Aktywne Wpisy

Dorciqch +119
#ogrodnictwo no dobra moi mili mam update z mojej rabaty z igrzyskami śmierci. Kilka dni po pamiętnym wpisie nie wytrzymałam i wypieliłam wszystko w diabły, bo mi zaczęło zagłuszać piwonie, czosnek i funkie. Z tego towarzystwa zależało mi najbardziej na spokoju dla piwonii. Ale, żeby nie było, że koniec tej historii jest taki smutny, że szlag wszystko trafił, zostawiłam rabatę w spokoju i postanowiłam popatrzeć, co od nowa wybije. No
źródło: Rabata śmierci
Pobierz
rio574 +276
Zachowałem taktycznie na po mistrzostwach i sobie sprawdzę jacy z nich dupni eksperci kurła #mecz
źródło: 1000069711
Pobierz




źródło: IMG_6669
Pobierz@sameowoce: XDDD jaki ty jesteś głupi typie
Tak, bo jak ktoś krytykuje go, to od razu na pewno dostaję pieniądze za to
Nie każdy jest "silniaczkiem" niektórzy po prostu mają dosyć takich cwaniaków
Może ci przejdzie przez myśl fakt, że jakby Kaczyński wystawił dosłownie KAŻDEGO to i tak by został prezydentem, bo ludzie to debile głosujący za Pis i PO przez lata
@sameowoce a jest jakiś powód żeby lubić snusiarza?
Nie każdy. Ale poza tym którym płacą (a raczej utrzymywana potężna grupa prawdziwych botów nie jest obsługiwana za darmo) na wykopie są tylko pożyteczni. A więc fanatycy... ¯\(ツ)/¯
źródło: 1000002934
Pobierz@Pomorski_Wilk: krytyka debilki biejat co dogadywala sie z dudą albo w------e miala w los Polski podczas kampanii prezydenckiej (liczyla tylko na to zeby sie promować)
@Wink: potezny tusk kazal holowni na debatach p-----------c sie na rowni do trzaskowskiego jak i do nawrockiego, a takze ten sam potężny tusk kazal mu spotykac sie z kaczynskim po nocach.
Trzaskowski mial dobra kampanie dopoki nie obili go ze wszystkich stron na debacie w konskich, nawrocki mial latwiej, bo musiał przyjmować ciosy tylko od jednej ze stron. Pytania od jakubiaka albo innych pokemonow to byl odpoczynek dla batyra, a trzaskowskiemu nikt nie pomagal.
Jakby taka
@Pomorski_Wilk: szkoda, ze taki jakubiak o tym nie wiedzial i
@Pomorski_Wilk: taki jakubiak mial instynkt samozachowawczy, klepal nawrockiego po plecach na debatach i dzieki temu ma szanse wrocic do koryta w 2027, a ta debilka biejat bez instyktu samozachowawczego nie poprawila ani swojej sytuacji ani sytuacji lewicy ani sytuacji swoich wyborcow podczas tej kampanii i ty sie dziwisz, ze ludzie ja krytykuja? XD
@Pokaczu: dziwie się Nawrockiemu że nie ściga was za te oszczerstwa wymyślone dzień przed wyborami