Wpis z mikrobloga

no to lecimy z beką ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #bekazrozowychpaskow

mimo to że mam trochę więcej ciałka niż bym chciała nie odmawiam sobie żadnych przyjemności i korzystam w pełni z życia! w końcu mamy je tylko jedno więc dlaczego mam nie zjeść lodów bądź czekolady jeżeli mam na to akurat ochotę ;p a facet? jeżeli się znajdzie to na pewno pokocha mnie taką jaka jestem i nie będzie mu przeszkadzał ten + rozmiar. Tak więc nabierzcie wiary w siebie i nie podążajcie za modą bycia chudą jeżeli tego nie czujecie. Przecież wszystkie jesteśmy piękne !!! ;*


https://www.facebook.com/NieMusiszBycChuda
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: alez mozna w--------c, tylko trzeba sie odpowiednio ruszac. Wyglad zewnetrzny i wszystkie z tym zwiazane profity owszem sa, ale uwaga teraz najwazniejsze: BYCIE GRUBASEM JEST NIEZDROWE. To, ze wybieramy osobniki szczuple to nie jest jakies widzi mi sie, tylko taki osobnik jest zdrowy, przynajmniej zewnetrznie, a wiec zdatny do przekazania genow i wychowania potomstwa. Jak trzeba byc s----------m zeby w--------c tluszcz i usprawiedliwiac sie w ten sposob XD
  • Odpowiedz
@kamdz:

Wolę wydanie 42 niż XS Bądź z Sb dumna bo jestes bardzo ładna zadbana i radosna dziewczyna


Sb, ocb, wgl. kocham te skróty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamdz: Czesc Jestem Paula mam 25 lat , mój rozmiar ubrania to XL

od zawsze miałam krągłości i nigdy nie narzekałam że mogła bym być szczuplejsza.. lubię i podobają mi się kobiety o pełniejszych ksztaltach, które maja się czym pochwalić i takie kobiety to 100% seksapilu a nie wychudłe kosciste panie ... Najważniejsze to dbać o siebie i o swoje ciało ,a odpowiednio dobierane ubrania to połowa sukcesu, reszta siedzi
  • Odpowiedz