Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BasedMan

BasedMan

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1672
  • Znaleziska 699
  • Mikroblog 973
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
StalowyNos
StalowyNos
StalowyNos
30.05.2026, 13:42:42
  • 4
#ukraina Gdyby idol wykopkowych ukrofilow nagle stwierdził, że trzeba zaatakować Polskę to Ci by i tak stwierdzili, że to w naszym interesie bo przynajmniej rosja nas nie zaatakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 28 min temu via Wykop
  • 0
@StalowyNos: priviet Ivan jak tam w mateczce rossiji? bo ja aktualnie wjeżdzam w twoją mateczkę hahahaha
BasedMan - @StalowyNos: priviet Ivan jak tam w mateczce rossiji? bo ja aktualnie wjeż...

źródło: b1e20e07e4cd91f2e9892a7d0cd6133604015613ee87ac4520df0ac57a755685

Pobierz
  • Odpowiedz
StalowyNos
StalowyNos
StalowyNos
31.05.2026, 00:15:30
  • 7
#ukraina Fajnopolaki są skore pluć na swój naród, byleby tylko usprawiedliwić zachowanie sąsiadów. Brak słów na takich cymbałów. To już nawet nie jest śmieszne
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 32 min temu via Wykop
  • 0
@StalowyNos: ej ty onuca weź coś jeszcze napisz o Ukraińcach i fajnopolakach
A nie czekaj.. Przecież onuce i kacapy głosu nie mają hahahahahaha
BasedMan - @StalowyNos: ej ty onuca weź coś jeszcze napisz o Ukraińcach i fajnopolaka...

źródło: b1e20e07e4cd91f2e9892a7d0cd6133604015613ee87ac4520df0ac57a755685

Pobierz
  • Odpowiedz

269

Kijów wkłada kij we własne szprychy [komentarz GTBT]

Myślę, że najbardziej obiektywny komentarz odnośnie obecnego konfliktu na linii Warszawa - Kijów. Bez zbędnych emocji

laress
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 16:42:45
  • 72
  • #
    polityka
BasedMan
BasedMan wczoraj, 21:24:25 via Wykop
  • -29
Nawrocki niepotrzebnie eskalował ten konflikt
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BasedMan
BasedMan wczoraj, 21:34:37 via Wykop
  • -14
@StalowyNos: jape tam klej onuco moskiewska i won za don kacapie przebrzydły
BasedMan
BasedMan 23 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -11
@StalowyNos: ciebie ty putinowska pało, ty podnóżku moskiewski. Nie będzie mi tu żaden konfederata szczekał. Do budy kacapie!
BasedMan
BasedMan 13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -2
@StalowyNos: ryj tam utkaj ścieku ruski. Sram na twoją mateczkę russię i twoją kacapską rodzinę. Wszysy zdronowaani zostaniecie pały putinowskie
BasedMan
BasedMan 13 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -2
@StalowyNos: ej daj głos ruski psie no dalej odpowiedź coś kacapie, czemu już taki wyszczekany nie jesteś hahahaha ))))
BasedMan
BasedMan 13 godz. i 6 min temu via Wykop
  • -2
@StalowyNos: hahahaha pięknie cię uciszyłem ruski frajerze. Żryjcie tam gruz razem z rodzinką w tej waszej kacapii. Wasza rossje yebac i slava ukraini
BasedMan
BasedMan 12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • -2
@StalowyNos: ej odezwiesz się smrodzie radziecki zdradziecki?? XD
BasedMan
BasedMan 11 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -1
@StalowyNos: ruski pacan hahahahaha
BasedMan - @StalowyNos: ruski pacan hahahahaha

źródło: 9369b4ff5b31d80ebb8b4737cb926789

Pobierz
bonpensiero
bonpensiero
31.05.2026, 20:56:33
  • 44
Będzie się działo aż do startu kolejnego sezonu #ekstraklasa
#mecz
bonpensiero - Będzie się działo aż do startu kolejnego sezonu #ekstraklasa
#mecz

źródło: at6zul

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 13 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@StalowyNos: no daj głos onuco hahaha
  • Odpowiedz

359

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że od 22 czerwca na terytorium Białorusi przestały działać retransmitery, które pomagały rosyjskim dronom typu Szahed w atakach na Ukrainę. Kilka dni temu Zełenski wystosował do władz w Mińsku ultimatum w tej sprawie, wyznaczając Alaksandrowi Łukasz

czosnekiss
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 17:47:56
  • 43
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
BasedMan
BasedMan wczoraj, 21:27:35 via Wykop
  • -5
Pięknie. Teraz Ukraina rozdaje karty i baćka lepiej niech nie fika, bo Boałoruś zacznie być dronowana tak jak rossja
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1296

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

Pokaż treści 18+

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

W cieniu najpoważniejszego od początku wojny sporu między Warszawą a Kijowem na Wołyniu odsłonięto pomnik upamiętniający sotnika Ukraińskiej Powstańczej Armii Petra Gudzowatego Oczeretenkę.

Bobito
z
warszawawpigulce.pl
dodany: przedwczoraj, 19:16:31
  • 196
  • #
    polityka
BasedMan
BasedMan przedwczoraj, 20:52:04 via Wykop
  • -45
No to są efekty jak się wybiera prezydenta chuligana. Trzeba było schować dumę do kieszeni i załatwić to zakulisowo ale jak zawsze polska husaria musi wszystko zepsuć w imię historycznych zaszłości. Ogarnijcie w tych prawackich łbach, że trwałe partnerstwo buduje się tu i teraz, a nie na bazie jakiś zamierzchłych urazów.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BasedMan
BasedMan przedwczoraj, 20:58:10 via Wykop
  • -19
@LeastWantd80: no i pięknie się ujawnił pierwszy konfederussek. Ruble już wpłynęły na konto, czy raczej krucho z kasą przez te ostatnie Ukraińskie dronowania?
BasedMan
BasedMan przedwczoraj, 21:59:54 via Wykop
  • -14
@mementofinis: klej tam wary putinowska parówo. Ukraina was gruzuje jak chce i jedyne co możecie robić to podjudzać konflikty i szerzyć swoją moskiewską propagandę. Kij wam w oko onuce, a Ukraińskim bohaterom sława
BasedMan
BasedMan wczoraj, 12:40:59 via Wykop
  • -6
@Restrukturyzacja: @mariusz_z_blighttown @Vort dalej plujcie na Ukraińców, a jak Ukraina upadnie to pierwsi posłużycie jako asfalt pod ruskie tanki

1755

Wrogiem numer jeden UPA byli Polacy

UPA wymordowała najpierw 100 tys. polskich cywilów, a walkę z Sowietami podjęła dopiero później - przypomniał historyk prof. Mirosław Szumiło. Profesor odniósł się w ten sposób do argumentów strony ukraińskiej, że formacja ta miała charakter antysowiecki, a nie antypolski.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 02.06.2026, 18:07:23
  • 187
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    wolyn
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
BasedMan
BasedMan 02.06.2026, 20:18:56 via Wykop
  • -31
Wrogiem numer jeden Polaków i UPA byli i są kacapy
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BasedMan
BasedMan 02.06.2026, 20:34:03 via Wykop
  • -25
Kolejny setny post typu kacapy dostają na froncie po dupie, więc moskiewskie trollowanie grzeją temat wołynia by przykryć porażki kacapów ziew... Zrozumcie wreszcie wy ruskie trolle, że obecnie każdy rozsądny Polak ma ten temat w czterech literach i ważniejsza jest obrona ukraińskiej niepodległości przed najazdem sowieckich barbarzyńców. Czas na rozmowy o tej tragedii przyjdzie po wojnie, bo obecnie mamy ważniejsze sprawy.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BasedMan
BasedMan 02.06.2026, 20:54:28 via Wykop
  • -12
@Valdi1121: Po pierwsze nie żadne "Ukry" tylko Ukraińcy, a po drugie istnieją, bo stawiają bohaterski opór sowieckim dzikusom przelewając swoją krew za bezpieczeństwo Polski jak i całej Europy
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
31.05.2026, 04:50:11
  • 87
Od akcji Zalenskiego przeglądam wpisy Ukrainćów, co oni o tym sądzą. To są hindusi wśród słowian xD

#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 31.05.2026, 10:09:17 via Wykop
  • 0
@fan_poteznego_dunczyka: a ty czytałeś co w ogóle piszą Polacy o Ukraińcach? po prostu wstyd
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
31.05.2026, 04:14:46
  • 115
#ukraina #bandera przeraża mnie, że dajemy się tak rozgrywać propagandzie antyukrainskiej i łatwo chwytamy ruskie fejki, dlatego pomyślałem by wrzucić listę największych ruskich botów. Na początek chyba najgłośniejszy:
JohnEdgarHoover - #ukraina #banderą przeraża mnie, że dajemy się tak rozgrywać propag...

źródło: Volodymyr_Zelensky_2022_official_portrait_(cropped)

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 31.05.2026, 10:06:46 via Wykop
  • 1
@John_Edgar_Hoover: ty siebie onuco zapomniałeś umieścić na tej liście. Ukraina jedzie dalej a wy kacapy wyjęcie z bólu
  • Odpowiedz

725

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Multiple people have been injured after a drone smashed into a block of flats in Romania.

damch
z
gbnews.com
dodany: 29.05.2026, 00:16:51
  • 149
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    rumunia
  • #
    wojna
  • #
    nato
BasedMan
BasedMan 29.05.2026, 10:13:30 via Wykop
  • -13
To jest jawne uderzenie w państwo NATO. Należy bezzwłocznie odpowiedzieć. Przypominam, że w Przewodowe ruska rakieta zabiła dwóch Polaków. Teraz walnęła w blok mieszkalny w Rumunii. Rosja już toczy z nami wojnę, nie udawajmy, że tak nie jest. Musimy im skutecznie odpowiedzieć.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

657

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

Wbrew skarpetosceptycznym narracjom 58 procent Ukraińców poparłoby udział Sił Zbrojnych Ukrainy w obronie Polski - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Rating Group. Wśród ankietowanych największe poparcie uzyskały państwa bałtyckie, a absolutnym liderem jest Litwa.

otonavauni
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 16:39:05
  • 228
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    geopolityka
BasedMan
BasedMan 28.05.2026, 20:25:47 via Wykop
  • -11
@debiec: ukraińskie farmy trolii XXDDD czy te farmy są teraz z tobą w twojej moskiewskiej trolowni?
BasedMan
BasedMan 28.05.2026, 20:30:02 via Wykop
  • -8
Jazda z kacapstwem 💪🔥
BasedMan - Jazda z kacapstwem 💪🔥

źródło: comment_1664614213IHI8g4OoBJw3EoLAhmZFbz

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
BasedMan
BasedMan 28.05.2026, 15:41:32 via Wykop
  • -15
Się zesraliście na żółto. Typ dobrą robotę robi, a wam zawiść dupę ściska. Dziwne, że do Owsiaka takich wątów nie mieliście
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Nie żyje znana ukraińska tiktokerka. Miała 27 lat

Nie żyje znana ukraińska tiktokerka. Miała 27 lat

Znana ukraińska blogerka i tiktokerka która zgromadziła blisko 700 tys. obserwujących, zginęła w wypadku samochodowym na trasie KijówOdessa. Informacja o jej śmierci szybko obiegła media społecznościowe i wywołała poruszenie wśród fanów oraz obserwatorów jej p

srac
z
onet.pl
dodany: 28.05.2026, 15:23:26
  • 4
  • #
    tiktok
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    wypadek
  • #
    socialmedia
BasedMan
BasedMan 28.05.2026, 15:36:10 via Wykop
  • -14
Ruskie gnidy za to zapłacą. Kolejni cywile giną bo ruskiej małpie zachciało się wojować
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Mariusze sie odpaliły w autobusie

aMPhosphere
z
vm.tiktok.com
dodany: 27.05.2026, 12:43:09
  • 6
  • #
    ukraina
BasedMan
BasedMan 27.05.2026, 14:15:41 via Wykop
  • -7
Dno społeczne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1001

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
BasedMan
BasedMan 27.05.2026, 14:12:00 via Wykop
  • -10
@larkinflight: jakie to prawa mają których nie mają Polacy? Wymienisz jakieś? Bo myślę, że nie i jesteś zwykłą propagandową onucą
Headcrab_B
Headcrab_B
25.05.2026, 11:34:03
  • 194
Rosja poświęca życie i zdrowie swoich obywateli, by bawić się z Ukrainą, zamiast walczyć na poważnie?

#polskieonuce #lurker #neuropa #4konserwy #ukraina #rosja #bekazprawakow
Headcrab_B - Rosja poświęca życie i zdrowie swoich obywateli, by bawić się z Ukrainą,...

źródło: 3758

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BasedMan
BasedMan 25.05.2026, 14:32:23 via Wykop
  • 1
@Headcrab_B: coś się typowi pomyliło. Tak wygląda każde wypizdowie w jego mateczce rossji
  • Odpowiedz

308

Apokaliptyczne sceny w Kijowie. Jeden z największych nocnych ataków

Apokaliptyczne sceny w Kijowie. Jeden z największych nocnych ataków

Co najmniej jedna osoba nie żyje, a 21 odniosło obrażenia w wyniku zmasowanego ataku na Kijów przeprowadzonego przez Rosję.

Tetsuya
z
onet.pl
dodany: 24.05.2026, 07:06:51
  • 106
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
BasedMan
BasedMan 25.05.2026, 14:30:06 via Wykop
  • -6
Ruskie gnidy. Zapłacą za to
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Kto płaci na randce? W Polsce 61 procent z nas wciąż mówi: facet. Mimo że luka płacowa wynosi u nas około 4 procent jedna z najniższych w Unii. W sierpniu 2025 anonimowy mężczyzna opisał Onetowi randkę za prawie 600 złotych: Wybrała najdroższe danie z karty, a po randce mnie zablokowała".

HardWax
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 16:03:52
  • 179
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
BasedMan
BasedMan 25.05.2026, 14:29:28 via Wykop
  • -14
A z jakiej racji kobieta ma inwestować swój czas i energię w faceta, który nie potrafi jej postawić obiadu za kilka złotych? Potem w związku też będzie wszystko przeliczał na złotówki i płacił wyłącznie za siebie? Jak współcześni faceci mają takie podejście to już wiadomo skąd tylu inceli. Siedźcie dalej w piwnicach i płaczcie, że nikt was nie chce
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking