jakie można dostać pytania o adress ip i vpn na rozmowie na stanowisko bez wcześniejszego expa ? trudno mi jest stwierdzić które pytania są najważniejsze #pracait #informatyka #vpn #ip #programowanie #naukaprogramowania
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Czego się uczyć, żeby być konkurencyjnym na rynku pracy, szukam jakiejkolwiek pracy biurowej, której nie mogę znaleźć. Angielski, Excel czy programowanie odpada, bo to umieją tysiące ludzi na stanowiska entry level. Czego mogę sie nauczyć (najlepiej w krótkim czasie), żeby się wyróżnić na tle konkurencji? Studiuje zaocznie (zarządzanie), ogarniam Angielski C1 i Excela (tabelki przestawne, VLOOKUPY, IFY i inne proste funkcje ogarniam, mam dokładnie w CV opisane co
Potrzebuję porady, może ktoś coś podpowie ( ͡°͜ʖ͡°) Zarejestrować się w urzędzie jako osoba bezrobotna i dopiero zakładać swoją działalność? Czy nie ma sensu się rejestrować? Są chyba jakieś dotacje na start z urzędu pracy? Wie ktoś coś? #praca #dzialalnoscgospodarcza #przedsiebiorczosc #pytanie #pytaniedoeksperta #urzadpracy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Jak bardzo stabilne jest moje zatrudnienie na UoP na czas nieokreślony jako adiunkt na uczelni, czyt. jak łatwo/trudno mnie zwolnić? Jestem już z dobrych 8 lat i: - rokrocznie bardzo dobre wyniki ewaluacji (potwierdzone na piśmie) oraz przyznawane nagrody, pod względem osiągów jestem raczej w topce pracowników i merytorycznie ciężko coś zarzucić - zajęć do prowadzenia mam aż nadto, nie ma braków w pensum i sytuacja jest stabilna pod tym
@mirko_anonim: chłopie jak przyjdzie czas zolnienia idziesz do psychiatry czy gdzies i pol roku zwolnienia wypalenie deprecha i cie nie zwolnią a i pożytku nie będą mieli
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Mirunie w CV w doświadczeniu wystarczy wpisać: "nazwa firmy" i nazwę stanowiska, w moim przypadku 4-5 pozycji w ten sposób. Dopisywać jakby zakres obowiązków do stanowisk? Bo wtedy będzie trochę długie, a tak na jednej stronie wszystko się zmieści, jest w miarę przejrzyście, bez zbędnych pierdół typu zainteresowania. Ktoś siedzi w rekrutacji może? Dawno nie wysyłałem xD.
@mk321: Pragnę zaznaczyć, że w obu artykułach jest negatywnie ponieważ wydatki to nie znaczy zarobki tak jak ci się chyba wydaje. Możliwe, że Pan na drabinie schodzi a nie wchodzi.
Gisada Ambassador Eau de Parfum zakupiono 2023 50ml 5zł/ml 250 zl za flakon Oman Pride And Innocuous Zakup listpoad 2023 75ml 10,5zł/ml 800 zl za flakon Memo Paris - Russian Leather LR18020 75m 9zł/ml 700zl za flakon
właśnie usłyszałem, że nowe przepisy że ma się 30 dni na zarejestrowanie pojazdu bo inaczej kara Czy te przepisy działają wstecz, jak mam motocykl kupiony w 2017 i nie przejestrowany to dojebią mi karę, czy może mam 30 dni czy mnie to nie dotyczy? xD #motoryzacja
memo russian leather 40ml - 330zł w szkle oryginalnym pozdrawiam kto pierwsyz ten lepszy