Aktywne Wpisy

P-----c w dzieciństwie i jej skutki
Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?
Ankieta w pełni anonimowa.
#ankietydetektywa
Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?
Ankieta w pełni anonimowa.
#ankietydetektywa
Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?
- Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.4% (431)
- Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.9% (361)
- Zimny chów (brak zainteresowania) 10.1% (463)
- Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 19.9% (913)
- Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.6% (488)
- Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.7% (353)
- Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (661)
- Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.4% (387)
- Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (100)
- Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 9.5% (437)
kondor_20_zglos_sie +630
Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich po kilkanaście to na wykopie mówili mi że trolluje, że to tylko jeden 1% lekarzy. A tutaj zwykły lekarz xD 7 lat doświadczenia. Zarobki w rok milion złotych. Takich asów są tysiące. Wyhodowani na naszym garbie. A zwykły człowiek po studiach inżynier desperacko liczy pieniądze czy mu na wkład własny do kredytu starczy… ten kraj to wschodnie standardy, rozkradany na
źródło: IMG_6133
Pobierz



#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
Jestem z moją różową od 17 lat. Mam bardzo niska samoocenę i od zawsze miałem więc kiedy zwróciła na mnie uwagę byłem wniebowzięty. Niestety ona id zawsze nie przejawiała potrzeby ani chęci bliskości. Zawsze byłem typem romantyka - robiłem jej niespodzianki, przygotowywałem kanapki do pracy z liscikami miłosnymi, zasmakowałem kolacją że świecami a ona zawsze miala na to w------e. Od 7 lat mamy dziecko ale doszedłem do ściany - ona po prostu taka jest i nic się nie zmieni w tym temacie a mi brakuje zwykłego przytulania. Miałem nadzieję że znajdę na portalu że śmiesznymi obrazkami jakąś mirabelke z którą mógłbym miło spędzić czas ale jak teraz to piszę to widzę jak bardzo bezsensowny jest to post I że żadna kobieta nie chciałaby się spotykać z takim gościem. Nie zencie się...
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: możliwe że przez swoje patologiczne użalanie się i zachowywanie jak kobieta sam doprowadzasz do tego że ona nie chce mieć z tobą kontaktu. to jest taka podstawa podstaw którą bym sprawdził na twoim miejscu.
jeśli to naprawisz i nic to nie zmieni, to bardzo możliwe że zostałeś wybrany na zapchaj dziurę czyli w skrócie: BAD ENDING.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
I w zasadzie najważniejsze. Przyszedłeś na wykop się wyżalić dla samego wyżalenia czy szukasz porady?
to dobrze że wiesz w czym jest problem. teraz trzeba nad tym popracować. to chyba najważniejsza rzecz którą musisz
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero