b.....S konto usunięte 11.11.2024, 10:50:37 1167 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
MistrzKowalski MistrzKowalski 11.11.2024, 10:58:16 via Wykop 5 + @brazowooka_eS: dawniej tak śmiałem sie na nich jak głupi teraz mając 55+ na karku już mi nie wchodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ejj ejj 11.11.2024, 11:02:46 via Wykop 84 + @brazowooka_eS: odwiedziłem rodziców i właśnie leci w TV :D
L24D L24D 11.11.2024, 11:10:20 via Wykop 21 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Letheo Letheo 11.11.2024, 11:19:55 via Wykop 2 + @brazowooka_eS: na dvd miałem chyba dwie części nagiej broni, ile razy ja to puszczałem (。◕‿‿◕。)
b_oski b_oski 11.11.2024, 11:50:26 via Wykop 1 + Wiem, że dla niektórych to totalna bezbecja@brazowooka_eS: +1
Plp_ Plp_ 11.11.2024, 11:52:20 via Wykop 16 + @brazowooka_eS: o tak, Enrico Pallazzo to mój ulubiony aktor!
pepepanpatryk pepepanpatryk 11.11.2024, 12:04:39 via Wykop 3 + @brazowooka_eS: U mnie w święta oglądamy :D
StdPtr StdPtr 11.11.2024, 12:16:29 via Wykop 856 + @brazowooka_eS: dla osób pozbawionych rozumu i godności człowieka to może być bezbecja XD absolutny peak komedii absurdu, do którego ciężko będzie zbliżyć się nowej Nagiej Broni
Fandolores Fandolores 11.11.2024, 12:28:24 via Wykop 5 + @brazowooka_eS: w przyszłym roku wychodzi Reboot Nagiej Broni z Liamem Neesonem i Pamela Anderson, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Hansim33 Hansim33 11.11.2024, 12:31:50 via Android 21 + @brazowooka_eS scena z ucieczką przed pociągiem to złoto XD
d4wid d4wid 11.11.2024, 12:31:56 via iOS 12 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Amigoyamigo Amigoyamigo 11.11.2024, 13:23:02 via Wykop 2 + @brazowooka_eS: znam go tylko z nagiej broni i raz w roku ogladam wszystkie czesci. Pierwszy raz widze wiecej filmow z nim, obczaje sobie, dzieki
Aldehyd_Glutarowy Aldehyd_Glutarowy 11.11.2024, 13:29:59 via Wykop 5 + @brazowooka_eS: tam jest tyle nawiązań że to głowa mała
Grzesiek_astronaut2 Grzesiek_astronaut2 11.11.2024, 13:57:17 via Wykop 3 + @brazowooka_eS: kiedyś mi nie wchodziło za dzieciaka, tak jak filmy z louis de funes. Będąc już nastolatkiem doceniłem.
parposz parposz 11.11.2024, 14:00:32 via Wykop 4 + @brazowooka_eS: dla mnie chyba najlepszy był Top Secret. Nie że ,,dalej bawi" po prostu się nie zestarzał
ShineLow ShineLow 11.11.2024, 14:02:35 via Android 3 + @brazowooka_eS lubię filmy z nim dlatego że nie udają bycia ambitnymi
bartton bartton 11.11.2024, 14:03:58 via Wykop 5 + o mega filmy, na których miałam kiedyś totalny ubaw i nawet dzisiaj potrafią dalej mnie rozśmieszyć@brazowooka_eS: kiedyś to były komedie, teraz to nie ma komedii
@brazowooka_eS: +1
@brazowooka_eS: kiedyś to były komedie, teraz to nie ma komedii