Wpis z mikrobloga

@DrMiranda jak cie boli czyjeś zycie nieudaczniku to zrob coś w koncu ze swoim życiem bo tylko sam się ośmieszasz, jakim ty jesteś lamusem to słowa tego nie są w stanie opisać () współczuję twoim rodzicom. Wiesz kto jedynie da ci plusa? Frajernia, zamykam temat. Miłej nocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrMiranda ty to powinieneś mieć dobre leki mirinda bo jak ja muchy bym nie skrzywdził tak kiedyś kogoś zdenerwujesz i narobisz sobie takiej lipy o jakiej nie śnisz xD pozdrawiam, zwisasz mi do pasa, idę herbatki zaparzyć
  • Odpowiedz