Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BLEBLEBLEX1

BLEBLEBLEX1

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7361
  • Znaleziska 5039
  • Mikroblog 2322
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8

Kallisto
Kallisto
03.01.2026, 18:27:10
  • 0
Imperia zawsze upadaja, ale ja szczerze mowiac nie wiem w jaki sposob USA moglyby zostac zdetronizowane.

#wenezuela #usa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 03.01.2026, 18:44:02 via Wykop
  • 0
@Kallisto: Poprzez erozje elit oraz zniszczenie klasy średniej
  • Odpowiedz

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
03.01.2026, 17:41:04
  • 2
czy #kuba ma rope lub inne metale ziem rzadkich?
#wenezuela
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 03.01.2026, 17:52:53 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: Nie ma ale jest blisko delty Mississippi tak wiec wyście transportu śródlądowego na zatokę meksykańska może być zablokowane #pdk
  • Odpowiedz
obserwator_swiata
obserwator_swiata
obserwator_swiata
03.01.2026, 17:24:15
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 03.01.2026, 17:28:59 via Wykop
  • 0
@obserwator_swiata: Jeszcze się skończy tym że przejmą lokalne kartele za działkę z zysków w zamian za likwidacje lokalsów przypominających o drenażu ich zasobów naturalnych a że korupcja poza USA wg Trumpa jest OK to będą mieli sporo roboty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 03.01.2026, 13:10:35
  • 4
#wenezuela Ciekawe ile czasu minie zanim hamerykanie obsadza żymianina na stołku zamieniając Wenezuelę w Meksyk z gangami i neokolonializmem korporacji na którym skorzysta stolica a reszta kraju jak była w dupie i tak w niej pozostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amerykanskie_Megatrendy
Amerykanskie_Megatrendy
Amerykanskie_Megatrendy
03.01.2026, 13:17:35 via Wykop
  • 1
*neokolonializmem amerykańskich korporacji paliwowych na którym skorzystają tylko stany @BLEBLEBLEX1
  • Odpowiedz
Khorne_
Khorne_
03.01.2026, 14:45:42 via Wykop
  • 0
@BLEBLEBLEX1: Gorzej niż obecnie jest na pewno nie będzie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

252

Izraelski Bilioner Shlomo Kramer chce ograniczenia wolności wypowiedzi w USA

Israeli tech billionaire Shlomo Kramer urges Americans to limit the First Amendment

dawajpapaj
z
nypost.com
dodany: 02.01.2026, 17:35:19
  • 32
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    antysemityzm
  • #
    usa
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 02.01.2026, 18:26:42 via Wykop
  • 26
@Darth_Father: Chcesz wprowadzenia cenzury prewencyjnej w Polsce ???
Tylko żebyś się potem nie zdziwił, jak PIS Konfa i Korona ogarną większość w 2027 wtedy cenzura będzie zła?
radze uważać o co prosisz zero też się wyj....bał o własną ustawę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vorky
vorky
02.01.2026, 12:05:48
  • 0
A wy macie już swój plecak awaryjny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wolski #wolskiowojnie
vorky - A wy macie już swój plecak awaryjny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wolski #wolskiow...

źródło: 1000027994

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 02.01.2026, 12:54:32 via Wykop
  • 1
@vorky: Ucieczkowym bym tego nie nazwał ale coś tam mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cimlik
cimlik
31.12.2025, 10:57:01
  • 56
W ramach #ciekawostki - Kozioł z Gävle w tym roku nie przetrwał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zwiało go podczas silnej wichury, patrzcie nagranie. No mają pecha jak nic xD.

Linkuję post ze szczegółowym opisem z tamtego roku:
https://wykop.pl/wpis/79458587/w-g-vle-miasto-w-szwecji-istnieje-ciekawa-tradycja

#heheszki #swieta
cimlik - W ramach #ciekawostki - Kozioł z Gävle w tym roku nie przetrwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)....
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 31.12.2025, 15:02:10 via Wykop
  • 2
Aż się prosi za rok odpalić drona z racą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

285

Windows XP vs Vista vs 7 vs 8.1 vs 10 vs 11

Windows XP vs Vista vs 7 vs 8.1 vs 10 vs 11

Porównanie wersji Windowsa od wersji XP aż do aktualnego Win 11 na tym samym lapku. Bardziej ciekawostka z uwagi na użyty sprzęt ale niektóre różnice są zaskakujace.

Sztywnesutkiszatana
z
youtube.com
dodany: 30.12.2025, 19:12:39
  • 126
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    benchmark
  • #
    pcmasterrace

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 31.12.2025, 14:10:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 28.12.2025, 15:01:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
28.12.2025, 15:36:39 via Wykop
  • 1
@BLEBLEBLEX1: Dzisiaj Francja ma więcej terytoriów zamorskich pod opieką niż Wielka Brytania.
  • Odpowiedz

342

27 lat w drodze. Brytyjczyk kończy marsz dookoła świata

27 lat w drodze. Brytyjczyk kończy marsz dookoła świata

Ciekawe czy ma profil na stravie xd ? Karl Bushby od 27 lat przemierza świat pieszo. Pokonał ponad 50 tys. km, przeszedł obie Ameryki, Rosję, Azję i wraca przez Europę. Przepłynął Morze Kaspijskie, przeszedł w 2 tyg. zamarzniętą Cieśninę Beringa. Zaczął w Punte Arenas, zakończy jesienią 2026 r. w UK

Shrug
z
national-geographic.pl
dodany: 27.12.2025, 12:57:43
  • 84
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    strava
  • #
    swiat
  • #
    sport
  • #
    spierdotrip

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 28.12.2025, 00:08:11 via Wykop
  • 8
I teraz pomyśl sobie że wyszedłeś z domu w 1998 po 28 latach wracasz a tu sami pakole ćiapki i afryka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

337

Gigantyczna afera korupcyjna. Jeden z najbogatszych ludzi w kraju zatrzymany.

Gigantyczna afera korupcyjna. Jeden z najbogatszych ludzi w kraju zatrzymany.

Turecka afera bukmacherska zbiera coraz szersze żniwo. Tysiące piłkarzy, setki sędziów, nawet prezesi klubów są zamieszani w nielegalne obstawianie wyników. W ostatniej akcji służb zostało zatrzymanych kilkadziesiąt osób.

gerwazy-oko
z
sport.pl
dodany: 26.12.2025, 23:52:42
  • 64
  • #
    turcja
  • #
    bukmacherka
  • #
    informacje
  • #
    sport
  • #
    wiadomosci
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 27.12.2025, 23:55:30 via Wykop
  • 0
Czy w aferę umoczony jest Halill Urut Meler ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

347

Polska pracuje nad bronią przyszłości, która usmaży drony.

Pokaż treści 18+

Polska pracuje nad bronią przyszłości, która usmaży drony.

To będzie niewidzialna tarcza. Urządzenie emituje bardzo krótkie, ale niewiarygodnie intensywne impulsy mocy, które w ułamku sekundy są w stanie zakłócić pracę elektroniki drona lub całkowicie ją unieszkodliwić. Wysyła w stronę intruza precyzyjnie wymierzoną, niewidzialną błyskawicę, która smaży jego układy

KapitanTorpedal
z
spidersweb.pl
dodany: 25.12.2025, 15:43:31
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    technologia
  • #
    drony
  • #
    wojsko
  • #
    ciekawostki
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 26.12.2025, 10:26:51 via Wykop
  • -1
Vircator ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzieju41
dzieju41
24.12.2025, 18:45:06
  • 3
Dostałem 5 stów od Mikołaja, na co wydać?
#swieta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 24.12.2025, 18:47:11 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Redbreast 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 24.12.2025, 09:09:02
  • 1
#polityka https://www.youtube.com/watch?v=-BLp3PiRqWg
Słyszeliście ze da się obejść cenzurę w pdf,ach odnośnie Epsteina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BLEBLEBLEX1 - #polityka https://www.youtube.com/watch?v=-BLp3PiRqWg
Słyszeliście ze d...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gwiazdozbior
gwiazdozbior
gwiazdozbior
23.12.2025, 13:19:31
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 13:53:41 via Wykop
  • 0
@gwiazdozbior: Fajna propaganda ile płacą ???
https://www.wnp.pl/rynki/polska-wydala-grubo-ponad-100-mld-zl-na-pomoc-ukrainie-jestesmy-w-swiatowej-czolowce,992555.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/106-mld-zl-na-pomoc-Ukrainie-Rzad-pokazal-raport-za-lata-2022-2023-9022251.html
To bez tych 20mld pln+ ze składek UE
120 000 000 000 /17 500 000
podziel to na 3 i masz koszt roczny tj 2285 na pracujący łeb
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 14:36:59 via Wykop
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Tak i nie pojedyncza linia na produkcje amunicji 155 mm to +/- 1 mld euro gdzie moskit dostaje 130 mln pln... Za te 120mld pln spokojnie zrobiłbyś z japoncami i anglikiem samolot V gen i jeszcze z Helmutem i Pierem A330 w wersji nosiciela rakiet manewrujących wdrażając sporo tego typu szpeju a kacap bałby się bardziej zdolności do przełamania AD/A2 i głębokich uderzeń za ural niż utraty dodatkowego 1mln
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 14:59:26 via Wykop
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Popatrz tak, gdyby przenieść produkcje silników turboodrzutowych "Mitsubishi heavy industries i Rolls-Royce" na nasza cześć kontraktu do Polski gdzie akurat KGHM ecoren produkuje Ren na łopaty turbin. To przy bezzałogowym płatowcu o niskim SPO i zasięgu 2000-3000 km niosąc 2t głowice bojową na kremlu klęli by 24/7 mając z tyłu głowy iż z nad płw Kolskiego lub Białorusi mamy samodzielne zdolności do głębokiej kontry gruzującej np Urałwagonzawod produkujące większość
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 15:15:52 via Wykop
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Pieniądze nie śmierdzą zwłaszcza iż mówimy o systemach państwowych które mają 100% długu do PKB+
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 15:24:58 via Wykop
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Zresztą mówimy o korporacjach a w ich przypadku liczą się słupki na+ albo CEO pali wroty z odprawą rzędu 10 mln$ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Lukaszpl18
Lukaszpl18
23.12.2025, 13:09:22
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 14:08:06 via Wykop
  • 0
@Lukaszpl18: 18 pln na Polaka wzięło się z tych 100 mln $ co obiecał Radziu łączny koszt to 120-126mld pln i to tylko wg oficjalnych danych za 2022-2023 oraz krechy ze składek unijnych wiec faktyczny koszt za 2022-2025 pewnie jest znacznie większy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 14:29:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
musztym
musztym
musztym
23.12.2025, 08:58:36
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 23.12.2025, 11:17:12 via Wykop
  • 0
@musztym: Nie 18 a 2285 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

GoodNightPL
GoodNightPL
22.12.2025, 19:14:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 22.12.2025, 22:01:44 via Wykop
  • 0
@GoodNightPL: @jackieboy: Ale wiecie o tym iż zakazy nie są po to aby utrudnić robotę zadaniowanym wywiadowczo, a po to żeby cywil nie bał się eskalacji i poszedł w mielonkę to że przy okazji poudajemy potęgę przez 3-4 lata to inny temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
  • Strona 5 z 25
  • >

Marek

  • Quasi ekspert kamieniologi kwasowo zasadowego metamorfizmu w sumie to rockhound na tropie Tytanitu Anatazu i Allanitu-Ce :P
  • Dolny Śląsk-Masyw Ślęży
  • https://www.mindat.org/user-69998.html

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 10.11.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.06.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking