Wpis z mikrobloga

  • 446
@marcelus: przecież ich było minimum trzech, nie podeszliby do dziecka bez przewagi liczebnej, plus ktoś zrobił zdjęcie
@jajo_pandzianka: odważni i prawilni kibole przejechali 500km żeby okraść dzieciaka oraz jego ojca z flagi którą zrobili, po czym ogłosili spektakularny sukces w internecie, teraz są w szoku że spływa na nich hejt zamiast pochwał
  • Odpowiedz
@marcelus: aż mi się przypomniała historia sprzed kilku lat z mojego powiatowego jak banda lokalnych "hoolsów" szukała swoich odpowiedników z miasteczka obok. Dzielni wojownicy w sile 3 fur(15 osób) przyjechali pod kebab w poszukiwaniu owych przeciwników.

Niestety zamiast równych sobie wojowników spotkali 3 chłopców ze wsi(w wieku 14, 15 i 19 lat) którym jedynym przewinieniem było to, że widząc bandę kretynow w kominiarkach spanikowali I zaczęli uciekać do samochodu.

Efektem
  • Odpowiedz
To trochę tak jakby skroili flagę pod tytułem "Kuba <3 16, proszę o koszulkę".

@jajo_pandzianka

Dla niewtajemniczonych, większość klubów piłkarskich, ale i nie tylko ma kibiców, którzy określają się mianem "Ultrasów", takich kibiców, którzy dbają o oprawy meczowe, flagi, doping. Ponadto są także "bojówki", których bardziej interesuje walka fizyczna i oni też mają swoje flagi. Flagi te są charakterystyczne dla danej grupy i większości przypadków są niezmienne, pilnie strzeżone, dostęp do nich mają tylko nieliczni. Traktowane są jak relikwie. Zguba takiej flagi, bądź tzw. "skrojenie", czyli gdy inna grupa ukradnie taką flagę jest największą hańbą. Druga strona, aby bardziej poniżyć przeciwnika wywiesza taką zdobytą flagę "do góry nogami".
  • Odpowiedz
@Serghio: nic bardziej żenującego dawno nie czytałem, bojówki, uktrasi, najswiętsze relikwie xD, honorowe zasady, w anturażu 22 milioneròw ganiających pòł kilo powietrza obleczonego w skórzany balon. Prawie jak jakiś średniowieczny cosplay w lesie dla kucy tylko dla pòłgłòwkòw i srodowiska kryminogennego.
  • Odpowiedz
  • 10
nic bardziej żenującego dawno nie czytałem


@JJOkocza: Tylko przedstawiłem jak to mniej więcej wygląda, a zabrzmiało trochę jakbyś miał do mnie problem, bo napisałem, że słońce świeci. Nikt nie odmawia Ci mieć własnego zdania na ten temat.

Z takich jeszcze ciekawostek, to niepisaną zasadą jest również to, że nie "kroi" się flag, które przedstawiają zmarłych. Np. ŚP DELFIN.

Jak dla mnie, jeżeli dwie grupy ludzi chcą się dobrowolnie bić w
  • Odpowiedz
@marcelus: Nie musieli nawet podchodzić, angole to inny klimat oni nie szanują swoich flag, tracą je hurtowo bo wieszają wszędzie w mieście jak bannery wyborcze, a po stracie robią nowe. Angoli wszyscy kroją bo dalej w powietrzu unosi się legenda lat 80 i 90, a dzisiaj to już no właśnie... tylko legenda..

@JJOkocza co w tym żenującego? Każda subkultura ma jakieś swoje zasady, otoczkę itd. W świecie kibicowskim flaga
  • Odpowiedz
@angelofdeath007 nie każdy chce się w to bawić, jak chcecie sobie nawzajem flagi kraść to sobie kradnijcie od siebie, tylko po co mieszać do tego zwykłych ludzi, którzy spędzają sobie jesienny wieczór na meczu na stadionie kibicujac swojej drużynie?
  • Odpowiedz