Wpis z mikrobloga

@27PHO1e2NIX2021: ale nie robił tego z tych pobudek, o których Ty myślisz. Są rady dla świadków, że ma być pisane odręcznie, żeby właśnie ktoś czytający złapał haczyk, że "napracowanko"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horvath @Raisei-chan @27PHO1e2NIX2021 @czemuztak
takie listy to normalka. Kiedyś pisało się dla godzin bo łatwiej sobie usiąść na 2h przy herbatce niż 2h chodzić po wiosce lub mieście w deszczu i dzwonić do domofonów.

@NaczelnyAgnostyk Osoba ta prawdopodobnie nigdy cię nie zastała w domu lub jest pionierem czyli zobowiązała się, że wykona zadanie głoszenia 50 lub 30 godzin w danym miesiącu.

@Madass od ponad roku zrezygnowali
  • Odpowiedz
@Smartek
O dziwo nie, myślałem że urwą kontakt ale jestem jedynym dzieckiem więc zaakceptowali że nie wierzę w te bajki. Oni jedyni w najbliższej rodzinie tam poszli więc z resztą rodziny kontakt nawet lepszy bo mogę wpaść na święta itp.

Ale reszta ludzi stamtąd, z wieloma miałem bardzo dobry kontakt, odwraca głowę jak mnie mija na ulicy. Strasznie to infantylne xD
  • Odpowiedz