Tak rzuciło mi się na mirko zdjęcie pomnika Smoka Wawelskiego i tak sobie pomyślałem, że w zasadzie to jest on dość brzydki. Już wszyscy się do niego przyzwyczaili, stał się symbolem no, ale nie sądzicie, że mogło by to być coś lepszego?
@Kagernak przyłączam się do churu rozczarowanych smokiem. Za gówniaka myślałem że ujżę majestatyczne bestię. A zobaczyłem powykręcane, chude, niewiadomoco
#pytanie #ankieta #krakow #zabytki #sztuka #smoki #turystyka #wawel
źródło: smok-wawelski-krakow
PobierzCo sądzisz o rzeźbie smoka pod Wawelem?
@Kagernak: ziejący ogniem papież
mogłoby
źródło: DSC_3280
PobierzZa gówniaka myślałem że ujżę majestatyczne bestię. A zobaczyłem powykręcane, chude, niewiadomoco
źródło: obraz_2025-04-03_215906281
Pobierz