Wpis z mikrobloga

Może i jestem tym słynnym debilem ale nie potrafiłem znaleźć programów, podstawowe ustawienia które z palcem w dupie robiłem na W7 były tu jak przejście przez Everest bez maski tlenowej i na bosaka.


@ButtHurtAlert: a dla mnie właśnie na w8 jest dużo łatwiej i mówię to z poziomu laika. do tego więcej ustawień (chociażby te w folderach) jest na wierzchu co jest dużo wygodniejsze. no i wyszukiwarka jest genialna.
  • Odpowiedz
@LostHighway: Im częściej patrzę na ten obrazek tym bardziej się kupy nie trzyma. A i większość zapomina o windows 2000 niby wersja xpeka do zastosowań biurowych (a raczej xpek jest wersją dla użytkowników domowych) ale różnice są.
  • Odpowiedz
@pedros92:

Mam normalny monitor LCD..Więc nawet nie wiem o czym mówisz.A co tracę?

Dla mnie osobiście myszka jest wygodniejsza od "dotyku".Ale to może kwestia tego, że nie miałem dłużej styczności z ekranami dotykowymi w tabletach czy notebookach.Pytam serio, może wzbogacisz moją ubogą wiedzę w tym temacie.
  • Odpowiedz
@pedros92:

Ja nie używam prawie w ogóle kafelek, mam pulpit po starcie systemu jak w 7.A "do" kafelek rzadko zaglądam - tylko wtedy jak sobie z jakiegoś tam przypiętego potrzebuje skorzystać.Myślę, że wielu osobom przeszkadza to, że domyślnie jest metro.

Chodzi Ci o panel po prawej stronie?Przydatny, mi przez przypadek nigdy nie
  • Odpowiedz