Wpis z mikrobloga

  • 0
@RyzyKamil Wszystkie stojaki typu wyrwikółka są do kitu. Często bardzo szeroka opona nie wejdzie, a w większości nowych są tarcze hamulcowe, które dużo nie potrzebują aby się pogiąć. Nie mówię o samym fakcie wstawiania koła w różnego rodzaju szyny, bo jeśli koło wciśnięte jest na kilka cm w szynę czy szczelinę, to każda trochę większa siła działająca od boku spowoduje ich pogięcie, rozcentrowanie czy nawet pęknięcie szprych. To nie są czasy
  • Odpowiedz
@RyzyKamil: spodziewasz się, że taki urzędnik będzie wiedział jak działa współczesny rower i jak go się przypina?

w czasach jak trzeba było odkręcać koła to jeszcze była jakaś namiastka zabezpieczenia, ale w epoce szybkozamykaczy to faktycznie jest sekunda żeby zakosić taki rower.
  • Odpowiedz
@SmerfMaruda-777: Znak B-9 zakazuje ruchu zarówno na jezdni i poboczu rowerów. Tabliczka z symbolem roweru wskazuje, że znak zakazu nie dotyczy rowerów jednośladowych czyli zestawienie B-9/Tabliczka z symbolem roweru oznacza zakaz ruchu rowerów wielośladowych.
  • Odpowiedz
@Bonaparte_34: to, autentycznie i nieironicznie, jest właśnie prawdziwym dziełem sztuki. Wystarczy przeczytać komentarze: prosta kartka sprawia, że ludzie zatrzymali się i zaczęli kwestionować otaczającą rzeczywistość. Tu jest wszystko, kwestionowanie sensu sztuki, dyskusja o użytkowości, o miejscu sztuki w przestrzeni publicznej, o jej znaczeniu (lub jego braku) i jak się poddaje interpretacji.
To jest idiotyczny stojak na rowery z doczepioną kartką.
To jest kwintesencja sztuki nowoczesnej i jest świetne.
  • Odpowiedz