Szukam zegarka do garnituru (kilka wesel w tym roku muszę obskoczyć). Budżetowo, najlepiej tak do 300, ewentualnie 350 złotych.
Na oku mam takiego CASIO z CreationWatches za 64 Euro. Wiem że dojdzie jeszcze jakieś cło.
I tak, wiem, że garniturowiec mógłby być jeszcze bardziej minimalistyczny, ale mi się akurat zawsze podobały te moon phase bajery, więc takie coś może być, ale nie musi.
Znajdę coś ciekawszego, lepszego w podobnym budżecie?
Na oku mam takiego CASIO z CreationWatches za 64 Euro. Wiem że dojdzie jeszcze jakieś cło.
I tak, wiem, że garniturowiec mógłby być jeszcze bardziej minimalistyczny, ale mi się akurat zawsze podobały te moon phase bajery, więc takie coś może być, ale nie musi.
Znajdę coś ciekawszego, lepszego w podobnym budżecie?














#mecz