Wpis z mikrobloga

Ciężka działalność gospodarcza bez opłaconych podatków.
Obecnie zmieniłem poglądy i skoro nie ma prostytucji, a jest sexWORKING, skoro OFy to DG, to po prostu zalegalizujmy faktycznie taką formę pracy i niech państwo czerpie zyski z tego i dziewczyny płaciłyby podatki tak samo jak Ty czy ja.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #zwiazki #zlotemysli #przegryw #p0lka #pieklokobiet #niebieskiepaski #bekazlewactwa #samotnosc #onlyfans
Fjubens - Ciężka działalność gospodarcza bez opłaconych podatków.
Obecnie zmieniłem p...

źródło: 1000022143

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: będę adwokatem diabła - tak, wybicie się na OF jest trudne. Tak, każda praca / czynność jaką robimy, jeśli chcemy by była jak najlepsza, jest trudna. Im większa konkurencja, to tym trudniej, ale jest jedno ale. Jeżeli coś robisz, to idzie to stopniowo coraz lepiej i gdyby praca w markecie w PL było równie proste, co praca w Tesco w UK, to mógłbym się z tym jeszcze zgodzić (niezle
  • Odpowiedz
ahahahah ladnie posralo te eurwy


@uzyszkodniczka: Niestety, ale bardzo często to są realne poglądy takich osób i właśnie głównie dla tego są one nie lubiane przez normalnych ludzi. Wcale nie dla tego, że grają w filmach dla dorosłych czy mają tego of'a nieszczęsnego na co próbują zganiać nagminnie winę. Pani Kamila (nie no żartowałem, na panią to sobie trzeba zasłużyć) jest jedynym z tego dobitnych przykładów i to takich najbardziej
  • Odpowiedz
@Fjubens: ma częściowo rację i dlatego w ogóle nie ma racji.
Na onlyfools łatwo p̶r̶a̶c̶o̶w̶a̶ć̶ 'produkować kątęt' ale bardzo trudno zarobić. Mediana przychodów to chyba 180$ na miesiąc. To znaczy, że połowa 'krijejtorek' pokazuje swoje 'bogate wnętrze' za mniej.
A o $$$ będzie coraz trudniej, więc będą coraz bardziej desperacko zajmować coraz bardziej zwyrolskie nisze.
  • Odpowiedz
@gorobei: Little Angel już się chwaliła tym, że jeden jej klient chciał materiał jak leje w legginsy. Mizogini (tacy prawdziwi, którzy traktują znacznie gorzej kobiety od wykopków, spermiarzy i inceli - np. ludzie od Legal P0rn) i zwyrole z branży p---o zacierają rączki. Dotychczas branża chroniła się rękami i nogami przed pissingiem, skatem oraz mniej transami, a teraz to powoli zacznie wchodzić. Ciekawe ile to łyknie.
  • Odpowiedz
@Fjubens: Ostatnio zauważyłem, że prawie pod każdym nieco bardziej "kontrowersyjnym" postem np. na X w komentarzach te dziewczyny reklamują się w pewien ukryty sposób. Wniosek z tego taki, że dla początkujących dziewczyn na OF, czy innych tego typu rzeczach początki są trudne, bo pewnie jest i duża konkurencja.

Więc wydaje mi się, że "praca" ta wymaga nieco kreatywnego, marketingowego podejścia. Łatwo to zauważyć właśnie w mediach społecznościowych. Jak obserwuje, to
  • Odpowiedz
że te bardziej "liczące się" dziewczyny mają managerów


@Serghio: a te mniej liczące się, alfonsów.

Nie mogę tego znaleźć, ale widziałem ujęcie z takiej hali - czy piętra w wynajętym biurowcu, kto wie - szeregu 20 czy więcej stsnowisk do streamingu, z taką charakterystyczną okrągłą lampą dookoła obiektywu, różowo-czerwonym światłem i akcesoriami, po czym ujęcie z zewnątrz, kilkunastu (!) takich pięter. To już jest przemysł, i jak zwykle na takim
  • Odpowiedz
@Serghio: bo muszą się tak reklamować. Albo inaczej, znowu wcielę się w adwokata Diabła - jak mają się reklamować przy tak potężnej konkurencji? Przydałby się taki serwis typu X, który byłby dla miłośników soft p---o (przy jednoczesnym wypaleniu tego ogniem z IG, FB etc. - eksponowanie tyłków, p----i i seksualizacja pokazały jak to szkodzi na naszym pokoleniu. W grach, anime etc. to musi zostać, ale może nacisk społeczny to zmieni.),
  • Odpowiedz
@kinkykylie:

1. dieta jak u sportowca (kobiety nie mają z tym tak łątwo jak my)
2. Ograniczony czas na zarobek, aczkolwiek to nie są czasy naszej młodości, że milfy są mało wartościowe względem julek.
3. Konieczność ćwiczeń - kobiety nie mają z tym tak łatwo jak my.
I parę innych.
  • Odpowiedz