Wpis z mikrobloga

@Kemo: ostatnio szedł jakiś dzban pod blokiem z psem, pies się zesrał, krzyknąłem żeby posprzątał, rzucil jakąś obelgą i poszedł dalej. Gdybym nie miał dziecka w ręku to on by zjadł to gunwo z ziemi
  • Odpowiedz
@huudyy: mam nadzieje ze dzięki temu chłop się nauczy sprzątać. Na mojej ośce w zimie to po prostu chodnik i kawałek trawnika był pełen gówien, na śniegu to było najgorzej widać. Serce boli
  • Odpowiedz