Wpis z mikrobloga

no to lecimy z beką ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #bekazrozowychpaskow

mimo to że mam trochę więcej ciałka niż bym chciała nie odmawiam sobie żadnych przyjemności i korzystam w pełni z życia! w końcu mamy je tylko jedno więc dlaczego mam nie zjeść lodów bądź czekolady jeżeli mam na to akurat ochotę ;p a facet? jeżeli się znajdzie to na pewno pokocha mnie taką jaka jestem i nie będzie mu przeszkadzał ten + rozmiar. Tak więc nabierzcie wiary w siebie i nie podążajcie za modą bycia chudą jeżeli tego nie czujecie. Przecież wszystkie jesteśmy piękne !!! ;*


https://www.facebook.com/NieMusiszBycChuda
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz:

Faceci nie psy na kości nie lecą;d Tyle w temacie chudych piękności a raczej wieszaków;D


Jak przeczytałam ten tekst na ich stronie, to autentycznie jebłam xD Mi samej przydałoby się z 5 kg zrzucić, ale obrażanie szczupłych dziewczyn i wyzywanie od 'wieszaków' żeby się dowartościować jest moim zdaniem bardzo słabe.
  • Odpowiedz
@kamdz: Teraz jeszcze przejrzałam sobie ten fesik ich i znowu jebłam, bo laska która go prowadzi 4 lipca dodała taki post:

Szybki pomysł na tani i dietetyczny obiad proszę ! (najlepiej bez kurczaka)


Same siebie okłamują :P
  • Odpowiedz
A ja nawet lubię trochę grubsze, ale przy tym zadbane. Dyndający brzuch i zwisająca skóra na rękach niestety atrakcyjna nie jest.
  • Odpowiedz