Aktywne Wpisy

Lolenson1888 +665
To jest najlepszy gif w historii polskiego internetu, deal with it.
Bodajże kabarety w Opolu 2006, Janusz z wąsem nie wyrabiający ze śmiechu na pierwszym planie. Syn, znajomy albo jeszcze ktoś inny obok buja się do przodu i w tył tak jak on. W lewym górnym rogu gość niczym z ruskiej mafii wypuszcza dym z papierosa z wyrazem twarzy zażenowania miejscem, w którym się znalazł. Całość dopełnia logo TVP1.
#polska
Bodajże kabarety w Opolu 2006, Janusz z wąsem nie wyrabiający ze śmiechu na pierwszym planie. Syn, znajomy albo jeszcze ktoś inny obok buja się do przodu i w tył tak jak on. W lewym górnym rogu gość niczym z ruskiej mafii wypuszcza dym z papierosa z wyrazem twarzy zażenowania miejscem, w którym się znalazł. Całość dopełnia logo TVP1.
#polska
źródło: temp_file4898143627314889059
Pobierz
ibleedforyou +3
Moglibyście być z osobą z którą nie macie wspólnych tematów, mało piszecie ze soba a na żywo głównie jest cisza? xd





#gry #gaming #pcmasterrace #ps5 #xbox
źródło: temp_file118440627767015163
Pobierznie rozumiem fenomenu tej gry u nas
@huopisko: jedna z niewielu wtedy gier po polsku, więc gimby nie miały za bardzo grać w co innego. Gra zapomniana raz-dwa poza wolską.
@michal-panicz: mass effect 2 to jest symulator poradni rodzinnej
sam przecież w nie grałem za gówniaka, jak mi pewnego razu kolega z klasy pokazał Gothica to wywaliłem tą abominację od razu z kompa
1. From Software nie potrafi tworzyć dobrej fabuły, więc tworzy gry nastawione na walkę. Niestety, tej też nie potrafią wykonać zbyt porządnie, a wiec dostajemy gry co prawda bez fabuły, ale przynajmniej przeciętne i bardzo drewniane w kwestii walki.
2. Wszystko odgłosy broni w CoD brzmią jak karabinki do paintballa.
3. Każda gra jest mocno powtarzalna. Po prostu pewną powtarzalność lubisz, inną nie.
4. Mityczne "dobre roczniki" z grami to
źródło: image_picker_4A17751B-AE40-4924-835A-60AA258C2F50-64455-0000085E5F760586
Pobierz1. Gothic to g---o i gdyby nie było wtedy w Polsce biedy, a ludzi byłoby stać na nowe gry, konsole i dobrego kompa to nikt by tej gry nie wspominał. Tak jak na Zachodzie.
2. GTA 3 to najlepsze GTA z ery 3d. Może i mechaniki takie se, ale klimat i groteskowość dodają jej dużo uroku. Do tego fabuła dzieje się obok Manhunta.
2. Nie było warto czekać na Silksonga. Źle i leniwie zbalansowany poziom trudności i słabi bossowie w większości.