Aktywne Wpisy

lubie-sernik +13
W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.
Polecało mi je kilka osób tutaj.
Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
Polecało mi je kilka osób tutaj.
Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.

melquiades +63
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu




![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)
https://streamin.link/v/cc555f95
#latwogang #cancerfighters
@ElonMuskKochamCie: tak, wszystko zostało dogadane przed rozpoczęciem zbiórki, wszystkie firmy nie pobierają złotówki, nawet Sony, tak jak zostało wspomniane, cała kwota za ten kawałek idzie na ten cel. Dodatkowo fundacja powoła dodatkowe osoby wraz z medykami postanowią na co przeznaczyć pieniądze. I tak utrzymanie fundacji kosztuje i jakiś procent na pewno pójdzie na utrzymanie, ale wszystko będzie
Pozostaje tylko kwestia ile realnie weźmie fundacja dla siebie i na jak długi czas rozłoży wydawanie tych pieniędzy. Na szczęście
A Ty wiesz, że każda gala MMA przynosi ogromny zysk? Łatwo policzyć, że wydanie kasy na nią = zysk na fundacje.
Szkoda dyskutować z takimi jak wy.