Aktywne Wpisy

Braand +33
#mediolan2026 Ech i pomyśleć, że od poniedziałku popadniemy w nicośc, nie będziemy już ekspertami od zimowych dyscyplin, a najbliższa fajna (oby) impreza to mundial latem, a potem... a potem ten gunwo rok bez ani jednej przepotężnej imprezy (╥﹏╥) i pozostanie nam czekanie na ME w piłce nożnej by zaraz potem być ekspertem od letnich IO.
#mundial #pilkanozna #igrzyskaolimpijskie #losangeles2028
#mundial #pilkanozna #igrzyskaolimpijskie #losangeles2028

Mama: no idź się pobaw z kuzynami, wcale nie są tacy p--------i.
Kuzyni:
Kuzyni:
źródło: temp_file6045568381232655602
Pobierz




źródło: image
PobierzSura 2, 191-193
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Al Fitnah (niewiara) jest gorsza niż zabicie. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym! Ale jeśli oni się powstrzymają... – zaprawdę, Allah jest przebaczający, litościwy! I zwalczajcie ich, aż ustanie Fitnah i religia będzie należeć do Allaha. A jeśli oni się powstrzymają, to wyrzeknijcie
@CrazyZdzich Nie próbowałem jak smakuje twoja ideologia, ale popracuj nad wyjściem, bo najwyraźniej ci popuszcza gdy ja zwyczajnie napisałem co mi się w islamie NIE podoba.
PS: w islamie sprawdzają czy tacy jak ty potrafią latać.
@van-der-staas Odpowiadam serio:
Judaizm na przykład kiedyś był religią politeistyczną i Jahwe był jednym z wielu bóstw opiekunów.
Tak samo, jeśli ktoś chce poznać miłosiernego boga chrześcijan, niech najpierw przeczyta Stary Testament.
Manipulować islamem jest bardzo łatwo, bo muzułmanie są słabo wykszatłceni i bardzo radykalni w wierzeniach, nie boją się umrzeć