Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@panDario: ale to już było jakieś czas temu. Żydki płakały że Patriot sobie nie radzi z balistą wielogłowicową. To nie jest taka kaseyoea jak Himars czy ten inny ruski szmelc, chyba grad.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: to wojna obronna iranu, to nie on był agresorem, naprawdę pragniesz bronić agresorów? Cywile równie winni co żołnierze, popierają i dopuścili do tego żeby ich rząd atakował inne państwa.

Cywili z oblężonego berlina też było Ci szkoda? Nie powinno.
  • Odpowiedz
atakowanie celów cywilnych nie jest zbrodnią wojenną?


@hansschrodinger: jakbym był złośliwy to bym powiedział, że tam pewnie spali terroryści z IDF.

Bo przecież walenie w blok mieszkalny, gdzie mieszka irański generał już jest wg Izraela całkiem w porządku. Czy bloki w Izraelu to jednak metafizyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bierny_Uzytkownik:

Cywile równie winni co żołnierze, popierają i dopuścili do tego żeby ich rząd atakował inne państwa.


czyli jak terroryści z hamasu czy hezbollahu wspierani przez iran zaatakują izrael to można zabijać cywili w gazie. libanie i iranie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus:

Bo przecież walenie w blok mieszkalny, gdzie mieszka irański generał już jest wg Izraela całkiem w porządku. Czy bloki w Izraelu to jednak metafizyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w tym problem że taki balistyk jak we wpisie wali w co popadnie, a izrael wali prosto w cel. to są te detale których oczywiście udajesz że nie widzisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz