Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Apex113

Apex113

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1466
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 1422
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6

328

Notatki rób odręcznie - więcej zapamiętasz

Notatki rób odręcznie - więcej zapamiętasz

Notatki rób odręcznie - więcej zapamiętasz - RMF24.pl - Pisanie ręczne bardziej angażuje mózg i sprzyja uczeniu się skuteczniej niż pisanie na klawiaturze - przekonują na łamach czasopisma "Frontiers in Psychology" naukowcy z Norweskiego Uniwersytetu

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 26.01.2024, 20:14:14
  • 73
  • #
    pisanie
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    klawiatura
Apex113
Apex113 26.01.2024, 21:18:37 via Wykop
  • -3
Mozna pisac na tablecie odręcznie więc co za problem?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Apex113
Apex113 21.01.2024, 14:31:04
  • 0
#kryptowaluty #gielda #btc #binance #krypto

Cześć doświadczeni gracze. Powiedzcie mi bez żartów i bez porad inwestycyjnych gdzie można reinwestować krypto gdzie można popchnąć dalej np. to co leży w stable coinie. Czy są jakieś lokaty krypto. Warto wrócić na rynek i inwestować dalej? Jakie macie pomysły
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113
Autor
21.01.2024, 14:43:21 via Wykop
  • 0
@aversxx: nie oczekuję gotowych rozwiązań. Typu klikaj tu zrób to. Chodzi o zarys możliwości o istniejące drogi.
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
21.01.2024, 14:59:21 via Wykop
  • 0
@elementarz1: posłuchać można wdrażać nie trzeba a czy ty jesteś profesjonalistą?
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
21.01.2024, 15:06:54 via Wykop
  • 0
@mazaken: pytam pytam pytam
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
21.01.2024, 15:13:34 via Wykop
  • 0
Anchor Protoco


@gysnde: trzymasz osobiście? Jeżeli tak to jak długo.
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
23.01.2024, 15:24:10 via Wykop
  • 0
@youk: no co ty swój profil to jest to jak mam followowac
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
23.01.2024, 15:32:33 via Wykop
  • 0
@youk: nie no smieszkuje tylko, ze swój podkładasz
  • Odpowiedz

420

Jak korporacje odbierają wolność słowa. Jak warezy upadają

Jak korporacje odbierają wolność słowa. Jak warezy upadają

chcąc odwiedzić dawną stronę peb.pl oczom ukazał się o to komunikat autora strony.

Apex113
z
vox-epopuli.com
dodany: 21.01.2024, 21:19:08
  • 232
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    informatyka
  • #
    warez
Apex113
Apex113 21.01.2024, 20:55:38
  • 0
#legimi

ma ktoś wolny kod na legmi z biblioteki? Jestem za granicami i nie mogę odebrać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....7
konto usunięte 16.01.2024, 09:12:40
  • 0
Ktoś poleci jakiś dobry horror na sobotni wieczór ?
najlepiej coś o duchach
tylko nie Stephen King
#ksiazki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 21.01.2024, 20:49:47 via Wykop
  • 0
Kameliowy Sklep Papierniczy


@harold97: Poniedziałek
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113 21.01.2024, 10:00:13
  • 0
#perfumy

zostało mi 40ml Memo Paris Russian Leather - 320 ziko zapraszam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

779

Potęga AI w praktyce

Potęga AI w praktyce

w niesamowitych czasach żyjemy

DzdzystyDzejson
z
streamable.com
dodany: 19.01.2024, 14:05:14
  • 206
  • #
    ai
  • #
    photoshop
  • #
    filmy
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
Apex113
Apex113 19.01.2024, 20:25:00 via Wykop
  • 0
całe życie jesteś w błędzie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek-termanowski
marek-termanowski
marek-termanowski
18.01.2024, 15:32:44
  • 0
Cześć, dla kontekstu dodam, że pracuje w sporym korpo, a od momentu kiedy jeden z kolegów został moim kierownikiem to konsekwentnie jest mi odmawiany Home office. Mam dwójkę dzieci i tak się składa ,że akurat jutro nie mam z kim młodszej zostawić na 2h. Myślałem że po nowelizacji ustawy nie będzie z tym problemu, ale dostałem odmowę.

Gość jest strasznym cholerykiem, wiem, że powinien podać mi powód na piśmie, ale jeśli i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 18.01.2024, 15:36:31 via Wykop
  • 6
He zgłoś frajera potem nie nazywaj go kolegą
  • Odpowiedz
Kordzioo
Kordzioo
Kordzioo
17.01.2024, 16:45:10
  • 0
Cześć,

Jestem na l4 od psychiatry. Psychiatra poinformował mnie że mogę na l4 na spokojnie uprawiać sport, posiadam multisporta. Czy będąc na l4 mogę korzystać z tego multisporta ? Czy jeżeli ZUS będzie mi płacił to ten MultiSport jest anulowany ? Jak to wygląda ? #praca #l4 #zwolnienielekarskie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 17.01.2024, 20:26:09 via Wykop
  • 0
idz pobiegaj
  • Odpowiedz
AaBbCcDdEeFf
AaBbCcDdEeFf
16.01.2024, 13:07:17
  • 3
Siemka Mirki, mam pytanie co do zarobków

Mam 24 lata, od mniej więcej 3.5 roku pracuje w IT. Przez pierwsze trzy lata pracowałem w szerokopojętym supporcie - Poprzez kontakt z klientem po pracy na wielkiej bazie danych z SQLem, głównie wyszukiwanie danych i robienie jakichś zestawień z porównywaniem czy dane prezentowane w systemie zgadzają się z tym, co mamy w bazie.

Od pół roku pracuje jako Network Support głównie pracując z klientami zza granicy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 16.01.2024, 16:03:20 via Wykop
  • 0
@AaBbCcDdEeFf: dasz radę rób to co lubisz
  • Odpowiedz
janeeyrie
janeeyrie
15.01.2024, 15:31:58
  • 0
Cześć, wybaczcie pytanie godne żółtodzioba, ale google mi nie pomogło.

Szukam pojemniczków do odlewek, najchętniej takich 10 ml, ale mniejszymi też nie pogardzę. Mogą być trochę droższe, ale za to niezawodne, solidne i z dobrym atomizerem. Odlewki głównie dla samej siebie, żeby móc podróżować z perfumami (i nie stresować się ewentualną utratą bagażu). Może polecicie jakieś buteleczki, bo mam wrażenie, że wszędzie tylko najtańsza chińszczyzna.

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 15.01.2024, 15:51:31 via Wykop
  • 0
Denat.pl
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
15.01.2024, 15:28:52
  • 0
Ciekaw jestem czy ktoś spróbował takiej pracy i czy faktycznie można zarobić chociaż 4 tys #praca
Megasuper - Ciekaw jestem czy ktoś spróbował takiej pracy i czy faktycznie można zaro...

źródło: temp_file1598399863215068253

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 15.01.2024, 15:30:14 via Wykop
  • 0
@Megasuper: można w chat gpt klikac
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.01.2024, 08:11:07
  • 6
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Oferta na senior deva na Just Joinie.

Oferujemy:
- ...
- ...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 15.01.2024, 08:27:23 via Wykop
  • 0
@qusqui21: człowiek człowiek ty nie lepszy
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113 14.01.2024, 18:35:17
  • 0
#import #chiny #aliexpress #1688

cześć poszukuję dobrego pośrednika na pierwszy import z chin. Jeżeli ktoś ma obadany temat lub sam importował w ilościach hurtowych to proszę o kontakt.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113
Autor
14.01.2024, 20:15:37 via Wykop
  • 1
@Issac: mówisz z własnego doświadczenia?
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113
Autor
15.01.2024, 07:19:00 via Wykop
  • 0
@Issac: pytam dlatego o pośrednia sprzedaży, który ogarnie wszystko za opłatą ;)
  • Odpowiedz
sezzart
sezzart
14.01.2024, 13:18:46
  • 25
Pracowal ktos z Was na magazynie w Niemczech jako komisjoner? Szukam kilku chetnych do wywiadu online. Pisze prace licencjacka na ten temat, przyda mi sie kazda pomoc. Dla jednego z plusujacych i jednej z osob udzielajacej wywiadu rozlosuje #rozdajo 25 zl na pyszne.pl.
#pytanie #niemcy #magazyn #emigracja #praca #kolchoz #kicochpyta #amazon #zalando
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apex113
Apex113 14.01.2024, 15:03:45 via Wykop
  • 9
@sezzart: bariery językowe to są z chłopakami z afryki na tej samej zmianie. Kulturowe również a z niemcem to masz tyle styczności co nic, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Apex113
Apex113 14.01.2024, 17:51:53 via Wykop
  • 1
@sezzart: niestety osobiście nie robiłem tam po magazynach bo raczej praca biurowa tak czy siak wykluczenie jest mimo ze mówisz po niemiecku :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Tajniaczek

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking