Aktywne Wpisy

Tamerlan +429
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pobierz
Dorciqch +44
#ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wygra najlepszy. Zachęcam do typowania kto wygra. Nagrodą jest satysfakcja z dobrej znajomości siły chwastów xD
źródło: 1000046833
Pobierz



Poprawiłem.
W moim kołchozie 4 brygadówka była chyba do końca 2007 roku, ale był to straszny system, bardzo obciążający dla organizmu. Najgorsze że przez slabą sytuację zakładu chodzą słuchy o powrocie do 4BOP. Pewnie chcą się pozbyć części pracowników bez zwolnień grupowych.
Najlepsze jest to że zwykła Grażynka z korpo ma zapewnione 36h tygodniowo wolnego zapewnione, a robol w fabryce 24h, "bo sobie odeśpi jak z jedynki na nockę przejdzie"
A jak dla mnie to właśnie robol ciułajacy na 3 zmiany powinien mieć zapewnione wolne aby odespać, sam robiłem jako maszynista i jak czasem dostałem dwa tygodnie "schodków" - 1zm-2zm-3zm-dzien wolnego, to po dwóch tygodniach takiego zapętlenia czułem się jakbym jakimś niewolnikiem
Zysk dla biznesu, koszta uspołecznione.