Aktywne Wpisy

Viarus_ +126
Od grudnia mam nową stawkę w #pracbaza po podwyżce, o którą zabiegałem od kilku miesięcy. Ponieważ w tym miesiącu mam wypłatę bez premii to się chociaż cieszyłem że dostanę trochę więcej siana przed świętami. I co? I g---o, zapomniałem że przecież jest II próg, więc w nagrodę że się staram i podnoszę swoje kompetencje, za co dostaję w pracy uznanie w formie podwyżki to kapitan państwo mi zabiera jeszcze więcej.
ANALball +3
Czego jest najwiecej na polskich osiedlach poza Żabkami i kebabem? Tak serio serio od paru dni nachodzi mnie taka refleksja. Czasem na jedną ulice przypada 16 żabek.





Nie rozumiem obsesji na punkcie wzrostu. Jest to jedna z cech, która jest od Was zależna. Taki Victor Wembanyama (225 cm) od dziecka wykonywał ćwiczenia oraz trzymał dietę, dzięki której zmaksymalizował swój potencjał. Rodzice o to zadbali. I skoro on może być wyższy o 30 cm od swojego ojca to Ty też mogłeś.
Jeśli od dziecka nie mieliście warunków do regeneracji, jedliście słabej jakości pożywienie o niskiej ilości białka, chorowaliście, unikaliście odpowiedniego sportu to nic dziwnego, że jesteście niscy.
#tinder
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
📒 Notatka moderatora: Tak, a najlepiej po prostu wydłużyć sobie nogi
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
Obecnie widzę że jest bardzo dużo nastolatków i młodych dorosłych którzy są wyraźnie wyżsi (albo przynajmniej mojego wzrostu). Wg mnie jest to głównie kwestia diety. Nie ma już żadnych niedoborów w przeciętnej rodzinie.
To jest sie zależnym od siebie, czy jednak od rodziców?
Wiele rodziców zaniedbuje potrzebny dzieci - dermatolog, kosmetyki itp. Przez co pewne rzeczy nadrabia sie w dorosłym zyciu, jak aparat na zeby i prostowanie.