Aktywne Wpisy

Pangia +95
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
#czarneblachy
źródło: 1000011370
Pobierz
ossprime +48
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000011370
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Od miesiąca jestem w nowej pracy i mam umowę o pracę. W piątek zaczynało brać mnie przeziębienie/grypa. Weekend spędzony w domu. Dziś nie czułem się dobrze i dzwonię do szefa, że potrzebuje dzień wolnego, a ten mi zaczyna grozić zwolnieniem z pracy. Czy to jest legalne? Jutro mam zamiar iść po L4, bo nadal czuję się kiepsko.
#pracbaza #zdrowie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Jakby by default zdrowie najważniejsze ale czasem warto zacisnąć zęby i mimo chorubska zrobić swoje może nie od razu dawać z siebei 100% ale przynajmniej odbębnić minimum. A po otrzymaniu na czas nie określony to bierz L4
@lkjp: lepiej żeby przylazł chory i połowę ekipy zaraził?
A może zainteresować sprawa pip? I dojechać Janusza w sądzie?