Aktywne Wpisy

rovi +8
#gielda ogólnie to jeden z najaktywniejszych tagów i tak czytam i myślę a c--j, wejdę w to.
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?

XTB czy eMakler? Co jest lepsze obecnie? Głównie z myślą o IKE i inwestowaniu długoterminowe, w grę wchodzą w zasadzie głównie ETFy.
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie





Aż sobie spisałem wszystko, co widziałem lub będę widział w pierwszym półroczu tego sezonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
- "Termopile polskie", Teatr Narodowy, Warszawa
- "Niewyczerpany żart", Teatr Narodowy, Warszawa - jeszcze przede mną, za kilka dni
- "Proces Pelicot", TR Warszawa
- "Kosmiczny dom", TR Warszawa
- "Krzyżacy", Teatr Jaracza, Olsztyn
- "Rok, w którym nie było lata", Festiwal Boska Komedia
- "1989", Teatr Słowackiego, Kraków
- "Sceny z życia małżeńskiego", Narodowy Stary Teatr, Kraków
- "Kobieta samotna", Teatr Powszechny, Warszawa
- "Nosferatu", Teatr Wybrzeże, Gdańsk - to dopiero przede mną
- "Memling czyli historia końca świata", Teatr Wybrzeże, Gdańsk
- "Nowy wspaniały świat", Wrocławski Teatr Pantomimy
- "Chmury Hamleta", Odin Theatre gościnnie w Warszawie
- "Rękopis znaleziony w Saragossie. Dziedzictwo Gomelezów", Teatr Polski, Warszawa
- "Nowy Pan Tadeusz tylko że rapowy", Teatr Polski, Poznań
Na początku stycznia jeszcze "Europa" Warlikowskiego.
#teatr #kultura