Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: Wygląda jak ostrzeżenie dla normalnych ludzi, żeby unikać takiej firmy, pewnie zatrudniają dużo odpadów społecznych, chociaż w samym IT i tak jest takich tęczowych degeneratów bardzo mały margines.
  • Odpowiedz
Wygląda jak ostrzeżenie dla normalnych ludzi, żeby unikać takiej firmy, pewnie zatrudniają dużo odpadów społecznych, chociaż w samym IT i tak jest takich tęczowych degeneratów bardzo mały margines.


@ziomallox: nie, za to dobrze filtruje prawicowców.
  • Odpowiedz
  • 1
@qusqui21 selekcja działa na korzyść pracownika, bo wiadomo że to firma #!$%@? na punkcie postępowości. W normalnej firmie by napisali "bonus okolicznościowy z okazji ślubu" i dawali go parą jedno i dwu płciowym, ale bez takiego uwydatniania tego
  • Odpowiedz
@xPekka: widocznie w badaniach wyszlo, ze ludzie postepowi sa inteligetniejsi, lepsi w kooperacji i w ten sposob mozna w kapitalizmie zoptymalizowac proces zatrudniania
  • Odpowiedz
  • 2
@qusqui21 gościu, dopisujesz sobie tezy z dupy zgodnie ze swoimi poglądami, równie dobrze ja mógłbym napisać że zrobili badania z których wynika, że ludzie postępowi to barany które zgadzają się na darmowe nadgodziny i których można mobbingować bo tego nie zgłoszą, i dlatego zatrudniają takie osoby
  • Odpowiedz
W normalnej firmie by napisali "bonus okolicznościowy z okazji ślubu" i dawali go parą jedno i dwu płciowym, ale bez takiego uwydatniania tego


@xPekka: no nie, bo ślubu jednopłciowego nie masz w PL, więc nie spełniasz przesłanek do bonusu.
  • Odpowiedz
  • 1
@qusqui21 ty od samego początku jesteś pasywno agresywny, więc też byś się nie załapał. Później wymyśliłeś sobie jakąś teorię spiskową w którą ja rzekomo wierzę, a jak pytam cię o szczegóły to zarzucasz mi braki w inteligencji
  • Odpowiedz
@xPekka: bo gardze pisowcami i konfederosjanami, i nie chce z takim pracowac. Stad ciesze sie, ze bym nie musial a wy sobie swoje piekielko zbudujcie gdzies indziej.
  • Odpowiedz
  • 1
@qusqui21 jacy pisowcy, jacy konfederosjanie? To ty wierzysz w jakieś teorie spiskowe XD Gościu siedzisz zamknięty w twierdzy i każdy kto ma inne poglądy to dla ciebie pisowiec albo konfederata, pewnie nawet Zandberga byś nazwał konfederatą jakbyście się w czymś nie zgadzali
  • Odpowiedz