Aktywne Wpisy

Pawel993 +68
źródło: HIWMVz4XoAA_ktf
Pobierz
#gielda
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)





#kiszak
grałem w demo i mi się podoba, w końcu (moim zdaniem) udało sie odtworzyć vibe legendarnej 3 części ogólnie pozytywnie raczej przyjęte
Mi się nie podoba (póki co).
https://www.youtube.com/live/6uAudWl3ILo?si=IV_OcdtFqsbkQJQX
ui rzeczywiście nieczytelne, ale early access jest po to żeby to wyłapać, szczególnie jak jest f2p
Dlatego do olden era podchodze z rezerwa i luzno. Ani nie ma co rumuna sluchac, ani fanow hirkow z reddita co lykna wszystko.