Aktywne Wpisy

marcinkox3 +75
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
#oszukujo #
źródło: 1000188151
Pobierz
LamajHarma +154



![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

Prowadzicie sobie księgowość sami czy macie księgowe?
Mój case - ryczałt 8.5% + Vatowiec: 3-5 dokumentów w miesiącu
Księgowa bierze ode mnie 350 zł netto miesięcznie.
Pozycje na fakturze:
Usługa księgowa - 170 zł
Rozliczenie VAT - 60 zł
Naliczenie podatku PPE - 60 zł
ZUS DRA - 60 zł
Ostatnio w------o mnie naliczenie dodatkowej opłaty (raz w roku)
Rozliczenie roczne składki zdrowotnej - 180 zł netto (trochę dużo imo, ale chętnie poczytam jak to jest u Was).
oraz
Rozliczenie roczne PIT28/PIT36/PIT36L - 200 zł netto (też dużo, myślałem wgl że to jest wliczone w cenę "Usługi księgowej)
Czy to nie są ogólnie za wysokie ceny? Imo to trochę za dużo. Bardzo mocno zastanawiam się nad samodzielnym prowadzeniu księgowości np. w iFirma, inFakt itd.
Jak to działa w takim wypadku? Wrzucasz faktury do systemu i wylicza Ci wszystkie opłaty za dany miesiąc i jakie deklaracje masz wysłać? Chętnie poczytam opinie od ludzi którzy sami robią sobie księgowość i w jaki sposób to robią.
#jdg #ksiegowosc #ifirma #infakt #b2b #dzialalnoscgospodarcza #zus
Ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej.
Jak już oganriesz co i jak kliknąć to całość z przelewami, księgowaniem i wysłaniem wszystkiego to ok 30minut na miesiąc.
Tutaj masz 10% zniżki https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe
Czyli tanio nie masz, ale czy 100zł to wystarczający powód aby zmienić księgowość, jak jesteś z nich zadowolony?.
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──*・゚・゚* inFakt・
źródło: image
Pobierz@4mja: W cenie jest też PIT i ZUS na koniec roku?