Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam wrażenie, że Mafia 3 dostaje te 8/10 głównie z tego powodu, że to silna marka i trochę strach ocenić niżej. Podejrzewam, że to gra na oczko niżej, czyli jakaś siódemka, czyli średniak.
#mafia #mafia3 #grykomputerowe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten system ocen i tak jest zrąbany. Średniak powinien dostawać 5-6, a branża się nastawiła że wszystko poniżej 8 to dno i metr mułu. Kiedyś przechodzą w salonie samochodowym z ciekawości, widziałem ankietę satysfakcji klienta. 10 dobrze, 8-9 średnio, a poniżej to wszystko jak brak satyfkacji. To są jakieś chore kryteria oceny
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: ale ludziom sie faktycznie to podoba wiec 8/10 to jest nic wyssanego z palca. Po prostu wielu ludzi skupia sie na fabule i motywacjach postaci niz na sam fakt czy strzelanie jest fajne czy nie.
  • Odpowiedz
widziałem ankietę satysfakcji klienta. 10 dobrze, 8-9 średnio, a poniżej to wszystko jak brak satyfkacji. To są jakieś chore kryteria oceny


@potworzak21: Uroki korporacji, wszędzie to tak wygląda xD
  • Odpowiedz