna specyfikacja?
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany
Autor
09.06.2018, 14:35:13 via Android
  • 0
@travis_ tak zrobię, dzięki (⌒(oo)⌒)
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza
09.06.2018, 13:50:31
  • 6
Szukam gier na PC.
Znacie to - typowa gra z rozwojem postaci lub czegokolwiek, np. jakiś fallout lub losowy rpg - początek w takich grach uwielbiam, bo znalezienie zwykłego rewolweru i maczety cieszy i bardzo nam to pomaga w walce, ale x minut później już znajdujemy tonę wszelkich karabinów i wtedy tracę zabawę, bo mam wszystko...
Podobnie jest w Mount & Blade, na starcie jestem sam, gdy zrekrutuję np. 4 osoby to bardzo cieszy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 09.06.2018, 14:14:26 via Android
  • 0
@hamza
Może Escape From Tarkov? Obecnie gra jest w fazie produkcji, ale mi się bardzo przyjemnie gra. Po śmierci gracze tracą wszystko, jest możliwość lootowania innych graczy. Ogólnie wyjście z rajdu to dość duże wyzwanie. Ktoś jakis czas temu sprzedawał konto do gry poszukaj pod tagiem #escapefromtarkov może będzie. Jeżeli nie przeszkadza Ci to że gra jest w/w fazie to polecam gorąco.
  • Odpowiedz

893

Na Harvardzie odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów "tylko dla czarnych".

Na Harvardzie odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów "tylko dla czarnych".

Organizatorzy mówią, że będzie to celebracja czarnego osiągnięcia. Podobne ceremonie "tylko dla czarnych" organizowano już na uniwersytetach w Stanford i w Columbii.

wojna_idei
z
independent.co.uk
dodany: 22.05.2018, 10:46:57
  • 145
  • #
    kultura
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    rasizm
  • #
    swiat
BezMany
BezMany
BezMany 22.05.2018, 14:49:19 via Android
  • 1
Ceremonia egzekucyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

acidd
acidd
16.05.2018, 09:21:12
  • 3
Siedzę sobie teraz #pracbaza i tak sobie myślę o Pillars of Eternity II: Deadfire...
jak ja kur&a uwielbiam takie gry :D pograłem chyba tylko z 4 godziny, ale już wiem w co będę łoił przez najbliższe dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O fabule nie wypowiadam się bo za krótko gram, ale ścieżka dźwiękowa i dialogi to mistrzostwo!
Polecam #gry #pillarsofeternity2
acidd - Siedzę sobie teraz #pracbaza i tak sobie myślę o Pillars of Eternity II: Dead...

źródło: comment_q85LPph1tlgTUleXP2YLyABx5xmQegdr.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 16.05.2018, 09:42:08 via Android
  • 1
Powidz mi pomocny wykopku czy obie części są że sobą powiązane? Chciałbym zacząć przygodę, ale zastanawiam się czy jak znaczne od drugiej części to coś stracę?
  • Odpowiedz
BezMany
BezMany
BezMany 16.05.2018, 10:40:15 via Android
  • 1
@acidd To zacznę sobie od pierwszej części, dzięki.
  • Odpowiedz
LegionPL
LegionPL
16.05.2018, 06:55:35
  • 3
#przemyslenia #gry
Zauważyłem że teraz społeczność danej gry dzieli się na discordy, twattery ,oficjalne forum , forum steam, reddity itd.
Takie podzielenie chyba nie służy niczemu dobremu, mylę się?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 16.05.2018, 09:01:28 via Android
  • 0
Ale to co łączy w/w miejsca to, to że w każdym znajdziesz PCtowców i konsolowców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

587

Co najmniej 28 osób zmarło, bo nie wyłączyło silnika w bezkluczykowym aucie

Co najmniej 28 osób zmarło, bo nie wyłączyło silnika w bezkluczykowym aucie

Bezkluczykowe auta mają pewien minus. Czasami kierowcom wydaje się, że wyłączyli samochody po zaparkowaniu, gdy faktycznie silnik dalej pracuje. W rezultacie garaż i dom wypełnia się trującym tlenkiem węgla.

ixem
z
businessinsider.com.pl
dodany: 16.05.2018, 05:04:02
  • 231
  • #
    motoryzacja
  • #
    samchod
  • #
    samochdy
BezMany
BezMany
BezMany 16.05.2018, 08:51:57 via Android
  • 0
@noitakto "widziałem ostatnio dziadka, który ledwo trzymając się na nogach jakimś cudem dokulał się do auta i nim ledwo odjechał. Maskara. Nikt tego nie kontroluje."

Dziadek miał wszystko pod kontrolą
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miciek335
miciek335
16.05.2018, 03:52:35
  • 3
#retrogaming #konsole #gry #katowice #psx #gameboy #pytanie

Są na Śląsku gdzieś targi rupieci jakichś starych gier, konsol, padów itd?

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 16.05.2018, 07:28:31 via Android
  • 0
A gdzie dokładnie ten Śląsk? Może za mała miejscowość na takie eventy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
k.....1
konto usunięte 14.05.2018, 15:25:12
  • 36
Jaka z gier wywarła na was największe wrażenie? Na mnie stara Mafia 1. A w szczególności jej genialna fabuła, która stoi na równi najlepszych gangsterskich filmów, wciągający klimat lat 30 i naprawdę świetna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez muzyków Czeskiej Orkiestry Symfonicznej w teatrze narodowym w Pradze.

Mało która gra może poszczycić się takimi atutami :)
#gry #staregry
k.....1 - Jaka z gier wywarła na was największe wrażenie? Na mnie stara Mafia 1. A w ...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezMany
BezMany
BezMany 15.05.2018, 15:23:35 via Android
  • 0
Tibia, zniszczyła pod każdym względem, w sumie dalej to robi. Dzieciństwo też mi zniszczyła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 5 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.05.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking