Wpis z mikrobloga

Tak sobie ostatnio zaczęłam wreszcie korzystać z konta na wykopie, zwiedzam mirko i pewnej rzeczy kompletnie nie rozumiem.

Skąd taki hejt na #rozowepaski ? Wystarczyło kilka dni, bym dowiedziała się, że jak jestem dziewczyną, to:

- to cud, że umiałam sobie zainstalować Origina

- seks daję zawsze za coś, a tak w ogóle, to mój #niebieskipasek powinien się cieszyć, jak przynajmniej raz na dwa tygodnie

- na pewno jestem nierobem, który żeruje na kasie swojego niebieskiego paska

- lecę na kasę

- zdradzę lub zdradziłam

- jestem fochliwą księżniczką

- walę suchary (ale to akurat prawda)

- nie umiem używać mirko (prawda)

- na pewno nie mam pasji, bo różowe ich nie mają (serio?)

Ja rozumiem, że niektóre z nas to wredne małpiszony, niektóre rzeczywiście lecą na kasę, zdradzają, strzelają fochy o gówno, są zazdrosne wszystko etc., ale bądźmy szczerzy - wśród #niebieskiepaski też znajdzie się parę naprawdę wrednych penisów. Co Was tak te #rozowepaski pokrzywdziły? WTF?

Nie czaję tego wrzucania do jednego worka wszystkich na raz i głoszenia ewangelii na temat tego, jakimi potworami są kobiety. A jak rzeczywiście tylko na takie okazy trafialiście, to zastanawiam się - jak to możliwe? Ja też znam porąbane różowe paski, sama nie jestem święta, ale rany boskie, takiego combo wad, jakie wy wymieniacie, nigdy nie widziałam.

I nie piszę tego, uważając się za idealną różową, bo nie jestem. Drę mordę jak gram w coś młodszego niż 2012 rok (o mój Boże, nie ma tur, to coś na mnie biegnie!), czasami focham się z dupy "bo tak", na pewno ciągle walę sucharami, nie dalej jak wczoraj mój #niebieskipasek nabijał się ze mnie na mirko, bo kazałam mu przyjść, bo się bałam zajebiście wielkiego świerszcza, ale... no kuźwa. Brak pasji, lecenie na kasę, wieczne zdrady? Co Wy, w jakimś serialu żyjecie? Toż nawet Plotkara, wybitnie damski serial, nie ma tyle dramy, co niektóre Wasze teksty o różowych!

Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen złej sławy różowych pasków?

A jeśli rzeczywiście macie takie złe wspomnienia w kontaktach z kobietami, to skąd wy je bierzecie (kobiety, znaczy się)?

EDIT: Ja się tym wszystkim nie martwię, ja się zastanawiam, rozkminiam. Jestem ciekawa po prostu :)

PS I nie jestem żadną feministką, nie oburzam się na krytykowanie kobiet, ale zastanawia mnie aż taki zła reputacja dziewczyn tutaj. Serio #rozkimna , niech ktoś mi to sensownie wytłumaczy.

PS 2 Może jest jakiś powód, a ja go nie znam, bo jestem nowa? W takim razie też mnie oświećcie.

PS 3 I co jest z tymi niektórymi #rozowymipaskami na wykopie, które za wszelką cenę chcą udowodnić, że nie są takie jak inne dziewczyny? Po co?
  • 90
@Elephant-gtx500: okej, to mirko. Ale dajmy na to, wpis jest w miarę mądry, zawiera jakieś pytanie dotyczące relacji damsko-męskich i zaraz się zaczyna festiwal. A że nie używam, to masz rację. @piokom123: oj, tutaj muszę się nie zgodzić, ja się tym nie przejmuję, ja tylko rozkminiam, bo po prostu mnie to zastanawia :)
PS 3 I co jest z tymi niektórymi #rozowymipaskami na wykopie, które za wszelką cenę chcą udowodnić, że nie są takie jak inne dziewczyny? Po co?


@martapisze: Napisz tekst o tym jakie to #rozowepaski są dziwne, jak ich nie rozumiesz i koniecznie napisz że Ty jesteś inna i współczujesz facetom, potem już tylko czekaj na plusy, atencje i e-oświadczyny na PW.