Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert: a ja korzystam niemal od premiery i nie wyobrażam sobie powrotu do W7.

wszystko jest mało intuicyjne w porównaniu do W7.


Wszystko, czyli co? :D Przecież pomijając Metro te systemy wyglądają niemal identycznie (z przewagą W8 dla mnie). :D
  • Odpowiedz
@rss: Może i jestem tym słynnym debilem ale nie potrafiłem znaleźć programów, podstawowe ustawienia które z palcem w dupie robiłem na W7 były tu jak przejście przez Everest bez maski tlenowej i na bosaka. Znajomi tak samo się wyrażają na W8
  • Odpowiedz
Znajomi tak samo się wyrażają na W8


@ButtHurtAlert: a ja nie znam z kolei ani jednej osoby, która wróciłaby do W7.

nie potrafiłem znaleźć
  • Odpowiedz
@Sruba1024: Windows 2000 miał odmianę Pro dla zwykłych użytkowników, dla serwerów było kilka wersji Server.

ME to unikalne połączenie wad serii NT oraz 9x, z 2000 nie miał wiele wspólnego poza współpracą ze sterownikami WDM.
  • Odpowiedz
@Sruba1024: Taa i miałem postawiony serwer na zwykłym PC W2000. Potwierdzam z autopsji to co pisze @Tleilaxianin, Windows2000 to był super system (w przeciwieństwie do ME), z żalem się z nim pożegnałem po kilku latach od premiery XP.
  • Odpowiedz
95 był najbardziej innowacyjnym systemem, a tu jest wskazany jako shit. Wtedy taki Classic Mac OS mógł mu co najwyżej wiązać sznurowadła. #!$%@? mnie ten obrazek i powielanie tego mitu :) Natomiast Vista po prostu wyprzedzała swoje czasy. To ona zaczęła serię NT 6 i miała najwięcej nowości od czasów W2K. Jakby to W7 wyszedł w 2006 roku i był sprzedawany na kompach z 512 ramu też by wszyscy psioczyli.
  • Odpowiedz
@rss:

Na 8 narzekają głownie Ci co jej dłużej nie używali albo nie używali wcale a swoją wiedzę opierają na wyżej wklejonym obrazku.

Vista była bezsprzecznie złym system, optymalizacja to był żart.

A w 8?Masę rzeczy usprawniono w stosunku do 7.Największy problem mają Ci, którzy boją się nowości bo jak dla mnie to menu start jest o wiele lepsze i bardziej przydatne.Inaczej też wchodzi się do opcji systemu ale poruszanie
  • Odpowiedz
@LostHighway: #!$%@? porównanie, a gdzie windows 1.03, 2.01 czy 3.1, to sa oddzielne wersje a nie Windows i odrazu Windows 95. No i Windows 98 nie był taki "dobry", wydanie Second Edition bardzo je usprawniło. No i gdzie jest Windows 2000? Widze tylko Millenium. XP dostało 3 Service Packi, Windows 8 tylko jeden. I kurde, 95 to shit? No nie sądze...
  • Odpowiedz