Wpis z mikrobloga

ciekawe ile firm używa w8 i tyle w temacie dla obrońców :)


@RomeYY: bzdurny argument, W8 jest przeznaczony dal klientów indywidualnych nie dal korporacji.

Stosując twoją retorykę mogę napisać: ciekawe ile firm używa Ferrari i tyle w temacie dla obrońców
  • Odpowiedz
@RomeYY: nie jest po prostu systemem dla korporacji, jest systemem dla zwykłego użytkownika.

Nie możesz stosować takiej retoryki, że coś jest do dupy tylko dlatego, że dla innego rodzaju użytkownika program nie spełnia pewnych wymogów. Każda grupa docelowa ma swoje potrzeby.
  • Odpowiedz
@RomeYY: mówię tylko, aby nie skreślać danej rzeczy tylko dlatego, że jest kierowana do innej grupy docelowej.

Niczego nie będę pisał o systemach, czy ja w ogóle napisałem, że W8 jest dobrym systemem nawet dla klienta indywidualnego?

Wspomniałem tylko, aby nie kierować się tylko zasadą, że coś jest lepsze/gorsze tylko dlatego, że firmy tego nie używają.
  • Odpowiedz
@flager: a ja nadal uwazam, ze jest wlasciwy, bo jak cos jest dobre, to bedzie i dobre dla korporacji a jak jest slabe, to niech sobie uzywaja w domach
  • Odpowiedz
@RomeYY: rozumiem, że kupisz tylko taki samochód jaki mają firmy, wiertarkę do domowego użytku kupisz za spory hajs od Hilti, co z tego, że dla potrzeb domowych wystarczy jakiś Bosch lub Black&Decker. Mikser do kuch tez kupisz jakiś przemysłowy no bo piekarnie takiego używają.

Którą kartę graficzną wybierzesz? Coś z serii nVidia Quadro (karta do programów CAD) czy nVidia GTX (karta do gier i użytku domowego)?

Ja jednak wybrałem GTX,
  • Odpowiedz
@LostHighway: Kolejny z dupy szitstorm, niech każdy sobie używa czego chce. Ja mam 7 bo 8 mi się po prostu nie podoba. Jeśli 10 będę mi odpowiadał to przesiądę się na 10. I warunkiem jest jeszcze nakładka graficzna "klasyczny windows". Tak, chcę żeby był szary bo taki mi się podoba.
  • Odpowiedz
@RomeYY: @flager:

Panowie chyba chodzi o to, że W8 jest dość świeżym sytemem i firmom nie opłaca się wymieniać systemu.Wiele firm nadal jedzie na XP.Ten sam temat był jak wyszła 7 - koszt zakupu nowego sytemu, przystosowanie pracowników, czasem niekompatybilne oprogramowanie czy sprzęt i przenoszenie danych.

@rss: To był mój pierwszy pomysł i nie mogłem zainstalować bo już miałem. Hmmmm, może odintlować tego co jest domyślnie
  • Odpowiedz
@ifenix: @FrasierCrane: Co wy #!$%@? 8.0 jest Git 8.1 to jest gówno (Na szybko stworzyli niestabilne poprawki dla kretynów który nie potrafili się pogodzić z nowościami)

8.1 Chodzi jak gówno przez takich jak wy zajebisty to był 8.0 ale już nie można zrobić downgrade.

Wczoraj zainstalowałem win10 śmiga fajnie tylko na wirtualny i jedyne co mi się nie podoba to ze znów jest Start bo już się
  • Odpowiedz