Wpis z mikrobloga

Ale weź napisz, że trzeba zakazać alkoholu na stacjach paliw, to wykopki ruszą z widłami, że ograniczasz ich wolność XD


@apeee: bo to komunizm. I napisze ci to każdy wolny człowiek
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh zgodze się ale mówienie że takie rzeczy tylko u nas to nieprawda. Byłem na wegrzech w tym roku i przy ladzie w hipermarkecie stały buteleczki 50ml czystej za 399 forintów czyli oo 4.40zl
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh znajoma miala chłopa alkoholika co już nie pił. Na żadne spotkanie nie, imieniny nie, impreza firmowa nie bo jak tylko blisko alko to telepało gościa. I to jeszcze jakoś rozumiem, ale problemem było np. pójść na spacer, na bulwar, bo tu ogródek, tam parasol z piwkiem i też chłopa czensło. Taki to w tym kraju już nie ma życia.
  • Odpowiedz
Jak wyjdzie zaraz jakieś prawo ograniczające sprzedaż małpek, ale tylko w szklanych butelkach, to padnę xd


@wstanczyk: wchodzi prawo o opakowaniach zwrotnych, także szklanych. Małpek to nie obejmuje ale słyszałem w ToKFM, że różne "organizacje" walczą by objąć i małpeczki. Producent tych w plastiku jest dwa kroki do przodu. :)
  • Odpowiedz
@SzycheU: Te małpki w opakowaniach musów powinny być zakazane, i to mówię ja jako liberał. Konfiarze mają problem z ograniczaniem wolności w piciu, bo są zbyt młodzi, żeby takie coś pić. Byliby gorsi niż budowlańcy o 6 rano
  • Odpowiedz
maupeczka piękna kolorowa jest na wyciągnięcie ręki. Taki alkoholik który jest po odwyku to ma bodźców 2137 w drodze do pracy.


@IksdeHeheh: biedaczek, żal mi jego. A pomyśl co musi czuć heroinista na widok pola pełnego maków albo p-----l na widok przedszkola. Tyle bodźców! Trzeba zakazać makowców i przedszkoli! :/
  • Odpowiedz