Aktywne Wpisy

weezyxboss +106
U mnie w powiatowym wypizdowie dolnym w takich zajebistych temperatura lokalne przedsiębiorstwo usług komunalnych postanowiło że będzie ograniczac dostęp bieżącej wody w dzień i wyłączać dostęp do wody od 21 xD na dworze 40 stopni a oni k---a wodę ograniczają bo gdzieś ludzie na domkach napełniają baseny i dbają żeby ich trawniki były wiecznie zielone xD #pogoda #l-------------j #lubuskie #zalesie

Teuvo +34
np włosi mają takie drewniane okiennice które zaciemniają i chronią przed słońcem mieszkanie i skutecznie zatrzymują to gorąco z promieni słonecznych na zewnątrz bo drewno bardzo dobrze izoluje termicznie ale polacy jeszcze nie wyewoluowali do poziomu tak zaawansowanej technologii





źródło: temp_file7116334147568584665
PobierzOczywiście nie bronię debila tylko opisuję sytuacje.
https://www.facebook.com/watch/?v=1321721832990997
Wideo która zapodales nie ma poczatku to raz, dwa - w Niemczech też są wypadki na przejazdach: https://www.tagesschau.de/investigativ/ndr/bahnuebergaenge-tote-100.html
Oni muszą być zawsze pierwsi i być lepsi xD
Jedziesz zgodnie z przepisami w zabudowanym to jesteś frajer.
Nie z----------z 200 lewym pasem na autostradzie to jesteś zamulacz.
Nie kombinujesz - Nie jesteś godzien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalnie Animal Planet
@awcalezenie: tylko je obnaża
@awcalezenie: W mojej okolicy jest remont trakcji kolejowej i na przejeździe postawiony znak STOP z tabliczką "sygnalizacja uszkodzona". Światła migają cały czas nawet jak pociąg nie jedzie. Co robi wielu kierowców? Dojeżdżają do znaku i stoją jak wmurowani, boją się wjechać na przejazd. Potem dojeżdżają kolejni ludzie z tyłu i robią się korki. Ci z tyłu się wkurzają, niektórzy omijają stojące pojazdy